Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153725 από craneman
Απαντήθηκε από craneman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλημέρα. Πήρα αρχές Σεπτέμβρη PELLET GRUNEHOLZ ENPLUS A1 που το είχε προσφορά στα 3,69. Το σπίτι μου είναι ισόγειο. Ούτε καν πεζοδρόμιο δεν έχει.
Για την παλέτα με χρέωσε 70 σακιά και όταν τοποθέτησα στην αποθήκη, μέτρησα 72. Δεν πιστεύω να ζημιώθηκε η επιτήρηση!!!!!

Ναι, μου το χρέωσε 10 ευρώ. Από το πράκτικερ Ελευσίνας μέχρι το αεροδρόμιο της Ελευσίνας (το σπίτι μου είναι 200 μέτρα από την πύλη του αεροδρομίου).

Αν δεις χαμηλά στην σελίδα του πράκτικερ, γράφει:
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
για αγορές ΑΝΩ ΤΩΝ 149€ ει

Η υπάλληλος όταν της είπα ότι δεν κάνουν παράδοση απόγευμα, (γιατί το πρωί δεν θα έβρισκε κανέναν εκεί), μου είπε «όχι, κύριε, κάνουν και απόγευμα παραδόσεις». Τελικά από αρκετή ένταση και τηλέφωνα, μου το παρέδωσε 05:55 το πρωί. Ναι, καλά διαβάζεις, 6 παρά 5 το πρωί.

Θα βρω την απόδειξη και θα την ανεβάσω για το λόγο το αληθές.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153727 από ianis
Απαντήθηκε από ianis στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλημέρα.
οπότε απο 4,49 το πήρες 3,69... ΟΚ! καλή τιμή! (δεν μας είπες τίποτα για την προσφορά... :huh: )
+ 2σακια δώρο από τον αποθηκάριο - όχι από την επιχείρηση...
για τις χρεώσεις, πράγματι έχεις δίκιο... 149€ λέει επί πεζοδρομίου όμως. Σου αφησε την παλέτα κ έφυγε; τοτε κακώς στα χρεωσε τα 10€πουλα. Αν στα κουβαλησε μέσα, τότε 70 σακια κουβαλημα πιστευω αξίζει 10€.
Εγώ θα τα 'δινα για να κατέβει το παλετοφόρο στο υπόγειο κ να τα ντανιάσει στην αποθήκη, από το να μου τα αγφήσει στο πεζοδρόμιο κ να τα κουβαλάω σαν χαμαλης.
παντως στις 5:55 οχι δεκαρικο θα επαιρνε θα επεφτε κ ξύλο!!! :)
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ianis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153728 από craneman
Απαντήθηκε από craneman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ianis έγραψε: Καλημέρα.
οπότε απο 4,49 το πήρες 3,69... ΟΚ! καλή τιμή! (δεν μας είπες τίποτα για την προσφορά... :huh: )
+ 2σακια δώρο από τον αποθηκάριο - όχι από την επιχείρηση...
για τις χρεώσεις, πράγματι έχεις δίκιο... 149€ λέει επί πεζοδρομίου όμως. Σου αφησε την παλέτα κ έφυγε; τοτε κακώς στα χρεωσε τα 10€πουλα. Αν στα κουβαλησε μέσα, τότε 70 σακια κουβαλημα πιστευω αξίζει 10€.
Εγώ θα τα 'δινα για να κατέβει το παλετοφόρο στο υπόγειο κ να τα ντανιάσει στην αποθήκη, από το να μου τα αγφήσει στο πεζοδρόμιο κ να τα κουβαλάω σαν χαμαλης.
παντως στις 5:55 οχι δεκαρικο θα επαιρνε θα επεφτε κ ξύλο!!! :)


Το διαφήμιζε στη τηλεόραση για περίπου 15 μέρες αν θυμάμαι καλά.
Πήγα την δεύτερη εβδομάδα (λόγο μην έχοντας τα απαραίτητα «ψιλά» και φοβούμουνα ότι δεν θα προλάβω να βρω τίποτα.

Και πριν μια εβδομάδα στο Leroy που άνοιξε στο δαχτυλίδι στη Κηφισιά, πιο φτηνά το είχε το Α1. Ούτε αυτό το είδες;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153732 από ianis
Απαντήθηκε από ianis στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
απο μερλιν πήρα κ περιμένω να ερθει.
να δω την ραμπα πως θα κατέβουμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153733 από Jole
Απαντήθηκε από Jole στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
......
Αν δεις χαμηλά στην σελίδα του πράκτικερ, γράφει:
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
για αγορές ΑΝΩ ΤΩΝ 149€
....

Παιδια, αν δειτε τους πρους κ προϋποθεσεις, για δωρεαν παραδοση για ποσα ανω των 149€ εξαιρουνται τα ειδη ξυλειας, πελετ κ καποια αλλα προιοντα.
Ομως αυτην την περιοδο, ισχυουν δωρεαν μεταφορικα για πελετ για παραγγελιες μεχρι 2 παλετες, γι ´αυτο κ εγω εκανα 2 παραγγελιες (2+2=4 παλετες) σε διαφορετικο ονομα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153746 από stratri1
Απαντήθηκε από stratri1 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σήμερα κατέβασα στην αποθήκη την πρώτη παλέτα Golden από Λερόυ. Παρατήρησα ότι τα σακιά που ήταν στην επάνω και περιμετρικά την παλέτας, είχαν κιτρινίσει. Προφανώς αυτή η παλέτα είχε μείνει στον ήλιο για καιρό. Έτσι ήταν και το Ameco που είχα πάρει πριν 3 χρόνια. Δεν είχα αντιμετωπίσει πρόβλημα τότε. Ελπίζω ούτε και τώρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.514 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ