Εναν καλό αφυγραντηρα εχετε να προτείνετε

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145311 από jps
Οσον αφορά το θόρυβο,οι desiccant αφυγραντήρες είναι μονόδρομος.Ο δικός μου meaco dd8l δουλεύει στην πρώτη σκάλα ανεμιστήρα όπου καίει 330 watt και κάνει θόρυβο όσο ένας επιδαπέδιος ανεμιστήρας.
Ακόμα πιο αθόρυβος από το Meaco dd8l είναι ο ανταγωνιστής του Ecoair dd122 classic ( ο πιο αθόρυβος παγκοσμίως για τα τ.μ. που τον θέλεις ) που στην Ελλάδα κοστίζει 287 ευρώ,αλλά τον βρίσκεις φθηνότερο αν τον παραγγείλεις από το βρετανικό amazon.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145315 από jnet
Ηδη εχω ενα dd8l μεσα στο αυτοκινητο. Η πιο γρηγορη αγορα

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145323 από jps
Γιώργο γι'αυτό υπάρχει το φόρουμ.Για να βοηθάμε ο ένας τον άλλο.
Εγώ χρησιμοποιώ τον dd8l 24 ώρες το 24 ωρο στην πρώτη σκάλα ανεμιστήρα και 50% υγρασία σε σπίτι 117 τ.μ. με ανοιχτές τις πόρτες των δωματίων πλην του μπάνιου και μου παράγει 5 λίτρα απιονισμένο νερο το 24 ωρο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145324 από johnym30
Και εγώ DD8L για ημιυπόγειο γύρω στα 90τ.μ. και έχω βρει την υγειά μου!!!! ;) ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145326 από jnet

jps έγραψε: Οσον αφορά το θόρυβο,οι desiccant αφυγραντήρες είναι μονόδρομος.Ο δικός μου meaco dd8l δουλεύει στην πρώτη σκάλα ανεμιστήρα όπου καίει 330 watt και κάνει θόρυβο όσο ένας επιδαπέδιος ανεμιστήρας.
Ακόμα πιο αθόρυβος από το Meaco dd8l είναι ο ανταγωνιστής του Ecoair dd122 classic ( ο πιο αθόρυβος παγκοσμίως για τα τ.μ. που τον θέλεις ) που στην Ελλάδα κοστίζει 287 ευρώ,αλλά τον βρίσκεις φθηνότερο αν τον παραγγείλεις από το βρετανικό amazon.


Επειδη θα χρειάστω αλλον εναν αν δεν με ικανοποιησει στον θορυβο ο δευτερος θα είναι ο ecoair.
Στην μεγάλη σκαλα που τον εβαλα να λειτουργήσει στο ισογειο διαμερισμα 100τμ μου φανηκε αρκετός ο θορυβος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145330 από jps
Η μεγάλη σκάλα ανεμιστήρα δεν ενδείκνυται για καθημερινή χρήση,αφού παράγει 48 db και καταναλώνει 650 watt.Η μεγάλη σκάλα χρησιμοποιείται όταν θέλεις να στεγνώσεις ρούχα μέσα σε ένα κλειστό δωμάτιο ή όταν έξω επικρατούν θεφμοκρασίες υπό του μηδενός και χρειάζεσαι γρήγορα αποτελέσματα.
Εγώ,το χρησιμοποιώ στην κρεβατοκάμαρα στην πρώτη σκάλα και κοιμόμαστε απροβλημάτιστα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ