Franke - Ιδιοκατασκευή λέβητα by Eliasger

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #55367 από androutso
Πολύ καλά το λες αν ήταν απλό θα το είχαν και όλοι οι λέβητες.
Εγω ειμαι απο Πατρα και ο λέβητας μου είναι ξύλου ATMOS και με έχει πιάσει μια έμμονη να κάνω τον λέβητα μου να δουλεύει οσο καλύτερα γίνεται. Ώστε να καίω το δυνατόν λιγότερα ξυλά. Το κακό είναι ότι το έχω πάρει λίγο άποδα το θέμα αντί να αναβαθμίσω ενεργειακά το σπίτι μου κάθομαι και ασχολούμαι πως θα παράξω παραπάνω ενέργεια με τον λέβητα μου και να την χασω απο το αμονωτο σπιτι μου B) B) B) B) B) B) B)

Σε ευχαριστώ και πάλι με έκανες να τα δω τα πράγματα λίγο με διαφορετικό μάτι..........

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #55876 από eliasger

androutso έγραψε: Πολύ καλά το λες αν ήταν απλό θα το είχαν και όλοι οι λέβητες.
Εγω ειμαι απο Πατρα και ο λέβητας μου είναι ξύλου ATMOS και με έχει πιάσει μια έμμονη να κάνω τον λέβητα μου να δουλεύει οσο καλύτερα γίνεται. Ώστε να καίω το δυνατόν λιγότερα ξυλά. Το κακό είναι ότι το έχω πάρει λίγο άποδα το θέμα αντί να αναβαθμίσω ενεργειακά το σπίτι μου κάθομαι και ασχολούμαι πως θα παράξω παραπάνω ενέργεια με τον λέβητα μου και να την χασω απο το αμονωτο σπιτι μου B) B) B) B) B) B) B)

Σε ευχαριστώ και πάλι με έκανες να τα δω τα πράγματα λίγο με διαφορετικό μάτι..........


Πραγματικά εάν είχες κάποιο πρόβλημα θα χαιρόμουν να βοηθήσω εάν μπορούσα βέβαια , ( και είσαι και κοντοπατριώτης ,η καταγωγή μου είναι από Αρχαία ολυμπία ) γιάυτό εξάλου και παρουσίασα τον franke για να παίρνει ιδέες όποιος ενδιαφέρεται να φτιάξει κάτι μόνος του .
Καλό και ζεστό χειμώνα να έχεις .

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #55900 από tileolo
βρε παιδια συγνωμη για το λιγο ασχετο του ποστ και με ολο το σεβασμο στο εγχειρημα του Ηλια, ξερει κανεις απο που μπορω να παραγγειλω ενα κοντρολλερ βιομαζας με αισθητηρα λ;
ουτε το λινκ του ανδρουτσο βοηθησε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #55946 από eliasger

tileolo έγραψε: βρε παιδια συγνωμη για το λιγο ασχετο του ποστ και με ολο το σεβασμο στο εγχειρημα του Ηλια, ξερει κανεις απο που μπορω να παραγγειλω ενα κοντρολλερ βιομαζας με αισθητηρα λ;
ουτε το λινκ του ανδρουτσο βοηθησε....


Για ρίξε μια ματιά σε αυτους :

www.plumelectronics.eu/?id=188

www.fumis.si/en/about-fumis/fumis-combus...ontrollers/fumis-oxy

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #56048 από tileolo
τους εχω στειλει email, μαλιστα στο fumis δις, αλλα απαξιουν να μου απαντησουν. Μαλλον δεν ενδιαφερονται για λιανικη.
ευχαριστω παντος.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by tileolo.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #61437 από eliasger

tileolo έγραψε: τους εχω στειλει email, μαλιστα στο fumis δις, αλλα απαξιουν να μου απαντησουν. Μαλλον δεν ενδιαφερονται για λιανικη.
ευχαριστω παντος.



Για πάρε και αυτούς τηλέφωνο και ρώτα τους κάτι μπορεί να ξέρουν .

www.master-electric.gr/product.aspx?id=59&catid=92

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ