Συμβουλες για την εγκατασταση Σομπας Πελλετ

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149411 από MANT
Κωστα παρατηρησε το σχεδιαγραμμα . Δειχνει το 2 απεναντι απο το 3 και το 1 στην κορυφη του τριγωνου οπως ειναι η συνδεσμολογια μου δεν ξερω αν κανω λαθος .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149412 από MANT
Το ευχαριστο ειναι οτι η σομπα ΔΟΥΛΕΨΕ. Δεν ξερω πως αλλα τα καταφερα. Εβγαλα το σωληνακι αλλη μια φορα και το φυσηξα δυνατα. Οπως επισης εβαλα το δαχτυλο μου στην τρυπα που φτυνει το πελλετ στο τασακι και ειδα οτι ειχε μεσα καποια πελλετ που φυγανε στο τασακι(σαν μπλοκαρισμενα) την εβαλα σε λειτουργια και εδω και 20 λεπτα δουλευει. Για να δουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149413 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΤΟ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. γραψε μου το κινητο σου να μιλησουμε αν θες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149414 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
σε αυτο που μου διχνεις το 1 με το 2 ειναι κλειστη επαφη και το 3 κενο ανοιχτη.αν βγαλεις τα φισακια θα δεις οτι εσενα ειναι 1 με το 3 και η κορυφη οπως λες ειναι το νουμερο 3 και οχι το 1!για δες τις φωτο μου τι εννοω




Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149427 από MANT
Τελικα η χαρα μου κρατησε λιγο... :(
Μετα απο κανα 2ωρο λειτουργιας παλι το ιδιο αλαρμ...

Μιλησα και με τον Κωστα που τελικα ειχε δικιο τα φισακια μου ειναι στο 1 και στο 3 . Απλα μου κανει εντυπωση εφοσον ηρθε απο το εργοστασιο ετσι.
Αυριο θα παω για νεες δοκιμες γιατι δεν εχω χρονο τωρα.

Obelix που εχεις την ιδια σομπα αν μπορεις να δεις απο πισω την συνδεσμολογια να μας πεις πως ειναι θα σου εχω υποχρεωση...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149448 από obelix
θα δω το απογευμα και θα σου πω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ