Γολγοθάς!!! Η επιλογή λέβητα pellet στην Ελλάδα

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6001 από ioannasidou
Καλησπέρα! Έχει υπόψιν του κανένας το λέβητα Caria 23kw; Ενδιαφέρομαι να αγοράσω. Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου ήταν χρήσιμη.Ευχαριστώ!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6746 από ΠΑΠΑΣ
Αυτο εδω www.largeshop.gr/?c=301&p=2133 τι σοι πραγμα ειναι?Ξερει καποιος.Γιατι εχει δυο εισοδους για τροφοδοσια.?Λεβητας τριων διαδρομων τι ειναι?
Βρηκα και ενα βιντεο

Η εταιρια βρισκεται στη Σινδο.
Μπορει καποιος φιλος να κανει μια αξιολογηση σε θεωρητικο επιπεδο με βαση τα χαρακτηριστικα που αναφερονται?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6941 από papg
καλά μία απο τα ίδια και αυτός www.largeshop.gr/?c=301&p=2133 στην τεταρτη φωτό που είναι οι 3 διαδρομές.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by papg.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6980 από kappas

ΠΑΠΑΣ έγραψε: Αυτο εδω www.largeshop.gr/?c=301&p=2133 τι σοι πραγμα ειναι?Ξερει καποιος.Γιατι εχει δυο εισοδους για τροφοδοσια.?Λεβητας τριων διαδρομων τι ειναι?
Βρηκα και ενα βιντεο


Η εταιρια βρισκεται στη Σινδο.
Μπορει καποιος φιλος να κανει μια αξιολογηση σε θεωρητικο επιπεδο με βαση τα χαρακτηριστικα που αναφερονται?


Λοιπόν επειδή τυγχάνει το video αυτό να το ανέβασα εγώ είναι ο λέβητας του avatar μου αν δεις , δεν έχει διπλό σωλήνα τροφοδοσίας αλλα ο σωλήνας που είναι εύκαμπτος ρουφάει αέρα ζεστό και όχι από έξω και επίσης δεν αφήνει να φυγή ο καπνός από τον θάλαμο.Το συγκεκριμένο σύστημα σε πρόωρα στάδια δεν λειτουργούσε καλά για αυτό και εγώ έβαλα Ferroli , τώρα όμως μετά από πολλές προσπάθειες ο μάστορας τις HALCOTHERM (ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) τα κατάφερε και ο λέβητας λειτουργεί πολύ καλά.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by kappas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #12613 από barbasf
φιλε μου θελω μια βοηθεια για την συνδεση του θερμοστατη χωρου στον bado dor 16 kw με καυστηρα ecofire es+
αν θελεις απαντησε μου ή στειλε μου το κιν σου να σε παρω εγω τηλ.
το τηλ μου ειναι 6937971879
email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #17454 από jnet
Μετράμε αντίστροφα για να αρχίσει και πάλι ο Γολγοθάς αυτών που θα αλλάξουν τον λέβητα του φέτος...

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ