Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80167 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
ΑΑΑ παιδια στις τιμες που λετε ποιο πανω ειμαι σαφως ποιο κατω απο ολους και μιλαω για ξυλα κομενα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80251 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Τιμές ξύλου
Που θα πάει , θα οργανωθούμε , και θα αρχήσουμε να μοιράζουμε φυλλάδια για τις τιμές ...
Πιστεύω πως δεν θα βγει πιο ακριβά από 10 ευρώ τα 100.000 φυλλάδια

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81020 από manostaz
Απαντήθηκε από manostaz στο θέμα Τιμές ξύλου

erimitis έγραψε: Λοιπον ειμαι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσω οτι για οσους ενδιαφερονται εχουμε την δυνατοτητα να φερουμε ποσοτητα ξυλων απευθειας απο βουλγαρια.
Η παραγγελια θα αφορα 24τονο το οποιο θα πρεπει να ξεφορτωνεται σε δυο τρια σημεια σε ευλογο χρονικο διαστημα.Η αγοραστης θα πληρωνει με την παραλαβη της ποσοτητας και θα εχει την δυνατοτητα να ζυγισει το φορτιο.
Για τιμες ακομα ειναι πολυ νωρις καθοτι βρισκομαστε ακομα σε χειμερινη περιοδο οποτε και θα βρουμε αυξημενες τιμες.Τον μαιο θα εχουμε νεοτερα.
Επισης συντομα για τους πελλετακιδες θα εχω τιμη για το αχιρα οπου και θα σας ενημερωσω.Η διαδικασια θα ειναι οπως και τα ξυλα.
Εαν το μυνημα δεν συναδει με τους ορους χρησης του φορουμ παρακαλω να επεμβουν οι διαχιριστες.

ενδιαφερομαι για ολοκληρη νταλικα 24-25 τονους.χωραει νταλικα ειτε επικαθυμενο ειτε συρωμενο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81021 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Τιμές ξύλου

petrosp13 έγραψε:

kosmidis80 έγραψε:

petrosp13 έγραψε: δρυμός



Κι εγω Δρυμο ειμαι! Που κοντα μενεις Πετρο?

Ρε να κανουμε καμια μινι συναντηση οι κοντινοι Δρυμος, Λητη και λαγκαδα μερια!!!) ;)


Λίγο πιο χαμηλά από το ηρώο..

;)



Εγω λιγο πιο πανω απο το Ηρωο ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81084 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου

manostaz έγραψε:

erimitis έγραψε: Λοιπον ειμαι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσω οτι για οσους ενδιαφερονται εχουμε την δυνατοτητα να φερουμε ποσοτητα ξυλων απευθειας απο βουλγαρια.
Η παραγγελια θα αφορα 24τονο το οποιο θα πρεπει να ξεφορτωνεται σε δυο τρια σημεια σε ευλογο χρονικο διαστημα.Η αγοραστης θα πληρωνει με την παραλαβη της ποσοτητας και θα εχει την δυνατοτητα να ζυγισει το φορτιο.
Για τιμες ακομα ειναι πολυ νωρις καθοτι βρισκομαστε ακομα σε χειμερινη περιοδο οποτε και θα βρουμε αυξημενες τιμες.Τον μαιο θα εχουμε νεοτερα.
Επισης συντομα για τους πελλετακιδες θα εχω τιμη για το αχιρα οπου και θα σας ενημερωσω.Η διαδικασια θα ειναι οπως και τα ξυλα.
Εαν το μυνημα δεν συναδει με τους ορους χρησης του φορουμ παρακαλω να επεμβουν οι διαχιριστες.

ενδιαφερομαι για ολοκληρη νταλικα 24-25 τονους.χωραει νταλικα ειτε επικαθυμενο ειτε συρωμενο


Αδερφε περιμενε και θα ανακοινωθουν τιμες συντομα.περιμενετε να ληξη η χειμερινη σεζον οτι γινει απο μαιο.Θα ηθελα την βοηθεια σας για ολους εσας που ενδιαφερεστε.Οταν θα κανετε βολτα τις μαντρες θα ηθελαν μια ενημερωση για τιμες πωλησεις και υγρασια ξυλων το γιατι το καταλαβαινετε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81837 από ragavelas
Απαντήθηκε από ragavelas στο θέμα Τιμές ξύλου
Να γράψω την απίστευτη προσφορά που βρήκα. Ελιά φρεσκοκομμένη (από κλάδεμα), 0,40 Ευρώ/κιλό.
Κάποιοι δεν την παλεύουν νομίζω... Το μαγαζί που τις πουλάει εμπορεύεται εργαλεία, μπογιές, οικοδομικά υλικά κ.α. Από ότι φαίνεται ο ιδιοκτήτης μάζεψε τις ελιές του και σκέφτηκε να πουλήσει τα κλαδέματα (τα οποία είναι δεν είναι ένας τόνος σύμφωνα με τον όγκο που πιάνανε). Εντάξει, ας τα πουλήσει αλλά όχι και έτσι....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.178 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ