Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
6 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 52.4χιλ.
Απαντήσεις: 679
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 8 Μήνες πριν από jnet
Επειδή κατά καιρούς θέλουμε να ευχηθούμε άλλους συμφορουμίτες σε ονομαστικές εορτές, γενέθλια κλπ. ή και γενικότερα όλη την κοινότητα για Kαλά Xριστούγενννα κλπ....
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 13 Ώρες πριν
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ [attachment]
emo
Το Άβαταρ του/της oxygen
Το θέμα άρχισε 11 Μήνες 1 Ώρα πριν από oxygen
Καλησπέρα σε ολους. Σας παρακολουθώ και διαβαζω συνεχως μιας και εγω ειμαι κάτοχος ενεργειακου τζακιου και οπως τα περισσότερα εχω και εγω καποια προβλήματα απο...
Το Άβαταρ του/της oxygen
Τελευταία Δημοσίευση από oxygen 3 Ημέρες 3 Ώρες πριν
Το εργο τελικα κοντεύει να τελειώσει. Έφτιαξα την <<θυριδα>> με πυραντοχη γυψοσανιδα,την χωρισα σε 2 κομματια ,ενισχυσα τα πλαισια και κολλησα πανω τη πετρα.Βαζοντας...
emo
Προβολές: 2.06εκατ.
Απαντήσεις: 3247
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 10 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
Χθες στις Ειδήσεις στην Ρουμανία, έπαιξε ρεπορταζ ότι μειώθηκε η παράνομη υλοτόμηση κατά 20 %. Αν ξέρατε σε πόσες χιλιάδες χωρικά μεταφράζεται αυτό....εξ΄ου και η...
emo
Προβολές: 222
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 4 Εβδομάδες πριν από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου-αποθήκης,(άνδρας) ζητείται από εταιρία με ενεργειακά τζάκια. Ωράριο καταστημάτων. Απαραίτητη γνώση Η/Υ, άδεια οδήγησης. Κατά προτίμηση ο...
Το Άβαταρ του/της ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
καλησπέρα Ζητάμε και εναν τεχνικό που να γνωρίζει απο γυψοσανίδα .θα του γίνει εκπαίδευση απο εμένα όσον αφορά τα τζάκια και να δουλέψει στην εταιρία μου ως...
emo
Προβολές: 72
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της johann
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν από johann
Σε δύο σπίτι που μετράει κατανάλωση πετρελαίου με ώρες, τι χρειάζεται για να μπουν θερμιδομετρητες; Απλώς τοποθέτηση και δεν μετράμε ώρες μετά αλλά θερμίδες ή κάτι...
emo
Προβολές: 772
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της thomas
Το θέμα άρχισε 6 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από thomas
Γεια σας,θα ήθελα την βοήθεια σας,στην καμινάδα που βλέπετε ,την οποία το καπέλο αυτό το έβαλα φέτος,μου κάνει υγροποίησεις και πέφτουν από την εξωτερική πλευρά...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Θέμα που ταλαιπωρεί το τουρκικο πατρικό μου απο αιώνα... Λύση η μονωμένη καμινάδα συνήθως. Για να μην έρχονται δηλαδή τα καπναέρια σε "σημείο δρόσου". - Στην ξυλόσομπα...
6 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 15 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 155488 | Σύνολο θεμάτων: 4982
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 0
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.267 δευτερόλεπτα