Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170527 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
αν διαβαζες λιγο παραπανω θα ηξερες ...μειωμενη θερμογονο δεν εχει το αντιθετο μαλιστα περισσοτερο αερα η λιγοτερο πελλετ χρειαζεται για σωστοτερη καυση ...σε λεβητες δεν φανταζομαι να εχετε ιδιαιτερα προβληματα αν κι εχει αρκετη σταχτη και ταση για κλινκερ
δυστυχως οι on line αγορες αυτη την περιοδο εχουν παραδοσεις που ξεπερνανε και τον μηνα[/quote]

Καλημέρα, Χριστός Ανέστη, Χρόνια πολλά σε όλους.
επειδή 4 χρόνια όντως διαβάζω και έχω μάθει αρκετά, αλλά ιδιαίτερα, έχω μάθει τον λέβητα μου, επιμένω για την μειωμένη θερμογόνο του παραπάνω πέλλετ, είτε αλλάξεις τον αέρα είτε την τροφοδοσία. To PID που διαθέτει ο εγκέφαλος του λέβητα μου δεν αφήνει και πολλά περιθώρια χειροκίνητης επέμβασης, ξέρει αυτός καλά τι να κάνει.
Το κλίνκερ το πετάει εκτός του δοχείου καύσης ο πεπιεσμένος αέρας και δεν με προβληματίζει καθόλου, η δε στάχτη είναι αυτή που γεμίζει το συρτάρι κάθε 7 μέρες έναντι 20 ημερών με άλλη μάρκα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170528 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

BIOPEL έγραψε: Το κλίνκερ το πετάει εκτός του δοχείου καύσης ο πεπιεσμένος αέρας και δεν με προβληματίζει καθόλου, η δε στάχτη είναι αυτή που γεμίζει το συρτάρι κάθε 7 μέρες έναντι 20 ημερών με άλλη μάρκα.


Έβαλες κομπρέσορα; Πόσο σου πήγε; Βλέπεις διαφορές;

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170529 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ..

Πήρα τηλέφωνο σε 3 "μαγαζιά" στην Αττική και μου είπανε τιμή 290 € ....

Παράγγειλα πετρέλαιο με 0,68 € το λίτρο.

Αν θα πάρω πέλλετ θα είναι μόνο και εάν κατεβούνε από το καλάμι μερικοί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170530 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πραγματικά με την τιμή του πετρελαίου εκεί, δεν ξέρω αν αξίζει να ασχοληθεί κανείς με πέλλετ για του χρόνου, ιδίως αν έχει κρατήσει και την εγκατάσταση πετρελαίου. Φουλάρει από φέτος πετρέλαιο κι από δω παν κι άλλοι...

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170531 από Aggelos M.
Απαντήθηκε από Aggelos M. στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Ρε φίλε στον υπολογιστή σου είσαι τόσο δύσκολο είναι να κάνεις αναζήτηση να βρεις και να πάρεις τηλ να συνεννοηθεις με τους ανθρώπους!!!!!ΕΛΕΟΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ


Αν εσυ τους θεωρεις ολους ιδιους δικαίωμα σου και σεβαστο.
Εγω επειδή θεωρω ότι πολλοι είναι σχιτζηδες ζηταω την εμπειρια των μελων.
Πραγματικα δεν καταλαβαίνω γιατι αυτή η αντιδραση...
Κριμα γιατι καποια μελη πραγματικα εχουν βοηθησει με ότι ξερει ο καθενας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #170532 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Κάτι δεν κατάλαβες μάλλον η κάπου το έχασες!!!!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΕΜΠΟΡΟΙ (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΗΘΕΝ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΝΕ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ) ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ!!!!!!ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΟ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΚΑΙ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟΥΣ ΕΜΠΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ!!!!!!ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑ!!!!!ΑΛΛΗ ΓΛΩΣΑ ΜΙΛΑΜΕ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!!! ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΦΤΑΙΕΙ !!!!!!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΜΕ ΤΟ """ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ""""ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ!!!!ΔΕ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!!!!
Last edit: 3 Χρόνια 11 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.512 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ