Re:Θερμοστάτης χώρου

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170887 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Θερμοστάτης χώρου
Καλησπέρα εγώ τελικά αυτόν εδώ έχω. vrisi.gr/product/thermostatis-ii-siemens...UJrkX_RoCTvYQAvD_BwE

Οπότε αν πάρω αυτόν της ολύμπια θα δουλεύει μία χαρά; Αυτός που έχω τώρα επιλέγω αν θέλω μόνο ζεστό νερό χωρίς να ανάψουν τα σώματα. Από ότι διάβασα το ίδιο γίνεται με τον bs. Είχατε κανένα θέμα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170888 από meletis
Απαντήθηκε από meletis στο θέμα Re:Θερμοστάτης χώρου

michalisgr έγραψε: Καλησπέρα εγώ τελικά αυτόν εδώ έχω. vrisi.gr/product/thermostatis-ii-siemens...UJrkX_RoCTvYQAvD_BwE

Οπότε αν πάρω αυτόν της ολύμπια θα δουλεύει μία χαρά; Αυτός που έχω τώρα επιλέγω αν θέλω μόνο ζεστό νερό χωρίς να ανάψουν τα σώματα. Από ότι διάβασα το ίδιο γίνεται με τον bs. Είχατε κανένα θέμα;

Το ίδιο έχω εγώ . Εμένα μου έχει βάλει μικρό ξεχωριστό διακόπτη για τη επιλογή του μποιλερ.
Εάν προχωρήσεις σε ηλεκτρονικό θα δεις διαφορά σίγουρα στη απόκλιση θερμοκρασίας σε σύγκριση με το τωρινό που είναι με το ελατήριο

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φοιτητής Μηχ.Πληροφορικής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170889 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Re:Θερμοστάτης χώρου
Η σύνδεση η δική μου σε αυτόν που έχω τώρα είναι έτσι. Θα δουλέψει δηλαδή με τον καινούργιο που σκέφτομαι να πάρω; Τι εννοείς διακόπτη για το μποιλερ;

Εγώ βασικά ψάχνω κάτι σαν κι αυτό www.officestore.gr/shop/networking/smart...ee/?ref=bestprice.gr

Θέλω δηλαδή να το δουλεύω και στο WiFi απλά δεν ξέρω τι να επιλέξω. Βλέπω και κάτι αντίστοιχους σε κι αυτόν στο Amazon που είναι στη μισή τιμή αλλά δε ξέρω αν κάνουν. Κυρίως με ενδιαφέρει η λειτουργία του μποιλερ να ανάβω δηλαδή μόνο για ζεστό νερό χωρίς να ανάψουν τα σώματα.
Συνημμένα:
Last edit: 3 Χρόνια 5 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170891 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Θερμοστάτης χώρου
μιχαλη η πας εδω με wifi www.olympia-electronics.com/el/%CF%80%CF...8E%CF%81%CE%BF%CF%85 η εδω www.olympia-electronics.com/el/%CF%80%CF...%BF%CF%85/bs-819_kit εχω βαλει απροβληματιστοι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170893 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Re:Θερμοστάτης χώρου
Σε ευχαριστώ. Βάση των φωτογραφιών που έχω επισυνάψει υπάρχει περίπτωση να με βοηθήσεις με την σύνδεση του καινούργιου; email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #181366 από meletis
Απαντήθηκε από meletis στο θέμα Θερμοστάτης χώρου
Τελικα σε ποιο θερμοστάτη  πρωχόρησες ; 

Φοιτητής Μηχ.Πληροφορικής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ