Τι λέβητα προτείνετε;

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26951 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Τι λέβητα προτείνετε;

Asteris έγραψε: Υπάρχει ξυλολέβητας γύρω στο χιλιάρικο, 30-40kW (σπίτι 140τμ στο Ωωραιόκαστρο μέτριες προς κακές μονώσεις), που να μπορεί είτε να αλλάξει του χρόνου πόρτα, είτε να έχει από τώρα πλαϊνή φλάντζα για λέβητα πέλλετ?

Πρέπει να βολέψω ένα φίλο που το θυμήθηκε αργά ότι με το ελληνικό τζάκι του θα ψοφήσει στο κρύο και φέτος...

Ακόμα και κάνας μεταχειρισμένος θα βόλευε...




Υπαρχει ενας τυπος στο χωριο μου που φτιαχνει ξυλολεβητες με αυτη την προοπτικη...τωρα απο αποδοση καποιοι συγχωριανοι μου λενε καλα λογια με κοτσαρισμα καυστηρα πελλετ.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26958 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τι λέβητα προτείνετε;
Asteri εδω κ λιγες μερες τρεχει μια προσφορα απο τον συν.θερμουδραυλικων Λαρισας ξυλολεβητας 35kw που μπορει να καψει κ πελλετ-καυστηρας πελλετ προαιρετικος-στα 1170euro.
Aν θες σου γραφω τηλ.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26961 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τι λέβητα προτείνετε;
Ευχαριστώ συνονόματε, θα σου πω αν είναι. Τώρα θέλει να πάει σε σόμπα-λέβητα βουλγάρικη με 600€ και παλεύω να τον αλλάξω γνώμη να μην πετάξει τα λεφτά του...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26987 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τι λέβητα προτείνετε;
χρηστο αν ειναι ευκολο στειλε μου εναν μαιλ ρε φιλε στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. που θελω να σε ρωτησω κατι και να μιλησουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ