Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
9 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 191
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της SHERIF
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 14 Ώρες πριν από SHERIF
Ποιά η γνώμη σας για αυτούς τους λέβητες? έχει εγκαταστήσει κάποιος στην οικία του? Γνώμες, προβλήματα, οικονομία?
Το Άβαταρ του/της alto
Τελευταία Δημοσίευση από alto 1 Ημέρα 15 Ώρες πριν
Την δεξαμενή, ρώτησε αν στην δίνει η εταιρεία που θα σε προμηθεύει υγραέριο με χρησηδάνειο, δηλ. χωρίς λεφτά αρκεί να φουλάρεις από αυτήν. Καλύτερα να αγοράσεις...
emo
Προβολές: 54
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 22 Ώρες πριν από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου-αποθήκης,(άνδρας) ζητείται από εταιρία με ενεργειακά τζάκια. Ωράριο καταστημάτων. Απαραίτητη γνώση Η/Υ, άδεια οδήγησης. Κατά προτίμηση ο...
emo
Προβολές: 64
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της obelix
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 18 Ώρες πριν από obelix
Πουλάω τη σομπα μου διότι θα βάλω αέριο. Έχει δουλέψει από το μισό 13 και μετά,είναι σε άριστη κατάσταση ,συντηρημένη και μπορεί να ζεστάνει σπίτι 110 τετραγωνικών...
Το Άβαταρ του/της obelix
Τελευταία Δημοσίευση από obelix 2 Ημέρες 5 Ώρες πριν
Έχω και μια παλέτα πελλετ που θα δοθεί μαζί
emo
Προβολές: 112
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ώρα πριν από Nasikas
Ο σοφός υδραυλικός...τους είπε να αλλάξουν μάρκα πέλλετ. Αυτό φταίει και μαυρίζουν άσπρα όταν τα στεγνώνει πάνω στο σώμα του καλοριφέρ. - Θέλω χιουμοριστικές...
Το Άβαταρ του/της PAPADAKIS
Τελευταία Δημοσίευση από PAPADAKIS 6 Ημέρες 20 Ώρες πριν
O Jnet είχε βρει κάποτε πελλετοσκόληκα. ΠΡΟΧΟΧΗ ....ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΚΩΡΟ.
emo
Προβολές: 2.06εκατ.
Απαντήσεις: 3230
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 8 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 6 Ημέρες 23 Ώρες πριν
Ο θόρυβος με πρωτοσέλιδα ΜΜΕ - και η ενεργοποίηση Greenpeace , WWF και άλλων ΜΚΟ όπως η AgentGreen, μείωσε σε μεγάλο βαθμό την τεράστια παράνομη υλοτομία σε Βουλγαρία- Ρουμανία....
emo
Προβολές: 88.3χιλ.
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της elenaki
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν από elenaki
Γεια σας σε όλους. Χρειάζομαι και πάλι την βοήθεια σας. Για τους επιτοιχιους λεβητες αεριου de Dietrich γνωρίζετε κάτι? ποιος ειναι καλύτερος? De dietrich η vaillant? Διάβασα ότι...
Το Άβαταρ του/της SHERIF
Τελευταία Δημοσίευση από SHERIF 1 Εβδομάδα 14 Ώρες πριν
Αναφορά οσο αφορα τους λεβητες συμπυκνωσης ,,,υπαρχει ενα θεματακι με τα κλασικα σωματα που εχουν υψηλη θερμοκρασια επιστροφης ..... Τι θεματάκι υπάρχει?
emo
Προβολές: 107
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της degeor
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από degeor
Λάθος εποχή το ψάχνω και σίγουρα πολύ δεν θα κοιτάζουν το σάιτ καν. Θα ήθελα άμεσα αγορά περσίδων για τζάκι με πλένουμ και χωρίς και ίσως κάποιες αποσπώμενες. Το...
Το Άβαταρ του/της giokaspart
Τελευταία Δημοσίευση από giokaspart 2 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Δες εδώ: www.aerodin.gr/index.php?cPath=48&page=all και εδώ: www.skroutz.gr/c/2328/Persides_Tzakiou.html Το υλικό και το χρώμα είναι θέμα δικό σου και συνδυασμός γούστου και τιμής.
emo
Προβολές: 2199
Απαντήσεις: 68
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της gjp
Το θέμα άρχισε 5 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από gjp
Καλησπέρα και Καλή χρονιά σε όλους,με υγεία.Έχω μιά ερώτηση αν κάποιος ξέρει να μου πεί ,με τι υλικό μπορώ να επαλείψω το δάπεδο και τα τούβλα στην βάση του τζακιού...
Το Άβαταρ του/της gjp
Τελευταία Δημοσίευση από gjp 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
Αναφορά Αναφορά καλημερα,σε δοκιμες του τζακιου που τελειωσα τις προηγουμενες μερες παρατηρω οτι η καμιναδα η κτιστη 25χ25cm στην οποια βρισκεται μεσα η ινοχ f20 cm μετα απο κανα 4ωρο...
emo
Προβολές: 130χιλ.
Απαντήσεις: 1601
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Καλημερα σε ολους.Μετατροπη τις σωληνας στο μοτερ καυσαεριων απο γωνια σε ισια και αλλαγη θεσης μοτερ καθως και καθαρισμος μοτερ [attachment] [attachment] ... [attachment] [attachment] [attachment] [attachment]
9 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 15 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 155441 | Σύνολο θεμάτων: 4979
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 0
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.287 δευτερόλεπτα