Waterland Bioenergy S40

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39811 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Waterland IVG Bioenergy S40, Βουλγαρία
Παίδες μην το ματιάσω αλλά έχω καταλήξει σ αυτόν . Αρκετά καλή ποιότητα για την τιμή του .Θα μου φτάσουν ίσως τα χρήματα και για την εγκατάσταση να τελειώνει η δουλειά . Ζήτησα και προσφορά για σύνδεση από την εταιρεία μπάς και είναι συμφέρουσα .

Αστεία - Αστεία είναι για τις ειδήσεις το θέμα !! Ο Sp4wN παίρνει επιτέλους λέβητα 3 μήνες και 1 εβδομάδα μετά το 1ο του πόστ στο energ.gr :P

Αν πάω με τον ίδιο ρυθμό κατά τον Απρίλη ίσως αγοράσω και πέλλετ :woohoo:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43052 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Waterland IVG Bioenergy S40, Βουλγαρία
Μ'αρέσει! Φαίνεται πολλά υποσχόμενος. Περιμένουμε αναλυτικές εντυπώσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43053 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Waterland IVG Bioenergy S40, Βουλγαρία

DOOM_NX έγραψε: Μ'αρέσει! Φαίνεται πολλά υποσχόμενος. Περιμένουμε αναλυτικές εντυπώσεις.


Πολλοί το πιστεύουμε Παναγιώτη . Σήμερα έκλεισα οριστικά το συγκεκριμένο και τον περιμένω από αρχές εβδομάδας με το καλό . Ελληνάρας με τα όλα μου ... Τα πάντα τελευταία στιγμή !! :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43060 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Απ: Waterland IVG Bioenergy S40, Βουλγαρία

Sp4wN έγραψε: ...Ο Sp4wN παίρνει επιτέλους λέβητα 3 μήνες και 1 εβδομάδα μετά το 1ο του πόστ στο energ.gr :P

Αν πάω με τον ίδιο ρυθμό κατά τον Απρίλη ίσως αγοράσω και πέλλετ :woohoo:


Καλά μωρέ μην τρελαίνεσαι, "άλλοι" :whistle: έχουν 10 μήνες στο φόρουμ και το μόνο που πήραν είναι armaflex για το λεβητοστάσιο και μικρότερο μπεκ για τον καυστήρα πετρελαίου... :lol: :lol: :lol:

Με το καλό να τον εγκαταστήσεις Νίκο και να φανεί αντάξιος των προσδοκιών και των χρημάτων σου!


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43065 από petros78
Απαντήθηκε από petros78 στο θέμα Απ: Waterland IVG Bioenergy S40, Βουλγαρία

Sp4wN έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Μ'αρέσει! Φαίνεται πολλά υποσχόμενος. Περιμένουμε αναλυτικές εντυπώσεις.


Πολλοί το πιστεύουμε Παναγιώτη . Σήμερα έκλεισα οριστικά το συγκεκριμένο και τον περιμένω από αρχές εβδομάδας με το καλό . Ελληνάρας με τα όλα μου ... Τα πάντα τελευταία στιγμή !! :P


Παλληκαρι με το καλο να ερθει και και καλες καυσεις!!! Περιμενουμε νεα και εντυπωσεις μηπως κανω την μοντα και εγω του χρονου... :dry:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN, DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43106 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Waterland IVG Bioenergy S40, Βουλγαρία

GT έγραψε: Καλά μωρέ μην τρελαίνεσαι, "άλλοι" :whistle: έχουν 10 μήνες στο φόρουμ και το μόνο που πήραν είναι armaflex για το λεβητοστάσιο και μικρότερο μπεκ για τον καυστήρα πετρελαίου... :lol: :lol: :lol:

Με το καλό να τον εγκαταστήσεις Νίκο και να φανεί αντάξιος των προσδοκιών και των χρημάτων σου!


Γιάννη και γώ ένα 4μηνο τώρα έχω φάει και τα δάχτυλα μου από το άγχος και τη δακτυλογράφηση :angry: ,έχω κοντέψει να κλείσω καμιά 10ριά λέβητες και σήμερα αξιώθηκα !! :lol:
Να σαι καλά .Καρέ - Καρέ θα σας τη βγάλω την τοποθέτηση ,αρκεί να μη βρεθεί κανένας συντονιστής (καλή ώρα)να τη βάλει μαζί με ένα άλλο θέμα και γίνει χαμός :whistle:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ