Κλήρωση μιας παλέτας pellet Creta, 11 Φεβρουαρίου

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135345 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Όταν το πάρω και το κάψω θα σας ενημερώσω. Ακόμη δεν επικοινώνησε κανείς μαζί μου για την παλέτα...

Θεοδόση τα στοιχεία τα έστειλα. Επειδή και εγώ περιμένω μια παλέτα μάλλον θα έρθουν μαζί. Είναι να φορτωθούν Δευτέρα 17/3 από την τελευταία ενημέρωση που είχα.


Καλησπέρα
Απ' της 17/3 φτάσαμε στης 3/6!!!
Κάποια εξέλιξη έχουμε;
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135348 από jnet

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Όταν το πάρω και το κάψω θα σας ενημερώσω. Ακόμη δεν επικοινώνησε κανείς μαζί μου για την παλέτα...

Θεοδόση τα στοιχεία τα έστειλα. Επειδή και εγώ περιμένω μια παλέτα μάλλον θα έρθουν μαζί. Είναι να φορτωθούν Δευτέρα 17/3 από την τελευταία ενημέρωση που είχα.


Καλησπέρα
Απ' της 17/3 φτάσαμε στης 3/6!!!
Κάποια εξέλιξη έχουμε;


Ξαναέστειλα τα στοιχεία σου στην Creta γιατί μου τα είχε ξαναζητήσει κάποια στιγμή. Σε βάζω CC

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135847 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Όταν το πάρω και το κάψω θα σας ενημερώσω. Ακόμη δεν επικοινώνησε κανείς μαζί μου για την παλέτα...

Θεοδόση τα στοιχεία τα εστειλα. Επείδη και εγώ περίμένω μια παλέτα μαλλον θα ερθουν μαζί. Είναι να φορτωθούν Δευτέρα 17/3 από την τελευταία ενημέρωση που είχα.


Καλησπέρα
Απ' της 17/3 φτάσαμε στης 3/6!!!
Κάποια εξέλιξη έχουμε;



Ξαναέστειλα τα στοιχεία σου στην Creta γιατί μου τα είχε ξαναζητήσει κάποια στιγμή. Σε βάζω CC


Έχουμε κάποια εξέλιξη ή δουλευόμαστε;
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135850 από jnet

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Όταν το πάρω και το κάψω θα σας ενημερώσω. Ακόμη δεν επικοινώνησε κανείς μαζί μου για την παλέτα...

Θεοδόση τα στοιχεία τα έστειλα. Επειδή και εγώ περιμένω μια παλέτα μάλλον θα έρθουν μαζί. Είναι να φορτωθούν Δευτέρα 17/3 από την τελευταία ενημέρωση που είχα.


Καλησπέρα
Απ' της 17/3 φτάσαμε στης 3/6!!!
Κάποια εξέλιξη έχουμε;



Ξαναέστειλα τα στοιχεία σου στην Creta γιατί μου τα είχε ξαναζητήσει κάποια στιγμή. Σε βάζω CC


Έχουμε κάποια εξέλιξη ή δουλευόμαστε;

Θεοδόση μόλις κάλεσα στη Creta και άφησα μήνυμα για το θέμα σου. Δεν βρήκα τον υπεύθυνο και ζήτησα να με καλέσει πίσω.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135854 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Άντε να δούμε πόσο θα συνεχιστεί το δούλεμα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135856 από Nasikas
...πέρασα χθες , αλλά ήσουν σε σιέστα...

Θα σου τηλεφωνήσω για το θέμα.

(Αν δεν πάρεις την παλέτα, θα σου φέρνω κάθε φορά που διέρχομαι από το χωριό 3-4 ψιλοκομμένα σακιά δικό μου)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ