Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155196 από theo_chania
Απαντήθηκε από theo_chania στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πολύ ωραίο, να γράφεις σε δημόσιο φόρουμ από που πήρες πέλλετ και ΧΩΡΙΣ απόδειξη. :)
Last edit: 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν by theo_chania.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155198 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φιλε theo γιατι θα μου χαλασει τη διαγωγη κανενας? εκει να πας να το παρεις η τηλεφωνο να παρεις αυτα θα σου πουνε!!!!!!!τα λεγομενα τους εγραψα και δεν θα σωσω εγω το κρατος που το πηρα χωρις αποδειξη για λιγα τσουβαλια!!!!!!!!!!για τους γιατρους και ολα τα λαμογια τι θα επρεπε να γινει αραγε!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155202 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Φιλε theo γιατι θα μου χαλασει τη διαγωγη κανενας? εκει να πας να το παρεις η τηλεφωνο να παρεις αυτα θα σου πουνε!!!!!!!τα λεγομενα τους εγραψα και δεν θα σωσω εγω το κρατος που το πηρα χωρις αποδειξη για λιγα τσουβαλια!!!!!!!!!!για τους γιατρους και ολα τα λαμογια τι θα επρεπε να γινει αραγε!!!!!!!!!!


Γενικά μιλώντας, προσέχετε τι γράφετε σε δημόσια φόρουμ. Είναι πονηρές ημέρες κι έχει πάρει τ' αυτί μου διάφορα παράξενα...

Κάλλιο γαϊδουρόδενε...

There is nothing more uncommon than common sense.
Last edit: 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Pri.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155204 από nikolas
Απαντήθηκε από nikolas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Pri έγραψε:

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Φιλε theo γιατι θα μου χαλασει τη διαγωγη κανενας? εκει να πας να το παρεις η τηλεφωνο να παρεις αυτα θα σου πουνε!!!!!!!τα λεγομενα τους εγραψα και δεν θα σωσω εγω το κρατος που το πηρα χωρις αποδειξη για λιγα τσουβαλια!!!!!!!!!!για τους γιατρους και ολα τα λαμογια τι θα επρεπε να γινει αραγε!!!!!!!!!!


Γενικά μιλώντας, προσέχετε τι γράφετε σε δημόσια φόρουμ. Είναι πονηρές ημέρες κι έχει πάρει τ' αυτί μου διάφορα παράξενα...

Κάλλιο γαϊδουρόδενε...


Σωστός!!!!! η φλυαρία σκοτώνει. Ότι ποιο επικίνδυνο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155205 από nikolas
Απαντήθηκε από nikolas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Φιλε theo γιατι θα μου χαλασει τη διαγωγη κανενας? εκει να πας να το παρεις η τηλεφωνο να παρεις αυτα θα σου πουνε!!!!!!!τα λεγομενα τους εγραψα και δεν θα σωσω εγω το κρατος που το πηρα χωρις αποδειξη για λιγα τσουβαλια!!!!!!!!!!για τους γιατρους και ολα τα λαμογια τι θα επρεπε να γινει αραγε!!!!!!!!!!


ΌΤΑΝ ΑΓΟΡΆΖΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΠΌΔΕΙΞΗ ΉΜΑΣΤΕ ΠΡΩΊΑ ΕΜΕΙΣ ΥΠΌΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ και δεν το λέμε δημόσια. Για να δούμε θα σου ξαναδώσουν? όλοι διαβάζουν τα forum.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155206 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ας το αφήσουμε εδώ αυτό το θεμα. Το εχουμε συζητησει και παλιοτερα - μονο καυγα θα φερει.

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.498 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ