Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #65061 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet

police72 έγραψε: Aπο Θεσσαλονικη πηρα χθες το biotherm 280 ο τονος συν 20 ευρω τα μεταφορικα για Χαλκιδικη.Απο βδομαδα μου ειπε οτι θα παει 300 ο τονος.Αυτος ειναι στη στροφη Νεου Ρυσιου ονοματι Νικος!


γι αυτο το τραινο θα ερθει απο βδομαδα ?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #65127 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

dimlyk έγραψε:

police72 έγραψε: Aπο Θεσσαλονικη πηρα χθες το biotherm 280 ο τονος συν 20 ευρω τα μεταφορικα για Χαλκιδικη.Απο βδομαδα μου ειπε οτι θα παει 300 ο τονος.Αυτος ειναι στη στροφη Νεου Ρυσιου ονοματι Νικος!


γι αυτο το τραινο θα ερθει απο βδομαδα ?


το επομενο ποτε? :P :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #65299 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:


ΥΓ Πήρα και 1 τόνο ΜΑΚΗ απο τη γειτονία μου 300 ευρώ παραδομένο με την παλέτα σε άριστη κατάσταση !!! :)


Την Μακη την 900αρα(της Λάρισας); Γιατι τότε πλήρωσες 333€ τον τόνο.


Την ΜΑΚΗ τησ Λάρισας, αλλά πλήρωσα 270 € για 60 σακιά -900 kg ;) Οπότε ο τόνος ειναι 300 €.
Καλο θα ήταν να λέμε όλοι τις τιμές με τον τόνο για να μην μπερδευομαστε μια που οι παλετες έχουν διαφορετικο αριθμό σακιων ανάλογα τη μάρκα.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by fritakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #65310 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet
Τα ποσταρίσματα εκτός θέματος που κάναμε για την παραλαβή του πέλλετ με το τρένο μεταφέρθηκαν εδώ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #65408 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ έγραψε: απο θεσσαλονικη, για να ειμαι και <οκ> απεναντι σε ολους σας να σας πω οτι θα κλεισω απο HELLENICECOFUEL για να μη ξεπαγιασω (τρεχει απο οτι μου ειπε μια προσφορα για τα μελη και δεν θα κανει καλυτερη)


Δηλαδή είτε κάποιος παραγγείλει 3 τόνους πέλλετ ,είτε παραγγείλει 5 φορτηγά ολόκληρα η τιμή δεν αλλάζει ? Μπορεί να ισχύει για την Hellenicecofuel αυτό Αλέκο και δικαίωμά της εννοείται.

Θέλω να πιστεύω πως εμείς θα βρούμε καλύτερη τιμή από -5 ευρώ στον τόνο . Δέν ξέρω πόσο μπορούμε χαμηλότερα αλλά θα ρωτήσουμε παντού .Υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που πουλάνε πέλλετ !!

Ευχαριστούμε για την έγκαιρη ενημέρωση πάντως.Εννοείται πάνω απ΄όλα είναι οι ανάγκες του σπιτιού μας ... Όλοι σε καταλαβαίνουμε :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #65833 από Avramidis
Απαντήθηκε από Avramidis στο θέμα Τιμές pellet
Και ακριβά το δίνουν αφού είναι λαθραίο χωρίς κανένα φόρο και ΦΠΑ.Αλλά εγώ έμαθα ότι την έπεσε το ΣΔΟΕ σε αποθήκες και σε σπίτια και τους πήγε δεμένους στη Θεσσαλονίκη. Και την πάτησαν και νοικοκυραίοι που βρέθηκαν με χειροπέδες χωρίς να ξέρουν τίποτα.Επίσης έμαθα ότι οι έρευνες θα επεκταθούν σε όλη τη βόρεια Ελλάδα και μερικοί χάσανε τον ύπνο τους. Χωρια η ξεφτίλα να σε παίρνουν δεμένο απο το σπίτι σου γιατί κάποιοι το παίζουν ξύπνιοι. Όποιος θέλει να πάρει το ρίσκο να το κάνει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.503 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ