Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

23/12/2018
Οσοι βρίσκεστε στο energ.gr και ασχολείστε μαζί του. Το Ομότιμο Μανιφέστο του Βασίλη Κωστάκη θα σας δωσει το δάσος του οποίο ενα δενδράκι είναι και το energ.gr.

issuu.com/voreiodytikes/docs/omotimomanifesto/31?e=0

Στον παρακάτω σύνδεσμο αν θέλετε να εμβαθυνεται υπάρχει και το βιβλίο η ομότιμη προοπτική.

voreiodytikes.blogspot.com/p/e-books.html

www.eanagnostis.gr/%CE%B4%CF%89%CF%81%CE...1%CF%83%CE%AF%CE%BB/

Για να ανοιξουν λίγο τα μάτια μας. ...
37 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 143
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 11 Ώρες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μετα απο αρκετους ελενχους σε μηχανηματα για ρυθμισεις και βλαβες ΕΝΑ απο τα κυριοτερα προβληματα που προκαλει ¨¨ΘΕΜΑΤΑ¨¨ ειναι η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ.οπως λεει ο λαος η...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 9 Ώρες 50 Λεπτά πριν
Από pc μπαίνω και ανεβάζω φωτό ολα τα χρόνια σχεδον
emo
Προβολές: 40
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Makrinos
Το θέμα άρχισε 21 Ώρες 49 Λεπτά πριν από Makrinos
Καλησπέρα στην ομάδα, έχω την kalor Miriam με οθόνη micronova και θέλω να την ρυθμίσω να ανοίγει μόνη της το πρωί και να κλείνει το βράδυ, γνωρίζει κάποιος;
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 9 Ώρες 56 Λεπτά πριν
Διαβάστε το μανιουαλ τα γράφει.αν όχι ζητήσετε το μανιουαλ από εκεί που τη πειρατε να το στειλουν
emo
Προβολές: 7776
Απαντήσεις: 49
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της AIRDIMI
Το θέμα άρχισε 2 Χρόνια 11 Μήνες πριν από AIRDIMI
Χαιρετώ των κόσμο μετά απο πολλη καιρό , εχω αγοράση την QLIMA FIORINA 74S απο leroy merlin , αν εχει κανενας τι κρυφο μενού για να κάνω ρυθμίσεις
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 13 Λεπτά πριν
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!
emo
Προβολές: 2.13εκατ.
Απαντήσεις: 3819
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της PAPADAKIS
Τελευταία Δημοσίευση από PAPADAKIS 1 Ημέρα 3 Ώρες πριν
Αναφορά Αναφορά Αναφορά Πηρα 10 σακκια foco A1 για δοκιμή. Ακόμη ομως δεν μπορώ να τα κάψω λογω καιρού! Καλημέρα. Καίγοντας 5 τσουβαλάκια Rezoult (Ουκρανικο) ανά 3ήμερο παρατηρώ μηδενικά υπολύματα...
emo
Προβολές: 113
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Vokos
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 21 Ώρες πριν από Vokos
Καλησπέρα. Εχω την Burnit 4g 25kw και εχω ένα πρόβλημα εδω και δυο εβδομάδες το οποίο δεν λύνεται με τιποτα. Καταρχήν και το κυριότερο πρέπει να ξανά προγραμματιστεί...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 5 Ημέρες 13 Ώρες πριν
Δες εμαιλ
emo
Προβολές: 200
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της zisisir
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από zisisir
ΠΩΣ ΣΥΝΔΕΩ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΧΩΡΟΥ ΑΠΛΟ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 5 Ημέρες 15 Ώρες πριν
Σύνδεση θερμοστάτη χώρου στις επαφές ΙΟ3 ΚΑΙ GND ΠΡΟΣΟΧΗ ΨΥΧΡΗ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΡΕΥΜΑ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΡΕΛΕ Η ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΚΑΛΩΔΙΟ 2Χ0.75 η 2Χ1. [attachment]
emo
Προβολές: 183
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Mario79
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από Mario79
Καλημερα σε όλους!Είμαι καινούργιος στο forum!σε χώρο 50τμ ισόγειο με τζακι ανοιχτό μπορώ να έχω και σομπα ξυλου ταυτόχρονα αναμμένα Ή θα εχω προβλημα?
Το Άβαταρ του/της burnit40
Τελευταία Δημοσίευση από burnit40 6 Ημέρες 1 Ώρα πριν
ανοιχτό τζάκι ένα δωμάτιο διαφορά.το σπίτι είναι 160 μετρά έχει 2 ξυλοσομπες κ ένα τζάκι.αυστηρη προϋπόθεση όλα να έχουνε ελκυσμο.
emo
Προβολές: 111χιλ.
Απαντήσεις: 775
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Asteris
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν από Asteris
Μιά και έχει γινει το best seller του forum, αυτός ο giant killer νομίζω δικαιούται πλέον το δικό του topic. Ας παρουσιάσουμε όλοι μας το Selenic μας, βάζοντας αν θέλετε μιά τελική...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 6 Ημέρες 21 Ώρες πριν
για την σκουρια τριψιμο με συρματοβουρτσα ...αλλα καλυτερα ασε φετος να καψει το τζακι και μετα για την τρυπα στο ταβανι αν καλυφθει με τον θερμοθαλαμο δεν...
emo
Προβολές: 759
Απαντήσεις: 17
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της asterias
Το θέμα άρχισε 9 Μήνες 4 Ημέρες πριν από asterias
Καλημερα παιδια,πρωτο ποστ. Σε διαμερισμα 75 τμ,1 οροφου,θελω να εγκαταστησω συστημα θερμανσης και να ανεξαρτητοποιηθεί το διαμερισμα απο το πετρελαιο,ολη η...
Το Άβαταρ του/της thomas
Τελευταία Δημοσίευση από thomas 1 Εβδομάδα 9 Ώρες πριν
συγνώμη φιλε...εχεις φτασει στις 2500 ευρω και ψάχνεις mytherm ....Κoιτα OPOP, ΑΧΙΝΑR , PELETKA,ΒΙΟDOM,ADTHERM ...
emo
Προβολές: 64
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της PANAGOS_p
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από PANAGOS_p
Καλησπέρα ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τις κρυφές παραμέτρους A9 για σόμπα πέλλετ fiorina 74 S-line;
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΣ ΤΕ ΕΔΩ www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=60866&Itemid=384
emo
Προβολές: 145
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Μοσχοβακης
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από Μοσχοβακης
Καλησπέρα παιδια Εχω το εξης πρόβλημα.: Μετακομισα προσφατα σε οροφοδιαμερισμα στην Νικαια. Το σπιτι εχει τζακι. Παλιοτερα ο ιδιοκτητησ του σπιτιου εμενε μεσα και...
Το Άβαταρ του/της ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Δημήτρη το ανοικτό έχει ανάγκη 300+ κυβικά αέρα αντίθετα το ενεργειακό θέλει 30-60 . άρα και με μια καμινάδα 6 μέτρα δεν θα είχε θέμα να δουλέψει . Προσωπικά θα πέρναγα...
emo
Προβολές: 87
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της GEORGE 12
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από GEORGE 12
Έχει κάποιος τις κρυφές ρυθμίσεις από την burnit comfort 25 kw 4 κουμπια το πανελακι και τι σημαίνει ο κάθε κωδικός γενικά το μενού Όλο
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν
ΔΕΣ το εμαιλ.μιλαμε αυριο
emo
Προβολές: 1899
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της andros
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 11 Μήνες πριν από andros
Χαιρετιζω όλα τα μελη του φορουμ και ειδικοτερα εκεινα με τα οποια συναντηθηκαμε τον Οκτωβριο στο ΜΕΚ της Παιανιας και ειπαμε δυο λεξεις παραπανω από κοντα. Jnet απο...
Το Άβαταρ του/της spyrosd
Τελευταία Δημοσίευση από spyrosd 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Καλημέρα θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε τον τεχνικό που έκανε την εγκατάσταση γιατί έχω τον ίδιο καυστήρα κι εχω κάποια προβλήματα με την θερμοκρασία του ζεστου...
emo
Προβολές: 6447
Απαντήσεις: 54
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jamiespoursas
Το θέμα άρχισε 2 Χρόνια 11 Μήνες πριν από jamiespoursas
Καλησπέρα στην κοινότητα. Είμαι νέο μέλος και η αλήθεια είναι πως έχω βοηθηθεί πάρα πολύ από τα γραφόμενά σας. Φέτος τον Νοέμβριο εγκατέστησα έναν ξυλολέβητα...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
οχι μια χαρα δουλευει
emo
Προβολές: 145χιλ.
Απαντήσεις: 1669
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 9 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Το Άβαταρ του/της BIOPEL
Τελευταία Δημοσίευση από BIOPEL 2 Εβδομάδες 5 Ώρες πριν
Καλησπέρα στον Κώστα και στον Μιχάλη ( μέντορες μου στις γνώσεις μου σχετικά με υδραυλική σόμπα πέλλετ Proggeto) αλλά και στα υπόλοιπα μέλη. Τον Σεπτέμβριο προμηθεύτηκα...
emo
Προβολές: 160
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της vati
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από vati
Το 2015 είχα φτιάξει το δικό μου και το ειχα παρουσιάσει εδώ στο forum.Ειπα να φτιαξω και ένα στο πατερα μου για να ανεβει η αποδοση του τζακιου και να εχει και λιγοτερη...
Το Άβαταρ του/της vati
Τελευταία Δημοσίευση από vati 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν
Αναφορά Το 2015 είχα φτιάξει το δικό μου και το ειχα παρουσιάσει εδώ στο forum.Ειπα να φτιαξω και ένα στο πατερα μου για να ανεβει η αποδοση του τζακιου και να εχει και λιγοτερη...
emo
Προβολές: 133
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΒΟΥΡΤΣΑΣ
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν από ΒΟΥΡΤΣΑΣ
Καλησπέρα σε ολους.Αγόρασα πέρισυ μια σομπα πελετ pragetto fiametta.Εχω πρόβλημα με την καύση της.Θα ηθελα να αλλάξω καποιες ρυθμίσεις στο πρόγραμμα.Γνωριζει κανεις πως...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
Οκ συμπατριωτη
emo
Προβολές: 134
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της RasBilly1983
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν από RasBilly1983
Καλησπέρα. Έχω μια σόμπα πέλλετ αερόθερμη. Κανονικά απ όσο ξέρω ο θόρυβος που πρέπει να κάνει ειναι όπως ακούγεται ένα air contition. Το βεντιλατερ θερμού αέρα ομως κάνει...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
Η κάνε πατέντα για να ταιριάζει η επισκεύασε το υπάρχον αν γίνεται και μπορείς!!!Η στην εταιρία αν υπάρχει!!!!
emo
Προβολές: 61.1χιλ.
Απαντήσεις: 499
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της katsar
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν από katsar
Καλησπέρα σας φίλοι μου. Είμαι τεχνικός για τις σόμπες pellet και συγκεκριμένα στις Ravelli.Ήμουν τεχνικός σε ένα κατάστημα στη Θεσσαλονίκη αλλά έφυγα από εκεί και τώρα...
Το Άβαταρ του/της kitestavros
Τελευταία Δημοσίευση από kitestavros 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Το μόνο που μένει είναι το καπέλο ίσως να πρέπει να βρω καλύτερο αντιανεμικο καπελο, δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω νομιζω
emo
Προβολές: 212
Απαντήσεις: 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της drer
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 7 Ώρες πριν από drer
Καλημέρα σας, σε παλιό σπίτι που ανακαινίζεται, παλιά χτιστή μασίνα γκρεμίστηκε και έχουν διατηρηθεί μόνο τα πήλινα μπουριά και ο διάκοσμος στο πάνω μέρος. Οδηγίες...
Το Άβαταρ του/της stergiosbik
Τελευταία Δημοσίευση από stergiosbik 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Δυστυχως μεσα στην βιασυνη μας να "προοδευσουμε",ξεχασαμε ποιοι ειμαστε και αφησαμε να πανε χαμενες οι γνωσεις,τα ηθη,τα εθιμα και οι αξιες μας ως εθνος. Γνωσεις που...
37 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 8 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 152740 | Σύνολο θεμάτων: 5367
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 82
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 4 | Χθεσινές απαντήσεις: 9
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.322 δευτερόλεπτα