Αποχωρήσεις από τη Συντονιστική Ομάδα

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #45859 από N1k0s
Έτσι για να σας βάλω σε σκέψεις , ελπίζω να μην σας θίξει ,

μήπως η πραγματική ελευθερία είναι να δεχτείς την άποψη του άλλου και να πεις τέλος ;

Σίγουρα η δουλειά του συντονιστή έχει δύο πράγματα , πολύ χρόνο και πολύ σκέψη , και αυτά τα 2 μαζί αυξάνουν δραματικά την δυσκολία ...

αυτό που θέλω να πω στην τελική είναι συγχαρητήρια για το επίπεδο , και για όλους

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, kosmidis80, dmtr, Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #45862 από kosmidis80
Δημητρη, δεν ειναι της παρουσης να μπω σε λεπτομεριες αλλα θα τα πουμε απο κοντα με τους περισσοτερους!

Την στιγμη αυτη δεν εχω την ανεση να σκεφτω καθαρα και να αφησω τα προβληματα μου εκτος - να μην επηρεασουν την καθημερινοτητα μου στο energ.

Ετσι λοιπον τελος απο τωρα ως συντονιστης, με αφορμη αυτων που εγιναν, για να μπορεσω να ασχοληθω με το μελλον της οικογενειας μου!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #45863 από kosmidis80

N1k0s έγραψε: Έτσι για να σας βάλω σε σκέψεις , ελπίζω να μην σας θίξει ,

μήπως η πραγματική ελευθερία είναι να δεχτείς την άποψη του άλλου και να πεις τέλος ;

Σίγουρα η δουλειά του συντονιστή έχει δύο πράγματα , πολύ χρόνο και πολύ σκέψη , και αυτά τα 2 μαζί αυξάνουν δραματικά την δυσκολία ...

αυτό που θέλω να πω στην τελική είναι συγχαρητήρια για το επίπεδο , και για όλους



Αυτα θα πρεπει να λεγονται προς τα παιδια που κανουν συντονισμο, γιατι εξω απο τον χωρο ολοι και κυριως οι κακοπροαιρετοι ξερουν να μιλανε. Οταν τους δινεται ο λογος ομως την κανουν με ελαφρα :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #46988 από DOOM_NX
Έπρεπε να αγοράσω σόμπα να ψήνω "παπαλούδες"... :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #47157 από DIMITRIS38

kosmidis80 έγραψε:

N1k0s έγραψε: Έτσι για να σας βάλω σε σκέψεις , ελπίζω να μην σας θίξει ,

μήπως η πραγματική ελευθερία είναι να δεχτείς την άποψη του άλλου και να πεις τέλος ;

Σίγουρα η δουλειά του συντονιστή έχει δύο πράγματα , πολύ χρόνο και πολύ σκέψη , και αυτά τα 2 μαζί αυξάνουν δραματικά την δυσκολία ...

αυτό που θέλω να πω στην τελική είναι συγχαρητήρια για το επίπεδο , και για όλους



Αυτα θα πρεπει να λεγονται προς τα παιδια που κανουν συντονισμο, γιατι εξω απο τον χωρο ολοι και κυριως οι κακοπροαιρετοι ξερουν να μιλανε. Οταν τους δινεται ο λογος ομως την κανουν με ελαφρα :whistle:


Θοδωρή σε καταλαβαίνω γιατί ήμουν συντονιστής σε φόρουμ ξέρω πως είναι να σε πυροβολούν το θέμα είναι να μην βάλεις κάτω εκτός εάν εχεις άλλα προβλήματα και αναγκάζεσαι να το κάνεις

Εκείνο που πρέπει να καταλάβουμε όλοι μας είναι ότι όταν φτάνει η στηγμη που κάποιος απο την ομάδα διαχειρίσεις να φεύγει σημαίνει ότι κάτι τρέχει η' είναι προβληματικός η' αναγκάζεται να το κάνει γιατί κάποιοι του σκάβουν το λακο απο κάτω τα υπόλοιπα ΜΕΛΗ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ρωτάω εγώ

πάντως σεβαστή η απόφαση σου φίλε μου

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #71632 από jnet
Μετά από αίτημα του Παναγιώτη DOOM_NX να αποχωρήσει από την ομάδα συντονισμού θα ήθελα να τον ευχαριστήσω δημόσια για την προσφορά του στο forum σαν συντονιστή και σίγουρα θα συνεχίσει να μας βοηθάει σαν απλό μέλος.
Παναγιώτη σε ευχαριστώ πολύ :(

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ