Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #11343 από klaz
Απαντήθηκε από klaz στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;
μπορω να μαθω για ποιους αυτοκαθαριζομενους μιλατε με σχετικες πληροφοριες,λινκ κλπ?
ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #11353 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;

klaz έγραψε: μπορω να μαθω για ποιους αυτοκαθαριζομενους μιλατε με σχετικες πληροφοριες,λινκ κλπ?
ευχαριστω.


FireWIN Exklusiv: www.nsamaras.gr/default.aspx?tab=page&CatID=4&ContentID=12
και www.windhager.com/int/products/pellet-heating-systems/firewin/

VarioWIN Exklusiv και Exklusiv-S: www.nsamaras.gr/default.aspx?tab=page&CatID=4&ContentID=11
και www.windhager.com/int/products/pellet-heating-systems/variowin/

BioWIN Exklusiv και Exklusiv-S:http://www.nsamaras.gr/default.aspx?tab=page&CatID=4&ContentID=7
και www.windhager.com/int/products/pellet-heating-systems/biowin/

BioWIN XL: www.nsamaras.gr/default.aspx?tab=page&CatID=4&ContentID=10
και www.windhager.com/int/products/pellet-he...g-systems/biowin-xl/

η διαφορά Exklusiv με Exklusiv-S είναι ότι το πρώτο έχει και αυτόματη τροφοδοσία ενώ το δεύτερο έχει μόνο σιλό χειροκίνητου φορτώματος.

για περισσότερες πληροφορίες εδώ είμαι... ;)

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #11361 από klaz
Απαντήθηκε από klaz στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;
ευχαριστω για τις πρωτες πληροφοριες σχετικα.η επομενη μου ερωτηση ειναι σε ποιον θα μπορουσα να μιλησω εδω θεσσαλονικη για να δω ζωντανα καποιον λεβητα,αλλα και για να παρω καποια εκτιμηση-προσφορα για το τι χρειαζομαι και κοστολογια συγκεκριμενα για το σπιτι μου,και τις αναγκες μου.δεν ειναι μονο η αγορα αλλα και το αφτερ που παιζει σημαντικο ρολο,ειδικα αν μιλαμε για νεα προιοντα τουλαχιστον στη χωρα μας.αρα το σερβις,η εγγυηση και τα ανταλλακτικα ειναι κατι αρκετα σημαντικο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #11371 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;

klaz έγραψε: ευχαριστω για τις πρωτες πληροφοριες σχετικα.η επομενη μου ερωτηση ειναι σε ποιον θα μπορουσα να μιλησω εδω θεσσαλονικη για να δω ζωντανα καποιον λεβητα,αλλα και για να παρω καποια εκτιμηση-προσφορα για το τι χρειαζομαι και κοστολογια συγκεκριμενα για το σπιτι μου,και τις αναγκες μου.δεν ειναι μονο η αγορα αλλα και το αφτερ που παιζει σημαντικο ρολο,ειδικα αν μιλαμε για νεα προιοντα τουλαχιστον στη χωρα μας.αρα το σερβις,η εγγυηση και τα ανταλλακτικα ειναι κατι αρκετα σημαντικο.


υπάρχει συνεργάτης, λέβητες ζωντανός δυστυχώς όχι ακόμα αλλά το δουλέυουμε...

όσο για το άφτερ...εδώ ήμασταν, είμαστε και θα είμαστε...και σημειώστε ότι υποστηρίζουμε ένα προιόν με 5 χρόνια εγγύηση και 15 χρόνια εγγύηση ανταλλακτικών...

για περισσότερες πληροφορίες ..... :cheer:

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by egglezos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11885 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;
καιενα βιντεάκι απο την καύση του πυρήνα


ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11895 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;
Οι θερμοκρασίας επιτέλους ανέβηκαν. Την εβδομάδα που μας πέρασε είχαμε κατα μέσο ορο 6-11 βαθμούς. Η κατανάλωση για τα 75τμ μου στα 13 σακιά (15κιλα) πυρήνα την εβδομάδα. Όπως ανέφερα και σε προηγούμενα πόστ ο πυρήνας σε σχέση με το πέλλετ χρειάζεται περισσότερο τάισμα άρα και περισσότερη κατανάλωση.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ