Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168747 από Jole
Απαντήθηκε από Jole στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Thomas επιβεβαιώνεις απόλυτα τις χειρότερες σκέψεις μου...
Αυτό το forum είναι για να ενημερώνουμε για τις "τρέχουσες τιμές pellet".
Πού ήσουν να ενημερώσεις κ άλλους εδώ για τις τιμές αυτές που βρήκες την άνοιξη κ τον Ιούνιο;;
Εδώ δηλαδή είσαι μόνο να κρίνεις αρνητικά αυτούς που δεν είχαν την όρεξη, την διάθεση κ όλα τα άλλα τα "όμορφα" που γράφεις κ να τους προσβάλεις;;;
Είσαι φοβερός, τεράστιος, μπράβο σου που τα κατάφερες τόσο καλά κ μας λες τί τιμές έκλεισες...
Κ κατά τα άλλα ζητάω κ πολλά...
Στο μόνο που μου απάντησες είναι πως η τιμή είναι "κομπλέ", τους δύο σου προμηθευτές ομως;; Κουβέντα, μόνο για πάρτη σου...
Όταν μπήκα σε αυτό το forum πριν από 7μιση χρόνια, το πνεύμα της συνεργασίας ήταν πρωτεύων... Κ υπήρχαν τόσοι που βοηθούσαν με αμέτρητα κείμενα κ πολύ χρόνο πάρα πολύ κόσμο που λόγω ανάγκης μπήκαν σε όλη αυτή την διαδικασία...
Θα έλεγα πολλά περισσότερα αλλά ήδη έχω ξεφύγει ήδη πολύ of topic κ δεν μου το επιτρέπει κ η αξιοπρέπειά μου...
Thomas ακόμη θα περιμένουμε πολλοί από μας τα στοιχεία από τους προμηθευτές σου, αν κ το θεωρώ απίθανο αφού ήδη θεωρείς ότι ζητάω πολλά κ πρέπει μόνοι μας να τους ψάχνουμε...
Συγνώμη για το κατεβατό, δεν πρόκειται να απαντήσω σε τίποτε άλλο.
Last edit: 4 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Jole.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168748 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
μια γρηγορη απαντηση και από μενα και τιποτε άλλο.....
ΕΓΩ θα σου πω φιλε για τιμέ ς για την περιοχή σου ,ψαξε και βρες τες, εδώ πουλανε με αυτές τις τιμες,τοσο αγοράζουμε ομαδική παραγγελία 40-50 τονους ...τι να πω δηλαδή ότι ο ταδε στο ταδε μερος πουλαει, τοσο μας δουλευεις,
μαζεψε ατομα και κανε παραγγελια.
Οσο για τιμες και που, υπάρχουν στο διαδίκυο ,βρες τες.Γεια σου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168755 από GRELE
Απαντήθηκε από GRELE στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σημερα το πρωι στο leroy θεσσαλονικης πηρα τιμες Royal A1 4,29e,,,,FOCO A1 3,89e και FOCO A2 3,49e .
Στην σελιδα τους τα εχουν λιγι ακριβοτερα.
Βασιλης
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Jole

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168777 από farmanic
Απαντήθηκε από farmanic στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπερα σας,δυο ερωτησεις εχω αν γνωριζει καποιος.Τα δυο Α1 της leroy δηλαδη foco kai royal τα εχει χρησιμοποιησει καποιος για να εχει αποψη?Σκεφτομουν το πρωτο να παρω,αν καποιος εχει χρησιμοποιησει ας πει αποψη.Κατα δευτερον υπαρχει καποιος που να ειναι απο Αθηνα και να εχει να προτεινει καποιον καλο τεχνικο για ετησιο σερβις και οχι μονο?
Εχω ηδη συναντηση δυο που τελικα μαλλον ειχα περισσοτερες γνωσεις απο αυτους οποτε δεν τους εμπιστευομαι....
Η σομπα που εχω ειναι η la nordica melinta idro,υδραυλικη,περσι την εβαλα αλλα φετος ουσιαστικα θα την χρησιμοποιησω για χειμωνα....ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168778 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
έχω πάρει το royal a1 περυσι. το έκαψα σε λέβητα. από τα καλύτερα πέλλετ που έχω πάρει. Λίγη στάχτη ,πολύ καλή καύση και πολύ καλή θερμιδογόνο,είχα κατεβάσει το ταισμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168779 από farmanic
Απαντήθηκε από farmanic στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Περσι που τοποθετησα τη σομπα για την ρυθμιση και αρχικη επαφη ειχα καψει 4-5 σακια απο το royal a1 .Μου αρεσε και εμενα παρα πολυ,ειναι ακριβως οπως το ειπες,λογω τιμης καθαρα και μονο σκεφτομαι να δοκιμασω το foco ,αν παλι δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο τοτε θα ξαναπαρω οπωσδηποτε το royal.Ευχαριστω για την γνωμη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.542 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ