Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48725 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
αργολιδα αυτη την στιγμη 4.80 η σακουλα!στο λυγουριο!τοσο πηρε μια φιλη μου!οποιος θελει πληροφοριες μαθαινω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48777 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

malia έγραψε: αργολιδα αυτη την στιγμη 4.80 η σακουλα!στο λυγουριο!τοσο πηρε μια φιλη μου!οποιος θελει πληροφοριες μαθαινω!

Ποιο πέλλετ είναι αυτό που έχει 320 ευρώ/τόνος;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48788 από kkavalas
Απαντήθηκε από kkavalas στο θέμα Τιμές pellet
σημερα scweingofer 340/ton στη θηβα
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by kkavalas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48817 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Τιμές pellet

DragonHD έγραψε: Φιλε Γιωργο ισως εχεις απολυτο δικιο.Οι μεταφορα του εν λογω φορτιου εγινε απο γνωστο που ειχε δρομολογιο εκει,απο οτι μου ειπαν ,κατι τετοιο παιχτηκε.Για το κοστος των μεταφορικων ,ισως εχεις απολυτο δικιο,εσυ ξερεις καλυτερα ,μαιςκαι εισαι επαγγελματιας.Για το κοστος του πελλετ,συγχωρεσε με παντως,εγω το βλεπω σαν καταναλωτης παντα,οποτε λογικο ειναι να ψαχνω το ποιο φτηνο.Και απ οτη στιγμη που ειμαι και κοντα σε Βουλγαρια,Ρουμανια κ.λ.π εχω καποιες επιλογες καλυτερες,σε σχεση με τον Αθηναιο κ.λ.π.Παντως εξακολουθω να πιστευω πως υπαρχει μεγαλη αισχροκερδεια στο χωρο!!Κια πιστεψε με ,προτιμω να δωσω τα λεφτα μου στον Τουρκο και στον Βουλγαρο παρα στον Ελληνα εμπορο με τις υπερβολικες τιμες(και μαυρες παντα)!!
Μου θυμιζει ενα περιστατικο που ειχαμ ε το αμαξι μου πριν απο κανα δυο μηνες.Αλλαγη καταλυτη.Αντιπροσωπια Πεζο Ορεστιαδος,700 ευρω,Θεσσαλονικη εμποροι καταλυτη εμποριου απο 350 και πανω,τελικα τον εβαλα Ανδριανουπολη Τουρκια με 180 ευρω.Και τα αυτοκινητα μου παντα για σερβις στον Τουνζαι το φιλο μου στο 1/5 της τιμης των Ελληνων!!Οταν ο Ελληνας εμπορας μαθει να δουλευει σωστα,να μη θελει να κερδισει 200% ,πληρωνει το ΦΠΑ στο κρατος ,τοτε ισως τον προτιμησω.Καια παντα για αεριο και βενζινα στη Βουλγαρια!!


Όλα αυτά που λες δεν είναι τόσο απλοϊκά. Είναι θέμα της παγκοσμιοποίησης και της διεθνούς οικονομίας. Ας μην μπλέξουμε με πολιτική όμως. Δεν νομίζω ο Τούρκος να σου δίνει απόδειξη. Ούτε να πληρώνει τους φόρους του Έλληνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48823 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Τιμές pellet
110 - Φ.Π.Α =89 ευρώ. 2500€ τα μεταφορικά από Λιθουανία βγαίνει ότι το πέλλετ κοστίζει -11 ευρώ στην Λιθουανία. Αναμφισβήτητα πρόκειται για παγκόσμια πρωτοτυπία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48827 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
τωρα το πηρε 4.80!εγω το πηρα πριν 2 μηνες με 4.30!ρωτησα στην αθηνα για το εντπραιζ μαζι με μεταφορικα 355.ΑΜΕΚΟ 370 με τα μεταφορικα!να μου λειπει!μην συγκρινεις τιμες με θεσσαλονικη!εχουν αλλες τιμες εκει!εγω ειμαι 700 χιλιομετρα απο εκει!ο αλλος λεει θηβα scweingofer 340 αρα περιπου με μεταφορικα καπου 380 ευρω!ασε να μου λειπει προτιμο αποιστοποιιτο!εχει 2 μαρκες το ενα SCILLAG PELLET K ΤΟ ΑΛΛΟ SILVA HOLZ PELLETS!αρα για σκεψου αυτα που λεω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.345 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ