Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
106 Θέματα

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 218
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της thomas
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 15 Ώρες πριν από thomas
ΠΩΛΕΙΤΑI ΛΈΒΗΤΑΣ πέλλετ Termomont TOBY 35KW kompakt (όπως είναι ο starfire maxi 30 η ο Biodom)εχει χρησιμοποιηθεί 3 χρονιες ,σε αριστη κατάσταση και σε λειτουργία ,λόγω αλλαγής σε...
Το Άβαταρ του/της thomas
Τελευταία Δημοσίευση από thomas 5 Ώρες 3 Λεπτά πριν
Νέα τιμή λόγω εκπτώσεων 1300€
emo
Προβολές: 38
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της johnym30
Το θέμα άρχισε 8 Ώρες 48 Λεπτά πριν από johnym30
Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την καμινάδα, αν ο κατασκευαστης δίνει τουλαχιστον 4 μέτρα για Φ200, εμένα που είναι γύρω στα 8-9 μέτρα πόσο μπορώ να ρίξω τη...
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 6 Ώρες 10 Λεπτά πριν
Υπαρχει λογος να τη ριξεις? πχ δε χωραει στη χτιστή? Αλλιως αν παρατραβαει το μαζευεις με ενα ταμπερ...
emo
Προβολές: 2.82εκατ.
Απαντήσεις: 296
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Dr.Raven
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν από Dr.Raven
Αναφορά Dr Raven δεν ξέρω κατά πόσο είχες εμπειρία με την καύση των ξύλων σε λέβητα στο παρελθόν, αυτό που ξέρω όμως σύμφωνα με τα γραφόμενα σου, είναι ότι ψάχτηκες αρκετά με την...
Το Άβαταρ του/της giokaspart
Τελευταία Δημοσίευση από giokaspart 6 Ώρες 33 Λεπτά πριν
Ποια θέρμανση κατοικιών!! Εδώ Βενζινάς μου έλεγε ότι σε μια οικοδομή, εκτός από την κεντρική θέρμανση, κλείσανε και το κοινόχρηστο ρεύμα της πολυκατοικίας αφού...
emo
Προβολές: 528
Απαντήσεις: 17
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Valo
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 2 Εβδομάδες πριν από Valo
Καλησπέρα, Πρόσφατα πήρα ένα δοχείο αδρανείας το οποίο θα συνδέσω σε ξυλολέβητα . Είναι 1000 λίτρων με έναν επιπλέον εναλλάκτη για μελλοντική χρήση ίσως...
Το Άβαταρ του/της nick833
Τελευταία Δημοσίευση από nick833 8 Ώρες 43 Λεπτά πριν
Κάτι παρόμοιο αλλά με μικρόαλλαγές.Η κύρια αλλαγή είναι στην τροφοδοσία του μπόιλερ ζεστού νερού. Εδώ είναι το δικό μου σχέδιο....
emo
Προβολές: 1797
Απαντήσεις: 57
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της MENIOS
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 3 Εβδομάδες πριν από MENIOS
Καλησπερα η καλημερα καλυτερα. Μπηκα κι ελογου μου στην παρεα των σφαιρανθρωπων(πελλετανθρωπων) και θα ηθελα να ρωτησω λογο του οτι ειμαι (φρεσκος) στο θεμα: σομπα...
Το Άβαταρ του/της Arvalius
Τελευταία Δημοσίευση από Arvalius 12 Ώρες 40 Λεπτά πριν
Θα πειραματιστω το απόγευμα που θα σχολασω από τη δουλειά και θα ποσταρω feedback Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου. Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
emo
Προβολές: 141
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της νικηφ
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 7 Ώρες πριν από νικηφ
Καλησπερα! Η σομπα ειναι καινουργια και εχει λιγες ωρες λειτουργιας. Τη δευτερη μερα παρατηρησα στην τρυπα εξοδου του πελλετ να εξεχει ενα πλαστικο κομματι το...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 12 Ώρες 46 Λεπτά πριν
Βρες με ΠΗΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ στο messenger η facebook να τα πούμε.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ,,,,,, ΕΩΣ ΠΑΓΙΔΕΣ ΦΑΡΑΩ ,,,,ΞΕΡΕΙΣ
emo
Προβολές: 2766
Απαντήσεις: 47
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της deleon
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 1 Εβδομάδα πριν από deleon
Καλησπερα σας. Εχω προβει σε αγορα ενεργειακου αεροθερμου τζακιου της edilkamin tekno3. Το προβλημα μου ειναι το εξης. Δεν ζεσταινει καθολου το σπιτι το οποιο ειναι 90...
Το Άβαταρ του/της deleon
Τελευταία Δημοσίευση από deleon 12 Ώρες 50 Λεπτά πριν
Το δικο μου τζακι δεν εχει κλαπετο. Χθες τραβηξα την κοφτρα ως την μεση και στο αναμα του το τζακι αρχισε να μπαζει καπνο στο σπιτι με το παραθυρο κατεβασμενο. Φυσαγε...
emo
Προβολές: 149
Απαντήσεις: 19
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της akapsali
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 6 Ώρες πριν από akapsali
Καλησπέρα .. Εχω ενα θεμα με τον κυκλοφορητή στον λεβητα πετρελαιου. Αναψα τον λεβητα και δεν ζεστενοταν τα σωματα εφτανε ζεστο νερο μεχρι τον συλέκτη αλλα δεν...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 12 Ώρες 50 Λεπτά πριν
Οταν το έλυσες και έβγαλες φτερωτή μηπως στο μοντάρισμα έβαλες κάτι ανάποδα λέω εγω!!!!!!
emo
Προβολές: 13.1χιλ.
Απαντήσεις: 162
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Fokion
Το θέμα άρχισε 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν από Fokion
Μετα την πωληση των αερόθερμων GP8000 :( η αποφαση παρθηκε για αυτή www.energy-economy.eu/el/589-%CF%83%CE%B...rt-pm-plus-25kw.html προσοχή είναι νέο...
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 16 Ώρες 2 Λεπτά πριν
κοιτα. Αν την συγκρινω με τις 2 αεροθερμες που ειχα, ναι η ζεστη ειναι "καλυτερη" γιατι ειναι ομοιομορφη. Απο την αλλη μερια σα καταναλωση ( αρα και καθαρισμα και...
emo
Προβολές: 64
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pgfak
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 4 Ώρες πριν από pgfak
[attachment] Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους....εχω μια ερωτηση για οποιον γνωριζει....εχω ενα τζακι ferlux εδω και 3 χρονια...η ερωτηση μου ειναι η εξης: εαν προσθεσω ενα μοτερ...
Το Άβαταρ του/της Stavrax
Τελευταία Δημοσίευση από Stavrax 23 Ώρες 9 Λεπτά πριν
Στο τζάκι που έχεις και με τον τρόπο που έχει τοποθετηθεί δεν χρειάζεται να μπεί κανένα μοτέρ. Η φυσική ροή από μόνη της βγάζει πολλά κυβικά. Ένα μοτέρ στην κάτω...
emo
Προβολές: 526
Απαντήσεις: 34
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της gjp
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν από gjp
Καλησπέρα και Καλή χρονιά σε όλους,με υγεία.Έχω μιά ερώτηση αν κάποιος ξέρει να μου πεί ,με τι υλικό μπορώ να επαλείψω το δάπεδο και τα τούβλα στην βάση του τζακιού...
Το Άβαταρ του/της gjp
Τελευταία Δημοσίευση από gjp 1 Ημέρα 2 Ώρες πριν
τι ποσοστό επι της % έχουμε στην απόδοση με την χρήση μαύρου χάλυβα κατα προσέγγιση?
emo
Προβολές: 482
Απαντήσεις: 29
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της akisstam
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 5 Ώρες πριν από akisstam
Σήμερα ξαναηρθε ο τζακας μου κσαναανοιξε τον θαλαμε και ετριψε και εβγαλε την κοκκινη σιλικονη απο τις ενωσεις της καμιναδας.Το αναψε μαζι γερα παλι κλεινοντας το...
Το Άβαταρ του/της dryianni
Τελευταία Δημοσίευση από dryianni 1 Ημέρα 2 Ώρες πριν
Αναφορά Σημειώνω πως το τζάκι μου είναι υδραυλικό και στον γενικά μικρό θερμοθάλαμο, έχω σχετικά χαμηλές θερμοκρασίες αέρα. Φίλε @Savvas, όταν λες "χαμηλές θερμοκρασίες αέρα",...
emo
Προβολές: 32.5χιλ.
Απαντήσεις: 258
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pineli
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 5 Μήνες πριν από pineli
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ CRETA PELLET HELLAS ME ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΟΝ ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ Β.Χ. ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ, ΕΙΣΠΡΑΤΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΤΗ...
Το Άβαταρ του/της michalisgr
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 1 Ημέρα 8 Ώρες πριν
Τελικά μόνο εγώ είχα τη τύχη να κάψω το σκατοπελλετ τους στη Θερμάστρα μου... Τι κωλοφραδος... Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
emo
Προβολές: 16.7χιλ.
Απαντήσεις: 63
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Moschalis
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 1 Μήνας πριν από Moschalis
Καλημέρα σας, Σκεφτήκαμε να σας πούμε λίγα κολπάκια ή εστω σωστό τρόπο συντήρησης μιας που ερχονται δύσκολες μέρες απο πολλές απόψεις: * Στην περίπτωση που έχετε...
Το Άβαταρ του/της michalisgr
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 1 Ημέρα 9 Ώρες πριν
Αναφορά Ο κοχλίας ρίχνει πέλλετ ανάλογα με την ρύθμιση από 1,6 έως 2,2 δευτερόλεπτα το υπόλοιπο μέχρι τα 6 δευτερόλεπτα που κλείνει κύκλο είναι το κενώ. Αυξομειώνοντας την...
emo
Προβολές: 1.84εκατ.
Απαντήσεις: 2160
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της PRIMUS 45
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 10 Μήνες πριν από PRIMUS 45
ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΓΕΝΑΡΗ ΚΑΙΩ ΤΩΝ PRIMUS 45 ΤΙΣ MAVIL. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΛΕΒΗΤΑΣ. ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ PELLET KAI ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙΩ ΠΥΡΗΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ
Το Άβαταρ του/της grgfoukos
Τελευταία Δημοσίευση από grgfoukos 1 Ημέρα 10 Ώρες πριν
Καλησπερα κ Καλη Χρονια με ορθες καυσεις. Διαβαζοντας απο το φορουμ και φυσικα με προσωπικη εμπειρια (mavil 34) εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι τις ρυθμισεις για την...
emo
Προβολές: 2.03εκατ.
Απαντήσεις: 3150
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της tssotiris
Τελευταία Δημοσίευση από tssotiris 2 Ημέρες 1 Ώρα πριν
οντως
emo
Προβολές: 22.1χιλ.
Απαντήσεις: 32
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της KALDRI
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 10 Μήνες πριν από KALDRI
Γεια σε όλη την παρέα του forum. Δημιούργησα αυτό το θέμα για συζήτηση-σχόλια-λύσεις γιατί πιστεύω ότι πρέπει να συγκεντρώσουμε όλοι, τις εμπειρίες μας για το θέμα του...
Το Άβαταρ του/της Zodarr
Τελευταία Δημοσίευση από Zodarr 2 Ημέρες 7 Ώρες πριν
Εγώ σε μια ξυλόσομπα που είχα, μετά από διάφορα πειράματα που είχα κάνει, επειδή κι εγώ φοβόμουν τα διάφορα χημικά, είχα καταλήξει στο σφουγγάρι γόμα, ελαφρώς νωπό...
emo
Προβολές: 96
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Argiris Tsaknis
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 11 Ώρες πριν από Argiris Tsaknis
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα λοιπον ο διάολος με έβαλε και πείραξα τις ρυθμίσεις από μια αερόθερμη σόμπα πελλετ της ecoteck μοντέλο Francesca και τώρα μόλις πάει να πάρει...
Το Άβαταρ του/της Argiris Tsaknis
Τελευταία Δημοσίευση από Argiris Tsaknis 3 Ημέρες 8 Ώρες πριν
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. // είναι 7,5 κw
emo
Προβολές: 250χιλ.
Απαντήσεις: 43
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της s93060
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 1 Μήνας πριν από s93060
Πλέον αν κάποιος δικαιούται επίδομα θέρμανσης Σεπόλια τιμή συμφέρει το πελλετ;; Sent from my iPhone using Tapatalk
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 3 Ημέρες 15 Ώρες πριν
Γενικά καλα μου ακουγεται... Ισως λιγο τσιμπιμενο αλλα κρινω με τα δικα μου νοτια κριτηρια...
emo
Προβολές: 97
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geokape
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 21 Λεπτά πριν από geokape
Πωλείται τζάκι 2 όψεων προκάτ, με πυρότουβλο, δουλεμένο 3 χειμώνες. Αποτελείται από 6 κομμάτια. Τιμή 250€. Ηράκλειο Κρήτης. Δεν γίνεται αποστολή. Παραλαβή και μεταφορά...
106 Θέματα

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 13 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 154348 | Σύνολο θεμάτων: 4898
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 17
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.755 δευτερόλεπτα