Πείτε τι pellet καίτε και βαθμολογήστε το (1-10)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47258 από DIMITRIS38

michalisgr έγραψε: ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ... εγω παλι καιω ενα μιξ απο Πελλετ. Golden-Bioenergy-Pelleta το αποτελεσμα ειναι φοβερο.


Όταν λες μιξ τι εννοείς τα ανακατεύεις όλα μαζι ??????????

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47319 από KERBEROS
Μετά από μία εβδομάδα πλήρους αδιαφορίας για τον λέβητα, είπα να δω το χώρο καύσης. Έχω την εντύπωση ότι αν άφηνα το Golden να καίει μέχρι το τέλος του χειμώνα δε θα είχε καμία διαφορά ο χώρος καύσης. Στάχτη λίγη, εύθραυστη (κι όχι κολλώδης/σπογγώδης όπως σε άλλα πέλλετς) και χαρακτηριστικά μαύρη.
Γενικά η στάχτη που αφήνει ως υπόλειμμα στο συρτάρι είναι φυσιολογική.
Η ταχύτητα ανόδου θερμοκρασίας των νερών είναι περίπου ίδια με του πετρελαίου :ohmy: (σ' αυτό παίζει ρόλο κι η νέα καμινάδα).
Δε μετανιώνω για ούτε ένα από τα ευρώ που πλήρωσα παραπάνω. Για πρώτη φορά έχω το κεφάλι μου ήσυχο, όπως τότε παλιά με το πετρέλαιο. :)

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47331 από DIMITRIS38

KERBEROS έγραψε: Μετά από μία εβδομάδα πλήρους αδιαφορίας για τον λέβητα, είπα να δω το χώρο καύσης


Έκανες τέτοιο πράμα τον άφησε μόνο του μια εβδομάδα????????????????????????????????????
μα είναι δυνατόν δεν αισχύνεσαι δεν εχεις τσίπα πάνω σου φτου σου και πάλι φτου σου θα σε καταγγείλω
:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

έτσι πρέπει να είναι τα πράματα να είμαστε ξένοιαστοι και όχι απο πάνω τους όλοι την ώρα μας
βλέπω του χρόνου καμιά ομαδική παραγγελία golden 5-6 φορτηγά

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47332 από KERBEROS

DIMITRIS38 έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Μετά από μία εβδομάδα πλήρους αδιαφορίας για τον λέβητα, είπα να δω το χώρο καύσης


Έκανες τέτοιο πράμα τον άφησε μόνο του μια εβδομάδα????????????????????????????????????
μα είναι δυνατόν δεν αισχύνεσαι δεν εχεις τσίπα πάνω σου φτου σου και πάλι φτου σου θα σε καταγγείλω
:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

έτσι πρέπει να είναι τα πράματα να είμαστε ξένοιαστοι και όχι απο πάνω τους όλοι την ώρα μας
βλέπω του χρόνου καμιά ομαδική παραγγελία golden 5-6 φορτηγά


Πέρισυ χτυπούσα κάρτα τουλάχιστον μία φορά την ημέρα, σε μερικά δε πέλλετ 2-3. Σκέτη ταλαιπωρία. Ζούσα με το φόβο του μπουκώματος του χώρου καύσης.

Όσο για τα περί ομαδικής παραγγελίας έχω κάτι ωραίες ιδέες για το τέλος της άνοιξης. Κρύβε λόγια :evil: .

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47358 από DIMITRIS38

KERBEROS έγραψε:

DIMITRIS38 έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Μετά από μία εβδομάδα πλήρους αδιαφορίας για τον λέβητα, είπα να δω το χώρο καύσης


Έκανες τέτοιο πράμα τον άφησε μόνο του μια εβδομάδα????????????????????????????????????
μα είναι δυνατόν δεν αισχύνεσαι δεν εχεις τσίπα πάνω σου φτου σου και πάλι φτου σου θα σε καταγγείλω
:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

έτσι πρέπει να είναι τα πράματα να είμαστε ξένοιαστοι και όχι απο πάνω τους όλοι την ώρα μας
βλέπω του χρόνου καμιά ομαδική παραγγελία golden 5-6 φορτηγά


Πέρισυ χτυπούσα κάρτα τουλάχιστον μία φορά την ημέρα, σε μερικά δε πέλλετ 2-3. Σκέτη ταλαιπωρία. Ζούσα με το φόβο του μπουκώματος του χώρου καύσης.

Όσο για τα περί ομαδικής παραγγελίας έχω κάτι ωραίες ιδέες για το τέλος της άνοιξης. Κρύβε λόγια :evil: .


οκ αναμένω ;) ;) ;)

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47377 από georgebest
Πως φαίνεται αν υπάρχει πίσσα στα τοιχώματα του θαλάμου κάυσης?? Πώς μπορώ να το καταλάβω??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.140 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ