Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138522 από spartah3ad
Απαντήθηκε από spartah3ad στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σε άλλα ξυλοπελλετ προσφορές φαντάζομαι απο εργοστάσια ελληνικής παραγωγής χωρίς μεταφορικά, έτσι;

Η θέρμανση με ξύλο είναι ο πιο υγιεινός τρόπος θέρμανσης(;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138524 από cpp
Απαντήθηκε από cpp στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

spartah3ad έγραψε: Ναι αλλά με τις τιμες τι παιζει, διαβάζω εδώ πέρα κάτι τρέλα ποσά 230€

Τι εννοεις? Τα 230 ειναι καλά?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138528 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για πελλετ που συνοδευεται απο αποδειξη??? Ναι θα ελεγα...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138543 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ VESTA 40KW έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ μαρινοπουλοσς καρφουρ στη Λαμια σημερα το πελλετ καρυπιδης 4.99 ευρω απο 4.49ευρω που ειχε το ΜΑρτιο που περασε.ακομα και προσφορα να το βαλει κατω απο 4 ευρω δεν το βλεπω.παντωσ πηρα μερικα τσουβαλια AMECO 5ευρω (οχι απο μαρινοπουλο)και πιστευω να ειναι καλυτερα απο του μαρινοπουλου!!!!!!!!!!!!!


3 και 3,19 το ειχε περσυ σε προσφορες ....παραπανω δεν αξιζει (αυτο που πηρα εγω τουλαχιστον)
σαφως το αμεκο ειναι καλυτερο αλλα οχι γι αυτη την τιμη ειναι ακριβο γι αυτα που προσφερει


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138553 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εγω γιατι πιστευω οτι προσπαθούν να σκοτώσουν περσινές παρτίδες και κοιτάνε οπου τον "πιασουν" τον καθενα?, γνωρίζοντας οτι οσο πεφτει η θερμοκρασία θα ανεβει και η ζητηση?,
Εγω πιστευω οτι ποιο κατω στον χειμωνα θα δουμε και πιο καλες τιμες..


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138559 από spyroskosmas
Απαντήθηκε από spyroskosmas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

bobus έγραψε: Το πρώτο το ξέρω από πρώτο χέρι ως ΧΡΗΣΤΗΣ λέβητα πέλετ εδώ και δύο χειμώνες. Το έχω συζητήσει και με μηχανικούς θέρμανσης που με έχουν βεβαιώσει πως το πέλετ δεν έχει πάει καθόλου καλά και η συντριπτική πλειοψηφία χρηστών έχουν προβλήματα.


Η πλειοψηφία των πελατών που στράφηκε σε εναλλακτικούς τρόπους θέρμανσης - και ειδικότερα στη βιομάζα - το κάνανε για λόγους εξοικονόμησης χρημάτων. Ελάχιστοι για άλλους λόγους. Ως εκ τούτου στραφήκανε σε περισσότερο οικονομικές αγοραστικές προτάσεις (μηχανήματα Βαλκάνιων χωρών, μηχανήματα βαπτισμένα Ιταλικά - και Ελληνικά ),τα οποία θεωρήθηκαν από τους ίδιους ή τους παρουσιάστηκαν από εμπόρους ως σούπερ ντούπερ. Αυτό έγινε είτε εν αγνοία των εμπόρων είτε από δόλο.
Πολλοί επίσης πελάτες άλλα περίμεναν και άλλα τους βγήκαν. Αναφέρομαι περισσότερο στη συχνότητα καθαρισμού. Άλλοι εξακολουθούν να θεωρούν ότι όλα τα πέλλετ είναι ίδια.... Έγιναν εγκαταστάσεις από τεχνίτες αδαείς. Μάστορας δεν είναι όποιος κολλάει με προπάνιο. Μάστορας είναι αυτός που δίνει λύσεις.
Ξυλόσομπες που καπνίζουν, τζάκια νερού με 3...δάχτυλα πίσσα, καμινάδες πέλλετ αμόνωτες για 9 και πλέον μέτρα. Φταίνε τα μηχανήματα για τα παραπάνω;;;;
Στα Ιωάννινα εμπορεύεται μηχανήματα θέρμανσης επιχείρηση που έκανε τοποθετήσεις υδρορροών. Μπορεί αυτός να υποστηρίξει ένα μηχάνημα aftersales;

Δε με έχει ρωτήσει κανείς πριν αγοράσει τις παρακάτω ερωτήσεις..
Αυτό που μου πουλάς τι διάρκεια ζωής θεωρείς ότι έχει;
Αν χαλάσει μετά την εγγύηση θα μου το φτιάξεις;

Παρόλα αυτά υπάρχει ένας ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ αριθμός χρηστών βιομάζας που ζεσταίνεται ΦΘΗΝΑ και ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8, KRASOULIOS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.457 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ