Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119381 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φίλε μου την τιμη την είχα δει απο χθες .. Δεν είναι θέμα προσφοράς . Θέμα λαμογιάς ειναι.

Πως γινεται όλα τα carefur στην ελλαδα να πουλάνε το πελλετ με 280 € (τιμη εκτος προςφορας) και στην Καρυστο ξαφνικά εμφανίστηκε μια παλετα με τιμη 380€ Ενώ ο καταστηματάρχης δεν τον γνωρίζει κάν τι πουλάει η μήπως γνωρίζει ; Εγώ στην πόλη ξέρω 3 λεβητες που μπορούν να κάψουν πελλετ και ο ένας ειναι ο δικός μου ..
Τα 6 Τσούβαλια τα πήρα 1) γιατί θέλω να τα δοκιμάσω μήπως και του μείνουν τελικά και τα τσιμπήσω στην τιμη που πρέπει , 2) γιατί ήθελα να σας δείξω την απόδειξη και να ρωτήσω αν κάποιος άλλος έχει δει παρόμοιες τιμες σε αλλά carefur .

Τέλος θα ήθελα να τοποθετηθεί επ' αυτού ο Νασικας !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119492 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εγώ λέω να παρέμβει σύσσωμο το Δ.Σ της alfawood.

Δλδ ρε vag τι σου φταίει ο Νασίκας; Μόνος σου δεν πήγες και τα αγόρασες; Σε ανάγκασες κανένας; Αφού βρίσκεις φτηνότερα στην Αθήνα.

Μην λέμε ότι ναι εδώ μέσα. Μην είσαι υπερβολικός στις αντιδράσεις σου.

Ο καταστηματάρχης κέρδος θέλει να βγάλει. Αφού πήγες και το πήρες εκεί θα παίξει η τιμή. Αν δεν το αγόραζε κανείς θα σου έλεγα εγώ πόσο θα το πούλαγε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119499 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Βρε συ john ποιος είπε ότι δεν πήγα μόνος μου, δεν με πείραξε ότι πλήρωσα 30€, είχα αποφασίσει να τα πληρώσω για να κάνω μία δοκιμή και να σας δείξω τι εκμετάλλευση προσπαθούν να κάνουν κάποιοι εμπόροι. Με τον νάσικα μίλησα σήμερα το πρωϊ. Δεν φταιει ο Νάσικας επειδή κάποιος με franscize προσπαθεί να πουλήσει 30% παραπάνω από ότι το πουλάει το αντίστοιχο carrefur στον γέρακα της Αττικής. Προϊον που του το έφερε το φορτηγό της carrefur μαζί με τα υπόλοιπα είδη του carrefur. Το 4,46€ με 5,69 € έχει μία μεγάλη διαφορά. Όσοι έχετε σε μικρές επαρχιακές πόλεις carrefur για τσεκάρετε τις τιμές των προσφορών αντίστοιχα με τα καταστήματα των Αθηνών ή της Θεσσαλονίκης τις ίδιες ημέρες να δούμε που παίζει η διαφορά και αν δικαιολογείτε.
Στο ίδιο κατάστημα carrefur πριν 5 μήνες αγοράζαμε τις πάνες του μικρού 10 € την συσκευασία. Βγάζει ένα εκπτωτικό κουπόνι 5€ για το συγκεκριμένο προϊον το πρωτο θέμα που ίσχυε για μία εβδομάδα. Πηγαίνει η γυναίκα μου να αγοράσει τις πάνες με το κουπόνι και ανακαλύπτει εκείνη την εβδομάδα ότι οι συγκεκριμένες πάνες στοίχιζαν στο συγκεκριμένο κατάστημα 15€. Είχε αλλαχτεί η τιμή. Την επόμενη εβδομάδα ήταν πάλι 10€.
Αυτό τι σου λέει?

Υ.Γ. Ο νάσικας μου είπε ότι δεν είναι καλό να ξεφτιλίζετε η τιμή του προϊοντος. Εγώ του απάντησα σωστό γαιτί θα χάσεις και σε ποιότητα αλλά κάποιος που ενδιαφέρετε για πελλετ αν δει αυτή την τίμή θα πάθει σοκ και θα γυρίσει στην ξυλόσομπα.. Ποιος θα χάσει πάλι? Δίκοπο μαχαίρι!!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119573 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Συμφωνώ στο Υ.Γ.

Οι ελληνικές μονάδες δεν μπορούν σαφώς να είναι φτηνότερες από εργοστάσια στην Βουλγαρία. Αλλά από την άλλη θα μπορούσαν να έχουν καλύτερη ποιότητα...Εκεί πρέπει να ποντάρουν κατά την γνώμη μου...

Οι τιμές είναι μεγάλο θέμα...Πάντως το καλό είναι ότι όσο ψάχνεται ο κόσμος τόσο πιο φτηνό και καλό πέλλετ βρίσκει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119760 από george28
Απαντήθηκε από george28 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

obelix έγραψε: το λερου παντως εξακολουθει και εχει golden με 4.49 την παλετα,τιμη που ψωνισα εγω καλοκαιρι και κατι που δεν θα ξανακανω μαλλον εκτος αν προκυψει σημαντικη εκπτωση και εχει και bioenergy με 3,50 περιπου το σακουλη αν θυμαμαι καλα και με τα γνωστα του μεταφορικα των 10 ευρω για εκει γυρω.σπατα,λουτσα κλπ.


και εγώ τα ίδια για του χρόνου....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119787 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το ξαναρωτάω γιατί απάντηση δεν πήρα
Θα μπορούσε κάποιος έμπορος να μας δώσει την τάση για τις τιμές το καλοκαίρι στα επώνυμα πέλλετ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.519 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ