PELLET

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172155 από anestis33
PELLET δημιουργήθηκε από anestis33
Καλησπερα στην παρεα να ρωτησω εχω την σομπα πελλετ zingara 8 kw και δεν μπορω να βρω ενα manual αυτο που με κανει ειναι οτι με μαυριζει παρα πολυ το τζαμι και καποιες φορες τα πελλετ δεν μπορει να τα καψει και σβυνει η σομπα και μυριζουν εντονα μεσα στο σπιτι αν ξερει καποιος κατι ας με στειλει μυνημα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ευχαριστω
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172181 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα PELLET
ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΑΓΙΑΣΜΟ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΤΗΣ!!!!ΕΧΩ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΑΛΛΑ ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ?ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗ ΠΗΡΕΣ ΟΥΤΕ ΗΡΘΑΝΕ ΝΑ ΤΗ ΡΥΘΜΙΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172196 από anestis33
Απαντήθηκε από anestis33 στο θέμα PELLET
οχι την εχω φιλε μου εδω και 8 χρονια αναβει δεν λεω αλλα δεν μπορεσα ποτε να την ρυθμισω σωστα και φετος με κανει διαφορα οχι ποτε δεν ηρθε καποιος να την δει και απο εκει που την πηρα ουτε αυτος ηξερε αν το εχεις μπορεις να το στειλεις με μαιλ μπας και καταφερω κατι φετος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172290 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα PELLET
ΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΙΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΩ!!!!!ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.193 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ