Τι pellet θα αγοράσετε / αγοράσατε για το χειμώνα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74546 από παλτακης

stoikon έγραψε: Λοιπόν έχετε πολύ πλάκα εσείς που ψάχνετε για πιστοποιημένα με σφραγίδες και τις Παναγίας τα μάτια. Την σφραγίδα θα κάψετε ή το πέλλετ. Άρχισαν τα όργανα και γι'αυτά, άρχισαν μερικοί να διαμαρτύρονται. Δεν υπάρχουν μόνο Έλληνες απατεώνες, υπάρχουν και Ευρωπαίοι απατεώνες που εκμεταλλεύονται όσους βασίζονται σε μία σφραγίδα και δεν εμπιστεύονται το πέλλετ που καίει σωστά η σόμπα ή ο λέβητας τους. Έφυγα από το πετρέλαιο για να μην με εκμεταλλεύεται το κράτος και δεν θα αφήσω τώρα να με πιάνουν κορόιδο οι αετονύχιδες. Εμένα με ενδιαφέρει το φθηνό καλό πέλλετ. Αυτό που θα αποδώσει καλά η σόμπα μου. Τα ακριβά πιστοποιημένα τα αφήνω σε αυτούς που είναι προύχοντες και έχουν λεφτά για πέταμα. :lol: :lol: :lol:

Στοικον θα συμφωνησω μαζι σου αλλα δεν μπορω να παραλειψω και την αλλη πλευρα οπου θελει να πληρωνει κατι παραπανω για ενα πιστοποιημενο πελλετ και να ειναι ακριβως αυτο που πληρωνει ...και πιστευω οτι ο Ντουμ καλα κανει και το ψαχνει απο την πλευρα του ...οπως ο καθενας μας ψαχνει αυτο που θελει απο την δικη του πλευρα .
Νομιζω οτι ολοι συμφωνουμε ως προς αυτο .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74547 από mega pellet

DOOM_NX έγραψε:

mega pellet έγραψε: Το φέρνουμε.Ειναι ένα απο τα προιοντα που διαθέτουμε.

Μπορείς να μας δείξεις τα 3 πιστοποιητικά αν δε σου κάνει κόπο;

Εννοώ αυτά που συνοδεύουν τις παλέτες.


pdf δεν ανεβαινει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74550 από DOOM_NX
Όχι δε νομίζω.

Ανέβασέ τα στο rapidshare.com ή κάποιο αντίστοιχο site και δώσε μας τα link.

Ή μπορείς να στείλεις με email σε μένα να τα ανεβάσω εγώ για να μην απασχολούμε και τον admin.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74551 από theoilia

stoikon έγραψε: Λοιπόν έχετε πολύ πλάκα εσείς που ψάχνετε για πιστοποιημένα με σφραγίδες και τις Παναγίας τα μάτια. Την σφραγίδα θα κάψετε ή το πέλλετ. Άρχισαν τα όργανα και γι'αυτά, άρχισαν μερικοί να διαμαρτύρονται. Δεν υπάρχουν μόνο Έλληνες απατεώνες, υπάρχουν και Ευρωπαίοι απατεώνες που εκμεταλλεύονται όσους βασίζονται σε μία σφραγίδα και δεν εμπιστεύονται το πέλλετ που καίει σωστά η σόμπα ή ο λέβητας τους. Έφυγα από το πετρέλαιο για να μην με εκμεταλλεύεται το κράτος και δεν θα αφήσω τώρα να με πιάνουν κορόιδο οι αετονύχιδες. Εμένα με ενδιαφέρει το φθηνό καλό πέλλετ. Αυτό που θα αποδώσει καλά η σόμπα μου. Τα ακριβά πιστοποιημένα τα αφήνω σε αυτούς που είναι προύχοντες και έχουν λεφτά για πέταμα. :lol: :lol: :lol:


Όταν το σπίτι που θέλεις να ζεστάνεις είναι σε μια οικοδομή που οι άλλοι ένοικοι σε κοιτάν με μισό μάτι και περιμένουν την πρώτη στραβή για να σου την πουν και όταν φέτος είναι η πρώτη φορά που έρχεσαι σε επαφή με τα πέλλετ,κοιτάς τουλάχιστων να διασφαλίσεις ότι αυτό που θα κάψεις πληρή κάποια στάνταρ.Ε αυτό έκανα και εγώ,όπως φαντάζομαι και πολλοί άλλοι.Και όχι δεν θα κάψω την σφραγίδα,το καλύτερο δυνατών πέλλετ που μπορώ να αγοράσω θα κάψω

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74556 από mega pellet

DOOM_NX έγραψε: Όχι δε νομίζω.

Ανέβασέ τα στο rapidshare.com ή κάποιο αντίστοιχο site και δώσε μας τα link.

Ή μπορείς να στείλεις με email σε μένα να τα ανεβάσω εγώ για να μην απασχολούμε και τον admin.


το mail σου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74560 από DOOM_NX

mega pellet έγραψε: το mail σου?

doomnx παπάκι gmail τελεία com.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.225 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ