Εναν καλό αφυγραντηρα εχετε να προτείνετε

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153714 από dimlyk
υπαρχει σε επαγγελματικο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153720 από Stavrax
Όταν θέλεις να στεγνώσεις ρούχα, τα βάζεις σε ένα κλειστό δωμάτιο με τον αφυγραντήρα στο φουλ και επιταχύνει αρκετά το στέγνωμα τους. Το κάνει η μητέρα μου από πέρυσι και βλέπει διάφορες στον χρόνο που χρειάζεται.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153723 από theoilia

dimitris11 έγραψε: Όταν βάζω το στεγνωτήριο στο μπάνιο γίνεται σάουνα. Έχω εξαερισμό αλλά δεν βοηθάει πολύ. Αφήνω την πόρτα του μπάνιου ανοικτή.Αν υπάρχει κάποιο που δεν βγάζει υγρασία θα ήθελα να το ξέρω.


Αυτά που είναι με αντλία θερμότητας;Και αυτά βγάζουν υγρασία;Πάντως η απόφαση πάρθηκε για στεγνωτήριο μιας και η επιβλέπουσα αρχή είναι κάθετη ως προς την αγορά του...Έμαθε πως με το στεγνωτήριο γλιτώνεις πολύ σιδέρωμα και δεν το συζητάει....Άρα άκυρο το ερώτημα περί αφυργαντηρα

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153724 από dimitris11
Δεν ξέρω έχω και εγώ θέμα με τα ρούχα,κάθε χειμώνα δοκιμάζω κάτι διαφορετικό.Το στεγνωτήριο πέρυσι που το δούλεψα (το έχω 10 χρόνια) δεν μου άρεσε. Πιθανόν να το βγάλω στο μπαλκόνι φέτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153730 από aenaos15

theoilia έγραψε:

dimitris11 έγραψε: Όταν βάζω το στεγνωτήριο στο μπάνιο γίνεται σάουνα. Έχω εξαερισμό αλλά δεν βοηθάει πολύ. Αφήνω την πόρτα του μπάνιου ανοικτή.Αν υπάρχει κάποιο που δεν βγάζει υγρασία θα ήθελα να το ξέρω.


Αυτά που είναι με αντλία θερμότητας;Και αυτά βγάζουν υγρασία;Πάντως η απόφαση πάρθηκε για στεγνωτήριο μιας και η επιβλέπουσα αρχή είναι κάθετη ως προς την αγορά του...Έμαθε πως με το στεγνωτήριο γλιτώνεις πολύ σιδέρωμα και δεν το συζητάει....Άρα άκυρο το ερώτημα περί αφυργαντηρα

Τα νεα και ακριβα μοντελα στεγνωτηριων , κανουν ελαχιστο θορυβο και δεν βγαζουν υγρασια στο χωρο που εχουν τοποθετηθει. Εγω προσωπικα σωθηκα. Για αφυγραντηρα δεν εχω εμπειρια. Αν θελεις theoilia σου λεω με pm μοντελο και εταιρεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153731 από jnet

aenaos15 έγραψε: Αν θελεις theoilia σου λεω με pm μοντελο και εταιρεια.

Γραψτε τα εδω μέσα. Δεν υπάρχει θέμα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ