Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

06/10/2017
2017-2018 Ευχόμαστε ένα ζεστό χειμώνα σε ολους ...
69 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 36
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της παντελης 1989
Το θέμα άρχισε 4 Ώρες 59 Λεπτά πριν από παντελης 1989
καλησπερα σας, εχω μια κασετα τζακιου salgueda insert 700 eco ref600 670 , εγινε η εγκατασταση γκρεμιζοντας το παλιο τζακι και φτιαξαμε μια βαση για να το βαλουμε πανω το βαζουμε...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 5 Λεπτά πριν
την παλια καμιναδα την καθαρισατε πριν κανετε την συνδεση ?...λειτουργουσε μεχρι περσυ ? οσο κακη και ναναι μια ενωση δυσκολα δικαιολογειται η μεγαλη διαρροη ...
emo
Προβολές: 4339
Απαντήσεις: 34
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Jimmis
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 7 Μήνες πριν από Jimmis
Καλησπέρα σας και συγχαρητήρια για την καλή δουλειά που κάνετε, εχω ενα θέμα με την αεροθερμη σομπα πελλετ που εχω.(Kalor Elena), μου βγαζει την ενδειξη service ξερει κανεις...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δες την πρώτη σελίδα και κανε τη διαδικασία που γράφει ο Sakissystem.πιθανον να ειναι αυτός ο τρόπος εισόδου στο μενού και διαφέρει απο το βίντεο και δουλευει και σε...
emo
Προβολές: 19
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της menelaos
Το θέμα άρχισε 2 Ώρες 38 Λεπτά πριν από menelaos
Καλησπέρα και πάλι παιδιά, όπως είχα πει και σε προηγούμενο θέμα όπου αναζητούσα σόμπα, έχω μία ενοικιαζόμενη μονοκατοικία 75τμ(με ένα πρόχειρο υπολογισμό δικό μου...
Τελευταία Δημοσίευση από menelaos 1 Ώρα 35 Λεπτά πριν
Αναφορά εννοείς 2.000 λίτρα πετρέλαιο; σωστά. κάηκα από την πολλή έρευνα για τα ξύλα χαχαχαχαχαχα 2 τόνους πετρέλαιο εννοούσα ευχαριστώ για τη διόρθωση
emo
Προβολές: 103
Απαντήσεις: 9
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της michalisgr
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 5 Ώρες πριν από michalisgr
Καλησπέρα έχω αυτό το διακόπτη ενώ όλα τα σώματα στο σπίτι δουλεύουν κανονικά φουλ ζέστη αυτο το σώμα ενώ ολα εξαερωθει ζεσταίνεται μόνο το άνω μέρος του... Το κρύο...
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 2 Ώρες 3 Λεπτά πριν
Αναφορά Αναφορά Αναφορά Εάν μπορείς να το κάνεις αυτό που λες τότε δοκίμασέ το (αν και δεν ξέρω πόσο εύκολα μπορείς να το κάνεις αυτό). Λογικά θα είσαι οκ, αν όχι τότε θέλεις ένα διακόπτη όπως...
emo
Προβολές: 261
Απαντήσεις: 15
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 12 Ώρες πριν από menelaos
Γεια σας παιδιά, Βρέθηκα στο forum ενώ έψαχνα για σόμπα και αφού έχω περιηγηθεί μερικές ώρες ομολογώ πως η ομάδα που έχετε δημιουργήσει είναι εντυπωσιακή. Μπράβο σας,...
Τελευταία Δημοσίευση από menelaos 3 Ώρες 12 Λεπτά πριν
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για το χρόνο που αφιερώσατε να μου λύσετε τις απορίες μου. Τελικά, λαμβάνοντας υπ'όψιν όλα όσα μου είπατε, αποφάσισα να μην πάω σε λύση...
emo
Προβολές: 38
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της PYRARXIS
Το θέμα άρχισε 8 Ώρες 48 Λεπτά πριν από PYRARXIS
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΜΕΝΩ ΣΕ ΟΡΟΦΟΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 5ου ΟΡΟΦΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΟΜΠΑ...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 4 Ώρες 16 Λεπτά πριν
Γνωστος μου εβαλε σομπα νερου πελλετ και αυτονομηθηκε χωρις κανενα θεμα.απλα υπαρχει καποια συμμετοχη στα κοινοχρηστα και στη συντηριση λεβητα τις...
emo
Προβολές: 547
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Maktheo
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από Maktheo
Καλησπέρα στα μελη του energ.gr Μετα απο 2 χρονια διαβάσματος ως guest στο φορουμ, και αφου εμαθα τα παντα για την hp22 που εισαγει η εταιρεια του κ. Μοσχαλη οπως επισης οτι...
Το Άβαταρ του/της Maktheo
Τελευταία Δημοσίευση από Maktheo 5 Ώρες 28 Λεπτά πριν
Και εδω ετοίμασα τα 2 ξυλινα κουτια απο mdf, βαμμένα στο χρώμα του τοιχου για να ολοκληρωθει το αισθητικό κομματι της εγκαταστασης..Ειναι με πορτακια για να μπορω να...
emo
Προβολές: 76
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της sdancer75
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 7 Ώρες πριν από sdancer75
Δικαιολογείται η διάβρωση του ποτηριου της σομπας πελλετ μετα απο 4 χρονια λειτουργιας ; Οπως φαίνεται στη φωτογραφία υπάρχει ραγισμα και σκασιμο του μετάλλου στο...
Το Άβαταρ του/της PAPADAKIS
Τελευταία Δημοσίευση από PAPADAKIS 8 Ώρες 21 Λεπτά πριν
Στην παλιά μου δουλειά ότι χάλαγε και δεν μπορούσαμε να το εξηγήσουμε το ονομάζαμε "ΑΣΤΟΧΙΑ ΥΛΙΚΟΥ". Τώρα ότι δουλεύει ΔΕΝ τον πειράζουμε. Να έχεις καβάτζα το...
emo
Προβολές: 122
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Nos1224
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 23 Ώρες πριν από Nos1224
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς να με ενημερώσει για πώληση και σωστή τοποθέτηση τζακιού jotul στην περιοχή ΔΡΑΜΑΣ; Έχει βάλει κανένας εδώ κοντά να μου πει εντυπώσεις,...
Το Άβαταρ του/της ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Καλημέρα Θεόδωρε το jotul.gr είναι υπο κατασκευή .εκεί θα μπουν όλοι οι επίσημοι αντιπρόσωποι
emo
Προβολές: 5988
Απαντήσεις: 30
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της k2r2
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν από k2r2
Φίλη μου έχει ένα μικρό διαμέρισμα που αποτελείται από σαλοκουζίνα και ένα μπάνιο. Σύνολο πρπ 25 με 30 τ.μ. Επειδή η κεντρική θέρμανση πετρελαίου της πολυκατοικίας...
Το Άβαταρ του/της lefterismega
Τελευταία Δημοσίευση από lefterismega 21 Ώρες 50 Λεπτά πριν
Αναφορά Έχω και εγώ ένα θερμοπομπό στα 2500w και ήμουν ικανοποιημένος απο τη ζέστη. Η κατανάλωση ειναι πολυ μεγαλύτερη απο ενα αντιστοιχο κλιματιστικό inverter αλλά αυτό είμαι...
emo
Προβολές: 306
Απαντήσεις: 13
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν από michalisgr
Καλησπέρα έκανα την συντήρηση του λέβητα και του καυστήρα και έσπασε η φλαντζα του καυστήρα. Αμιαντου ειναι.. Ξέρει κανείς που θα βρω;;; ο καυστήρας ειναι της olymp[image][image]...
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 1 Ημέρα 16 Λεπτά πριν
Αναφορά Μιχάλη είναι σαν "βαρελάκι" μετά την έξοδο ή εισοδο των νερών σε κάθε λέβητα.Μέσα του έχει το συγκεκριμένο ανόδιο. Αν θυμάμαι καλά είναι γιά προστασία των σωμάτων...
emo
Προβολές: 303
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της bigfoot
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν από bigfoot
καλησπερα...ειναι ενα σπιτι στο χωριο και εγινε ανακατασκευη....για πειτε ιδεες...θελω να ειναι ανοιχτο αλλα και να ψιλοζεστενει το σπιτι μιας και θα ειναι ο μοναδικος...
Το Άβαταρ του/της SHERIF
Τελευταία Δημοσίευση από SHERIF 1 Ημέρα 1 Ώρα πριν
Αναφορά Οι ιδέες πληρώνονται φίλε,!!!!!!!! Οχι εδώ, δεν είναι εμπορικό ή προσωπικό γραφείο το φόρουμ Εαν θες να ζεσταίνεσαι οικονομικά βάλε κλειστό υπάρχουν πολλές...
emo
Προβολές: 281
Απαντήσεις: 15
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της papleo61
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 8 Ώρες πριν από papleo61
καλημερα σας.μπορει καποιος γνωστης του ειδους να μου πει τι ups θα χρειαστω για ενα κυκλοφορητη wilo ηλεκτρονικο.πανω στον κυκλοφορητη γραφει την ενδειξη 16w.ο...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 2 Ημέρες 6 Ώρες πριν
δυστυχως δεν ξερω καποιο συγκεκριμενο και δεν χρειαζεται να λες κυκλοφορητη αλλα κινητηρα γενικα σχεδον ολα τα μικρα ups σχεδιαζονται με τα στανταρ των υπολογιστων...
emo
Προβολές: 208
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από papleo61
γεια σας.θελω να συνδεσω ενα ανοιχτο δοχειο διαστολης πανω στην στεγη και πανω απ τον ηλιακο που ειναι τριπλης ενεργειας 160 λιτρα.επειδη το σπιτι ειναι τωρινης...
Τελευταία Δημοσίευση από papleo61 3 Ημέρες 6 Ώρες πριν
καταλαβα φιλε μου και σε ευχαριστω πολυ.
emo
Προβολές: 73
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kosi
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 8 Ώρες πριν από kosi
παιδιά θέλω και εγώ την βοήθεια σας έχω το φίλτρο του μοσχαλι και δεν δουλεύει ο κικλιφοριτις νερού που έχει.στον μετασχηματιστεί ανάβει το λαμπάκι γιαφτο πιστεβο...
emo
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 7 Ώρες πριν από jnet
Το Παρακάτω εστάλει με email στο Forum απο την ΔΕΛΤΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ - ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ ΕΠΕ Μέλος του Ομίλου Εταιρειών ΔΕΛΤΑ ΤΕΧΝΙΚΗ Επιτέλους είναι οριστικό ! χωρίς έγκριση της...
Το Άβαταρ του/της popovitis
Τελευταία Δημοσίευση από popovitis 3 Ημέρες 11 Ώρες πριν
Υποθέτω γιατί ο καυστήρας ανήκει σε όλους τους ιδιοκτήτες.
emo
Προβολές: 250
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της christos_chariskos
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν από christos_chariskos
Γεια σας Κατ αρχήν χαίρομαι που υπάρχει ένα forum που μπορούμε να λύσουμε τις απορίες μας για τα προβλήματα τα οποία αντιμετωπίζουμε στους καυστήρες μας. Για να μπώ...
Το Άβαταρ του/της xrysafis72
Τελευταία Δημοσίευση από xrysafis72 3 Ημέρες 11 Ώρες πριν
λογο εργασιων στον καμπο δεν υπαρχει χρονος φιλε etsa67!!! 1)ο καυστηρα φερρολι ειναι απο τους κορυφεους καυστηρες 2)η μετατροπη ενος πετρελαιο λεβητα σε πελλετ με τον...
emo
Προβολές: 659
Απαντήσεις: 25
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της nikdes
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από nikdes
καλησπερα...θελω να αγορασω μια ξυλοσομπα και εχω καποιες τεχνικου ειδους ερωτησεις...ακριβως εξω απο την εξοδο της πρωτης γωνιας απο την σομπα τυχαινει να υπαρχει...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 3 Ημέρες 13 Ώρες πριν
μονο οσα ειναι πολυ κοντα στην σομπα αλλα και παλι συνεχιζουν να δουλευουν
emo
Προβολές: 107
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της vasilis.10
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 8 Ώρες πριν από vasilis.10
Μήπως ξέρει κάποιος κωδικό μενού για την ρύθμιση του ξυλολέβητα Vergina? Αγοράστηκε μεταχειρισμένος. Λειτουργεί με καυστήρα πέλλετ αλλά χρειάζεται ρύθμιση και ο...
emo
Προβολές: 111χιλ.
Απαντήσεις: 1558
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 8 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Το Άβαταρ του/της vasilis.10
Τελευταία Δημοσίευση από vasilis.10 4 Ημέρες 9 Ώρες πριν
Ολα εντάξει Κώστα.Τις ρυθμίσεις τις άφησε όπως τις είχα στην παλιά και τις είχαμε δεί.
69 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 9 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 158769 | Σύνολο θεμάτων: 4718
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 3 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 42 | Χθεσινές απαντήσεις: 4
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.657 δευτερόλεπτα