Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

23/12/2018
Οσοι βρίσκεστε στο energ.gr και ασχολείστε μαζί του. Το Ομότιμο Μανιφέστο του Βασίλη Κωστάκη θα σας δωσει το δάσος του οποίο ενα δενδράκι είναι και το energ.gr.

issuu.com/voreiodytikes/docs/omotimomanifesto/31?e=0

Στον παρακάτω σύνδεσμο αν θέλετε να εμβαθυνεται υπάρχει και το βιβλίο η ομότιμη προοπτική.

voreiodytikes.blogspot.com/p/e-books.html

www.eanagnostis.gr/%CE%B4%CF%89%CF%81%CE...1%CF%83%CE%AF%CE%BB/

Για να ανοιξουν λίγο τα μάτια μας. ...
59 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 154
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της stelios46
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν από stelios46
Γεια σας.. έχω παρατηρήσει ότι μερικές φορές μετά το καθάρισμα από τις στάχτες στο δοχείο ενώ ρίχνει πέλλετ δυσκολεύεται να πάρει φωτιά το πέλλετ και μου βγάζει...
Το Άβαταρ του/της PAPADAKIS
Τελευταία Δημοσίευση από PAPADAKIS 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Αρα μείωσε λίγο το αρχικό τάισμα γιά να έχει την δυνατότητα ο αέρα που περνάει από την αντίσταση να στο ανάβει.
emo
Προβολές: 309
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της GIANNAKHS21@YAHOO.GR
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από GIANNAKHS21@YAHOO.GR
Καλησπέρα έχω τον καυτήρα πέλλετ pellasx hybrit 35 mini. αυτός ο καυστήρας έχει ανεμιστήρα το πρόβλημα τώρα όταν είναι σε κανονικό ρέυμα τησ δεη δηλαδη ο ανεμιστήρας...
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
βασικά και ειδικά σε σομπα και δη αεροθερμη πρακτικά δεν υπαρχει λογος. το πελλετ σε ενα δ λεπτά εχει καει και χωρις τον ανεμιστηρα δεν ειναι εντονη και η φλογα. για...
emo
Προβολές: 325
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 4 Ημέρες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Προσβαση στο κρυφο μενου 3 πληκτρα [attachment] [attachment]
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 3 Εβδομάδες 5 Ώρες πριν
Ενχειριδιο στα Ελληνικα για τα περισσοτερα μενου με 3 πληκτρα αυτου του τυπου www.google.gr/search?q=οθονη+micronova+3..._AUIDigB&biw=1517&bi Τεχνικό...
emo
Προβολές: 206
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της panos74
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από panos74
Καλησπέρα στο φόρουμ και καλώς σας βρήκα.Μένουμε σε μονοκατοικία δυόροφη στο δεύτερο όροφο,στον πειραια, 110 τ.μ με 2 δωμάτια βορεινά και ταράτσα με υγρομωνωση...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 3 Εβδομάδες 15 Ώρες πριν
Αρκετα καλη και αξιοπιστη.το θεμα ειναι να φερεις καποιον μηχανολογο ΠΡΩΤΑ να σου μετρησει και να σου βγαλει βασει του χωρου σου απωλειες μονωσεις σωμματα και...
emo
Προβολές: 228
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της LAMV
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από LAMV
Καλημέρα σε όλους και καλή αρχή μιας και εκανα εγγραφή πρόσφατα αν και σας παρακολουθώ πολύ καιρό. Εχω εδω και δυο χειμωνες εναν ξυλολέβητα Prity GA 33,πριν λιγες μέρες...
Το Άβαταρ του/της xrysafis72
Τελευταία Δημοσίευση από xrysafis72 3 Εβδομάδες 21 Ώρες πριν
Αναφορά Καλημέρα σε όλους και καλή αρχή μιας και εκανα εγγραφή πρόσφατα αν και σας παρακολουθώ πολύ καιρό. Εχω εδω και δυο χειμωνες εναν ξυλολέβητα Prity GA 33,πριν λιγες μέρες...
emo
Προβολές: 682
Απαντήσεις: 37
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της TheoJamaica
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 4 Ημέρες πριν από TheoJamaica
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους με υγεία. Ψάχνοντας στο διαδίκτυο για τρόπους καθαρισμού μπουριών έπεσε το μάτι μου σε περιπτώσεις ανάφλεξης μπουριών και...
Το Άβαταρ του/της TheoJamaica
Τελευταία Δημοσίευση από TheoJamaica 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Ευχαριστώ Giokas.Το καλοκαιρι αλλάζω και τα μέσα μπουριά κι είμαι άρχοντας. Ευχαριστώ και όλους τους υπόλοιπους. Στάλθηκε από το TA-1020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
emo
Προβολές: 246χιλ.
Απαντήσεις: 2096
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της terisds
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν από terisds
-
Το Άβαταρ του/της Stef21
Τελευταία Δημοσίευση από Stef21 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Καίει κανείς πέλλετ rezult για να μου πει κάτι για τις ρυθμίσεις?
emo
Προβολές: 299
Απαντήσεις: 16
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Polygrafos
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από Polygrafos
Καλημέρα :) Παρακαλώ μία βοήθεια. Έχει 2-3 μέρες που η φλόγα που βγάζει είναι πολύ μεγάλη και μαυρίζει έντονα το τζάμι. Κάτι γίνεται με τον αέρα. Πήρα τον αντιπρόσωπο...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Αναφορά σε καθε περιπτωση και αναλογα τον καιρο η καλυτερη λυση ειναι να δουλευει συνεχως η σομπα σε τετοια σκαλα που να κραταει το σπιτι στην θερμοκρασια που θες,,,χωρις...
emo
Προβολές: 2644
Απαντήσεις: 17
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Fokion
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν από Fokion
http://energ.gr/var/manuals/EcoSpar_%20Auriga%2023_Fumis_EN.pdf με τον νεο controler. οτι κανετε με δική σας ευθυνη κ.λ.π. κ.λ.π. http://energ.gr/var/manuals/EcoSpar_%20Auriga%2023_Fumis_EN.pdf
Το Άβαταρ του/της Kritikos986
Τελευταία Δημοσίευση από Kritikos986 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Εννοώ στους παραμέτρους και στο μενού είναι ίδια ? δηλαδή η παράμετρος P067 που είναι θερμοκρασία εκκίνησης κυκλοφορητή είναι ίδια και στα 2?
emo
Προβολές: 257
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kaklikos
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν από kaklikos
Καλημερα στο φορουμ. Θα ηθελα να μου πειτε εαν εχετε καθολου εντυπωσεις για τα κατωθι ενεργειακα τζακια νερου. Bef home aquatic wh 75 καθως και Romotop HEAT W 2g 70.50.01 Μου εχουν...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 3 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν
την απαντηση μπορεις να την βρεις ευκολα με μια αναζητηση το βασικο μεινοκτημα ειναι οτι δεν ειναι παντα ευκολα εφαρμοσιμο
emo
Προβολές: 176
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Kostasseme
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν από Kostasseme
Καλησπέρα έχω ένα λέβητα σατουρ συμπυκνώματων 25 τον 30Β μοντέλο έχω ένα θέμα εδώ και δυο μήνες μου βγάζει βλάβη 04 η οποία είναι ψευδό φλόγα έχουν έρθει μέχρι τώρα 4...
Το Άβαταρ του/της Kostasseme
Τελευταία Δημοσίευση από Kostasseme 3 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
Τι ειδικότητα να ήταν ξέρω γω τεχνικός της εταιρίας ήταν σήμερα μου είπαν να βγάλω το κουτί μετά συμπυκνώματα και να δω αν είναι βουλωμένο αν δεν βγάζει...
emo
Προβολές: 495
Απαντήσεις: 38
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kostasw
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από kostasw
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα. Έχω από εχθές πού αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την σόμπα τού τίτλου. Ενώ κάνει ignition περνάει σε start up μπαίνει σε work μετά από μερικά...
Το Άβαταρ του/της kostasw
Τελευταία Δημοσίευση από kostasw 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Ενημέρωση μετά από 24 ώρες όλα δουλεύουν καλά. Αυτό πού κατάλαβα ήταν η ποιότητα τού πελλετ. Ανέβασα το τάισμα και έστρωσε. Σάς ευχαριστώ πολύ όσους ασχοληθηκατε με...
emo
Προβολές: 317
Απαντήσεις: 13
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της johann
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από johann
Καλησπέρα τι σόμπα την έχω 7+ χρόνια, κάθε χρόνο καθαρίζω και κάθε 2 χρόνια αλλάζω σπυράλ. Πρώτο χρόνια μου έχει βγάλει μαυριλες δεις το μπούρι Τι να φταίει;;; Φέτος το...
Το Άβαταρ του/της john88s
Τελευταία Δημοσίευση από john88s 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Φίλε έχεις πιάσει φωτιά και δεν το έχεις πάρει χαμπάρι. Πιάσε φτιαχτό σωστά γιατί κοιτάς να γλιτώσεις 100€ και θα σου κάει το σπίτι. Θα ακουμπήσει αφελεστατα και...
emo
Προβολές: 13.1χιλ.
Απαντήσεις: 77
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Xaroulis
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν από Xaroulis
Καλησπερα σας. Προσφατα απεκτησα μια σομπα πελλετ Royal Clima 9 9kw και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Η καπνοδοχος βγαινει απ τον τοιχο και εξωτερικα υψωνεται καθετα...
Τελευταία Δημοσίευση από john88s 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Ναι στον άλλο θέμα ήθελα να γράψω. Σόρρυ αδερφέ.
emo
Προβολές: 5027
Απαντήσεις: 24
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της nikosnektaria
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν από nikosnektaria
Καλησπέρα 5os οροφος τελευταίος όροφο διαμέρισμα 100 τμ-τζακι-σαλόνι- τραπεζαρία -κουζίνα 40 τμ περίπου Έπειτα διάδρομος με 3 δωμάτια Διφατσι κασέτα θέλω να μπει λόγω...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
η ισχυς της κασετας ειναι αρκετη για αυτο που ζητας αλλα για τα δωματια οπως το -περιγραφεις μην περιμενεις πολλα ...η ζεστη σταματαει στις πορτες στενεματα κλπ....
emo
Προβολές: 357
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της armpouniotis
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Ημέρα πριν από armpouniotis
Γεια σας ! πριν από 3 μήνες αγόρασα μια αντλία θερμότητας Samsung 12Kw, και μένω σε διαμέρισμα 100 τ.μ. στο κέντρο της Βέροιας, με αρκετά καλά κουφώματα, χωρίς θερμοπρόσοψη....
Τελευταία Δημοσίευση από john88s 4 Εβδομάδες 18 Λεπτά πριν
Η κιλοβατόρα έχει νομίζω 0,19 λεπτά στην ΔΕΗ. Αν δεν σας έχει πιάσει κότσο ο ιδιώτης (όπως το 70-80% του κόσμου ) με δήθεν προσφορά θα είναι φτηνότερη η τιμή. 23 kw X0,19 =...
emo
Προβολές: 431
Απαντήσεις: 16
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Arethas
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Ημέρα πριν από Arethas
Καπου ειχε αναφερθει νομιζω απο Nasikas και μου κινησε τη περιεργια το εξης. Μεσα απο τα μενου τροφοδοσιας αερα πελλετ παρατηρω οτι η σομπα μου θα μπορουσε να φαει...
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 4 Εβδομάδες 11 Ώρες πριν
Αναφορά Τι εννοούμε λέγοντας μπλοκαρισματα? Ετυχε σε 5-6 σόμπες - που δούλευαν πολύ συχνά σε ΕΚΟ - να πάρει μέντα η πλακέτα και να μην ακούει τραίνο... (αλλαγή πλακέτας)...
emo
Προβολές: 221
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της batsinillas
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από batsinillas
Καλησπέρα σας. Είμαι νέος στο φόρουμ και θα ήθελα μερικές πληροφορίες σχετικά με μια συμβουλή που έδωσαν. Καταρχήν να πω ότι έχω ένα καυστήρα πέλλετ-βιομαζας...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 4 Εβδομάδες 23 Ώρες πριν
βεντιλατερ τοποθετουνται αλλα ποιος ασχετος ...για να μην πω κατι χειροτερο προτεινε το συγκεκριμενο που ειναι για αποροφητηρες ?
emo
Προβολές: 136
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της antoineher
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από antoineher
Γεια σας ήθελα την βοήθεια σας Νέος στην αγορά τζακιού κ θα ήθελα να μ πείτε την γνώμη σας για το συγκεκριμένο τζάκι γερμανικο αεροθερμο.. schmid Lina 120...
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Δεν το έχω δεί - ούτε σε Εκθεση -ΔΕΘ κλπ- ούτε σε μαγαζί. Είδα τιμή στο λινκ !!!! :blink: :blink: Απο εκεί θα το πάρετε ? Έχει και μεταφορικά ?? Απο Φιλιππακόπουλο και άλλους,...
59 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 17 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 155445 | Σύνολο θεμάτων: 5234
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 3 | Χθεσινές απαντήσεις: 11
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.850 δευτερόλεπτα