Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
113 Θέματα

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 55
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της lovepellet
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 1 Ώρα πριν από lovepellet
Αγόρασα μεταχειρησμενη περσι τη σομπα με σκοπό να είναι βοηθητικη στα πολλά κρύα στο χωριο. παρατηρώ ότι δουλεύει πολύ καλά με πελλετ Α1 ενω στο Α2 το ποτηράκι...
Το Άβαταρ του/της lovepellet
Τελευταία Δημοσίευση από lovepellet 24 Λεπτά πριν
Αναφορά Αγαπητέ lovepellet - μου φτιάξατε την μέρα. Ευχαριστώ. Επειδή μου προκαλέι εντύπωση το γεγονός που αναφέρετε - για πρόβλημα στο Α2 που καίω τέλεια σε 3 σπίτια, - και επειδή...
emo
Προβολές: 220
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jamiespoursas
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 1 Ώρα πριν από jamiespoursas
Παιδιά, επείγον. Γύρισα πριν λίγο σπίτι και είδα νερά στο λεβητοστάσιο. Δακρύζει το δοχείο διαστολής, το εξαεριστικό του δοχείου αδράνειας, το εξαεριστικό του...
Το Άβαταρ του/της jamiespoursas
Αναφορά Στο δίκτυο υπάρχει κάποιο μπαρομετρο να δείχνει την πίεση του κυκλώματος; Mην καθυσιχαζεις ,δοκίμασε να βγάλεις λίγο αέρα από το δοχείο διαστολής. Πρώτα χτύπα το με...
emo
Προβολές: 135χιλ.
Απαντήσεις: 1644
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 10 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Το Άβαταρ του/της GEORGIOSK-DRAMA
Kωστα 55 ημερες ειναι.περιση εκεγα σχεδων τα ιδια.για καθε σεζον θελω 6-7 τονους.τωρα οσο για καυσαερια εχω απο 180 καθαρο εωσ 210 γεματο.αλλαξα κοφτεσ εβαλα...
emo
Προβολές: 2.08εκατ.
Απαντήσεις: 3558
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 56 Λεπτά πριν
:huh: :huh: :huh: :huh: Αυτός που έρχεται σε αφόρητα δύσκολη θέση , είμαι εγω, Τρέφων απεριόριστη εκτίμηση και στους δύο. Πρόκειται για ατέρμονα συζήτηση αδελφοί μου. Ας...
emo
Προβολές: 543
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Stathis60
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν από Stathis60
μου στελνει πολη πελετς πως να χαμηλωσω την ροη κρυφο μενου σομπα πελλετ
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Ώρες 45 Λεπτά πριν
Γράψε ένα εμαιλ να σε βοηθήσω
emo
Προβολές: 4209
Απαντήσεις: 68
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της deleon
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν από deleon
Καλησπερα σας. Εχω προβει σε αγορα ενεργειακου αεροθερμου τζακιου της edilkamin tekno3. Το προβλημα μου ειναι το εξης. Δεν ζεσταινει καθολου το σπιτι το οποιο ειναι 90...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 6 Ώρες 46 Λεπτά πριν
ισως ειναι πιο ευκολο με μια σιδερολαμα η ενα ψαλιδι λαμαρινας να το κοψεις μεσα στην φουσκα το καλυτερο παντως που μπορεις να κανεις ειιναι να παρεις καποιο...
emo
Προβολές: 402
Απαντήσεις: 34
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kostas kap
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 9 Ώρες πριν από kostas kap
Καλημερα και καλα ΧΡΙΣΤΟΥΓΓΕΝΑ με υγεια. Ερωτηση απορια... Ο λεβητας πρεπει να πηγενη στην θερμοκρασια που του εχουμε οριση πρωτα και να κληνη? Η να κλεινη πρωτα ο...
Το Άβαταρ του/της TheoJamaica
Τελευταία Δημοσίευση από TheoJamaica 23 Ώρες 49 Λεπτά πριν
Ευχαριστώ για άλλη μια φορά για τις απαντήσεις. Μαλλον και γω του χρόνου θα καταργήσω τον πετρελαίου και θα φέρω τον πέλλετ αριστερά ώστε να βγαίνει η έξοδος...
emo
Προβολές: 736
Απαντήσεις: 50
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Marios64
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από Marios64
Ζητάω βοήθεια στην επιλογή τζακιού για αγροικία 50 τμ. Πρόκειται για νέα ουσιαστικά οικοδομή που μας παίρνει να βάλουμε ακόμα και σώματα καλοριφερ αν θέλουμε διότι...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Ημέρα 3 Ώρες πριν
αν εννοεις εναλλακτη τον μεταλικο θερμοθαλαμο δεν τον χρειαζεσαι ...αν εχεις ηδη καταληξει κατεβασε το μανιουαλ και διαβασε το ωστε να ξερεις ...και να μην κανει ο...
emo
Προβολές: 40
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της sotoul
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 20 Ώρες πριν από sotoul
καλησπερα. γνωρίζει κανεις το password για να μπεις στο κρυφό μενου απο την σόμπα MBZ Ambra Air Style 12KW?
Το Άβαταρ του/της sotoul
Τελευταία Δημοσίευση από sotoul 1 Ημέρα 19 Ώρες πριν
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. //
emo
Προβολές: 64
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της logoz12
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 2 Ώρες πριν από logoz12
Γεια σας, ξέρει κανείς το Controller της σόμπας Unimac "Pellet 10" ??????????????????????????????? Αν έχει κανείς και το TECHNICAL MANUAL με το κρυφό menu???? Δείτε Φωτο!! [attachment] [attachment]
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 19 Ώρες πριν
Δες εμαιλ
emo
Προβολές: 71
Απαντήσεις: 9
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Ισίδωρος
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 19 Ώρες πριν από Ισίδωρος
Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κανείς τις ρυθμίσεις ή το κρυφό μενού της αερόθερμης σόμπας πέλλετ artel model: PEL.STOVE12C-B;Το μόνο που βρήκα σε βιντεάκι ήτανε το πώς θα σβήσω την...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 21 Ώρες πριν
Κώστα από ότι κατάλαβα θέλει τις ρυθμίσεις που φοράει.μολις βρω χρόνο θα μιλήσουμε Ισιδωρε
emo
Προβολές: 51
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της stelios46
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 2 Ώρες πριν από stelios46
γεια σας και παλι....αν μπορει καποιος να βοηθησει για την συγκεκριμενη αεροθερμη μπας και βρουμε τις ρυθμιεις στο κρυφο μενου γιατι ο πωλητης μου λεει οτι δεν εχει...
Το Άβαταρ του/της stelios46
Τελευταία Δημοσίευση από stelios46 1 Ημέρα 21 Ώρες πριν
Αναφορά Πάρε τηλεφωνο εκεί που την πήρες διότι θα κάνει επιστροφή φλογας και δεν ξέρω αν έχει ασφαλιστικη δεικλιδα για αυτό και θα πάρεις ΦΩΤΙΑ!!!!Στη φωτό αν και δεν φενεται...
emo
Προβολές: 450χιλ.
Απαντήσεις: 2052
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της antisakis
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν από antisakis
Καλημερα απο Χαλκιδικη σε ολους. Εδω πρεπει ολοι οι πελλετακιδες να καταθεσουμε την εμπειρια μας για την παραγωγη πελλετ για ιδιοχρηση ωστε να κανουμε την ζωη μας...
Το Άβαταρ του/της xrysafis72
Τελευταία Δημοσίευση από xrysafis72 1 Ημέρα 23 Ώρες πριν
Οταν η θερμοκρασια παει στα υψη το πελλετακι βγαινει γυαλιστερο σκληρο και με μεγαλες αποδοσης πελλετ απο καθαρο ελατο και σουδικη ξυλια!!!
emo
Προβολές: 67
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της taths
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 19 Ώρες πριν από taths
για χαρά παιδιά ,σταθης απο καστορια,ξυλουργός στο επάγγελμα είπα και γο να δοκιμάσω να φτιάξω Πέλλετ για το σπιτι μου,μόλις αγόρασα αυτήν την μηχανή...
Το Άβαταρ του/της xrysafis72
Τελευταία Δημοσίευση από xrysafis72 1 Ημέρα 23 Ώρες πριν
Καλο ειναι η ερωτηση σου και η απαντησης να ειναι μεσω του φορουμ για να μεινουν σαν βιβλιοθηκη να νεους χρηστες που θελουν να ασχολειθουν με το "ΑΘΛΗΜΑ"
emo
Προβολές: 2566
Απαντήσεις: 104
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 11 Μήνες 26 Λεπτά πριν από GEORGIOSK-DRAMA
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.σας παραθετω φωτο απο την κατασκευη και περιμενω,απορειες και βοηθεια απο εσας για να τον κανω καλητερο.
Τελευταία Δημοσίευση από GEORGIOSK-DRAMA 2 Ημέρες 30 Λεπτά πριν
καλυσπερα σε ολους,εχθες βραδυ-σημερα πρωι -5 εως 6 καταναλωση 52 κιλα, για την ιδιοκατασκευη μου......πιστευω οτι ειναι καλα.σε πετρελαιο ηθελα 22-23 λιτρα πετρελεω.
emo
Προβολές: 85
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της aggelos
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 19 Ώρες πριν από aggelos
Μήπως ξέρει κάποιος πως να βγάλω τον κοχλία για καθαρισμό από σόμπα prodocaldo air 6kw από το πρακτικερ; Ευχαριστώ εκ των πρωτερων
Το Άβαταρ του/της aggelos
Τελευταία Δημοσίευση από aggelos 2 Ημέρες 2 Ώρες πριν
Τελικά τον έβγαλα. είχε μέσα αρκετή σκόνη. Καθαρίστηκε, επανατοποθετήθηκε, τώρα δουλεύει μια χαρά. Σας ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση σας
emo
Προβολές: 242χιλ.
Απαντήσεις: 2059
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της terisds
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν από terisds
-
Το Άβαταρ του/της sefis
Τελευταία Δημοσίευση από sefis 2 Ημέρες 7 Ώρες πριν
Αναφορά [attachment] [attachment] sos με καρβουνακια έχω δοκιμάσει 100 ρυθμισεις αλλα αποτελεσμα κανενα καρβουνακια ferroli p7 σε...
emo
Προβολές: 54χιλ.
Απαντήσεις: 685
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν από jnet
Επειδή κατά καιρούς θέλουμε να ευχηθούμε άλλους συμφορουμίτες σε ονομαστικές εορτές, γενέθλια κλπ. ή και γενικότερα όλη την κοινότητα για Kαλά Xριστούγενννα κλπ....
Το Άβαταρ του/της jnet
Τελευταία Δημοσίευση από jnet 2 Ημέρες 9 Ώρες πριν
Αναφορά Αναφορά Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες με υγεία Ευχές και σε μας που γιορτάζουμε καθε μέρα. Γιορτή το γεγονός ότι ξυπνάμε και βλέπουμε τον ήλιο. Έτσι Κωστα μπράβο! Ευχές...
emo
Προβολές: 957
Απαντήσεις: 24
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της iceland
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Εβδομάδα πριν από iceland
καλησπέρα και από εμένα έφτασε στα χέρια μου αυτή η σόμπα την έκανα εγκατάσταση μόνος μου. έβγαλα την εξαγωγή της σόμπας με μια γωνιά 90 μοιρών προς τα επάνω έβαλα...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Ημέρες 11 Ώρες πριν
Πρεπει να μπεις με κωδικο στο κρυφο μενου να αλλαξεις αυτο το χρονο .γραψε ενα εμαιλ
emo
Προβολές: 75
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της costasd
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 1 Ώρα πριν από costasd
Χαιρετώ την απίστευτη παρέα! Έχω ακούσει-και ακούω περισσότερο φέτος ότι κάποιοι καίνε μέσα σε ενεργειακό αερόθερμο τζάκι πελλετ!! Θα ήθελα να μου πείτε αν ΚΑΤ...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 2 Ημέρες 18 Ώρες πριν
οπως ειπε ο νασικα καποιοι παλιοτερα δοκιμασανε σ ενα καλαθι που μοιαζει με αυτο που ψηνουν τα καρβουνα και απογοητευτηκαν γιατι το πελλετ καιγοταν πολυ γρηγορα
113 Θέματα

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 3 μέλη και 12 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 154013 | Σύνολο θεμάτων: 5125
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 16 | Χθεσινές απαντήσεις: 16
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.723 δευτερόλεπτα