Καταγγελία εξαπατηθέντων pellet-athens.gr

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146228 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Καταγγελία εξαπατηθέντων pellet-athens.gr

PAPADAKIS έγραψε: Επειδή φαίνεται στην κατάθεση το όνομα του κουμπάρου μου ,αναγκαστικά αυτός έκανε καταγγελία στον Συνήγορο του Πολιτή την περασμένη Παρασκευή.
Αυτά τα πράγματα τραβάνε χρόνια και δυστυχώς εκεί πατάνε όλοι οι πονηροί...


Πες μας τους δικαιουχους του λογαριασμού που εγινε η κατάθεση.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146229 από PAPADAKIS
Έγινε στο όνομα ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος σε λογαριασμό Euro bank .
Σε συνομιλία με το άλλο θύμα από Λαμία η κατάθεση έγινε σε όνομα γυναίκας.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146239 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.KANE αν θες ενα τηλεφωνο στον φιλο μου εδω στη λαμια που την πατησε και αυτος θελει να μιλησετε για να κανει και αυτος καταγγελια.(ειναι ο φιλος μου απο ΣΤΥΛΙΔΑ που ειπα στον κουμπαρο σου που κατεθεσε τα λεφτα σε μια γυναικα που του ειπαν)το τηλεφωνο του ειναι 6972361916(whatsup) η 6944626486 δημητρης.η στειλε με εμαιλ το τηλεφωνο σου να σε παρει αυτος στο εμαιλ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146240 από okalamaris
Ακόμη μία σελίδα τους αφαίρεσε... Χρειάζονται πόλεμο,
μην τους αφήσετε να κάνουν παιχνίδι...............................
B)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146350 από PAPADAKIS
Ενημερώθηκα από τον κουμπάρο μου που έκανε και γιά τους δύο μας την καταγγελία,ότι η Υπηρεσία Προστασίας του Καταναλωτή,ενημερώνει την εταιρεία που μας εξαπάτησε ότι πρέπει να της απαντήσουν εντός 10 ημερών γιά αυτά που τις καταγγέλουμε.Το εν λόγο έγγραφο κοινοποιήθηκε και σε εμάς.
Τώρα άμα απαντήσουνε ,δεν το νομίζω....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #146871 από liverich77
Καλησπερα σας. παρακαλω πολυ οποιος εχει πεσει θυμα απατης απο τις προαναφερομενες ισοσελιδες της cretapellet και pellet-athens, σε περιπτωση που το εχετε καταγγειλει επισημα στις αρχες, επικοινωνηστε με το Τμήμα Ασφαλείας Ωρωπού (22950-79107) και ζητηστε τον Θωμα. μαζευονται ολες οι καταγγελιες μαζι για να υπαρξει και καλυτερη εικονα προς τον Εισαγγελεα. Σε περιπτωση που καποιος δεν το εχει καταγγειλει, μπορει σε οποιαδηποτε Αστυνομικη Αρχη να το κανει και τωρα. Παραβολο δεν χρειαζεται για την υποβολη μηνυσεως. Η ΓΕΝΙΚΗ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙΣ Ή ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ. ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΗΡΟΙ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ