Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167967 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Είμαι καλός άνθρωπος και τα αγγιστρια είναι πάντα με ψάρια από ότι ξέρεις και βλέπεις είμαι και εκεί ΚΑΛΌΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΙΜΩΝ ΤΟ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ.ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΙΜΕΣ ΣΟΥΠΕΡ.ΕΣΕΙΣ ΒΓΑΛΤΕ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167974 από Aggelos M.
Απαντήθηκε από Aggelos M. στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αρα να μην ενδωσουμε σε προσφορες τωρα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167977 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ!!!!!! ΣΒΑΙΣΧΟΦΕΡ 4 ΕΥΡΩ ΜΕ ΦΠΑ!!!!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΠΙ ΑΛΛΕΑ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ.. .m.facebook.com/groups/647414815399612?vi...&id=1298594433614977

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167979 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Aggelos M. έγραψε: Αρα να μην ενδωσουμε σε προσφορες τωρα?


Βάλε υγραέριο φίλε, (έχουν βάλει πολλοί και έχω ακούσει είναι σουπερ) δεν συμφέρει το πέλλετ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

4ευρώ είναι χωρίς φπα.

Κάθε χρόνο τα ίδια λέμε έχει καταντήσει κουραστικό. Το αν κάποιος πήρε αυτή την τιμή για το συγκεκριμένο με απόδειξη είναι λογιστικό τρικ και έχει να κάνει με μεμονωμένες πωλήσεις και δεν είναι ο κανόνας.

Σε κάθε περίπτωση οι τιμές του πέλλετ ειναι σχετικά σταθερές όλα αυτά τα χρόνια. Κανενός νοικοκυριού δεν θα αλλάξει η ζωή με τις τιμές του πέλλετ (πάνω η κάτω). Μόνο με τις τιμές του πετρελαίου και της βενζίνης γίνεται αυτό.

Το καλοκαίρι το πέλλετ είναι φτηνότερο. Το χειμώνα υπάρχουν κάποιες προσφορές αλλά δεν μπορεί κανείς να είναι σίγουρος για το πότε θα γίνει η προσφορά, τι ποσοστό προσφοράς θα υπάρχει, ποια ποιότητα θα αφορά και αν το κατάστημα που την κάνει βολεύει τον κάθε καταναλωτή. Δεν ξέρεις επίσης την διάρκεια της προσφοράς και τον χρόνο παράδοσης.

Ο καθένας κρίνει και πορεύεται μόνος του.

Τα πιο έμπειρα μέλη του φόρουμ αγοράζουν συνήθως καλοκαίρι.

Από εδώ και πέρα μέχρι το Σεπτέμβριο θα ακολουθήσει η συνήθη γκρίνια και ξερολίαση που υπήρχε όλα τα προηγούμενα χρόνια στο forum από άτομα σαν μερικούς μερικούς που θέλουν να έχουν πάντα το τελευταίο λόγο που πλέον δεν γράφουν στο φόρουμ.

Το κορυφαίο που έχω δει εδώ μέσα, είναι άνθρωπο να πηγαίνει 200 χιλιόμετρα με το I.X πήγαινε έλα, για να δει τιμές. Μετά να κάνει άλλα 200 χιλιόμετρα (με διόδια μέσα) για να φορτώσει 30 τσούβάλια. Και μετά μπήκε εδώ μέσα να παινευτεί που γλίτωσε 10-20€ αξίας πέλλετ (εντάξει γλιτωσε από το πέλλετ τα έκαψε στην βενίζνη :lol: :lol: :lol: )
Last edit: 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν by john88s.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas, χρηστος8, Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 10 Μήνες πριν #168038 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
SWEI 4€ είναι με ΦΠΑ. Αγορασα 15 σακιά με πιστωτική και μπορεί να μου φέρει και οσες παλετες θέλω στο σπίτι με απόδειξη και τελική 260€/τόνο!!! Φετος το πελλετ σε σχέση με πέρσι είναι 15% φτηνοτερο την ίδια εποχή.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 10 Μήνες πριν #168039 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Γιωργο τελικα επιβεβαιωνομαι σε προηγουμενο ποστ που σας εγραψα!!!!!!ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!! ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.517 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ