Τι γνωμη σας για τα dovre?

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #151667 από GGEOR7777
Απαντήθηκε από GGEOR7777 στο θέμα Re:Τι γνωμη σας για τα dovre?
Δεν έχω γνωρίσει ακόμα άνθρωπο που να έχει
έρθει Κρήτη και να μην έχει περάσει καλά.
Ομοίως και κρητικό να πάει βόρεια Ελλάδα...
Τα υπόλοιπα επιτρέψτε μου..τα ακούω βερεσε.
House ώρες ώρες μου φαίνεται ότι έχεις μετανιώσει που έχεις βάλει το τζάκι.. Μπορεί να κάνω
και λάθος.
Το χαμαλικι δεν το γλιτώνει κάνεις... Απλά κάποιοι το γουστάρουν και κάποιοι έχουν κουραστεί.
Το αποτέλεσμα είναι που σε κάνει να ξεχνάς τα πάντα.
Αν μπορεί ο φίλος να μην βάλει ανεμιστήρα και απλά να οδηγήσει έναν αεραγωγο στο διάδρομο κοντά στα δωμάτια, θα έχει καλύτερα αποτελέσματα.
Παρεμπιπτόντως ο Φουσκιτακης μια χαρά τα λέει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #151668 από panosf01
Απαντήθηκε από panosf01 στο θέμα Τι γνωμη σας για τα dovre?
Φιλε Enplwcafe το dovre ειναι μια πολυ καλη εστια,αλλα αν δεν σκοπευεις να μεταφερεις αερα με αεραγωγους σε αλλα δωματια δεν αξιζει να παρεις εστια μονομπλοκ,δηλ. με μοτερ.Αλλα φυσικης ροης ωστε να γλιτωσεις τον θορυβο και να μπορεις να την καις ακομα και σε ενδεχομενη διακοπης ρευματος οπου δεν μπορει να λειτουργησει ουτε η ενδοδαπεδια.Αν το καθιστικο σου δεν ειναι κοντα στην εστια,πιστευω οτι και μια επενδεδυμενη θα ηταν ακομα καλυτερη.Περισσοτερη θερμοτητα με ακτινοβολια καλυτερη καυση και πιο ομορφη κατα την γνωμη μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #151686 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Re:Τι γνωμη σας για τα dovre?

ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ έγραψε: Δημήτρη, έχεις υπηρετήσει φαντάρος εδώ?


Όχι ακριβώς. Κάτι σε πιο μόνιμο. Από αρχές Μαρτίου μέχρι τέλος Οκτώβρη που πέρασε. Μαγεία. ΄Έπρεπε να είχα γεννηθεί Κρήτη...

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #151692 από gkesi
Απαντήθηκε από gkesi στο θέμα Τι γνωμη σας για τα dovre?
Εγώ πάντως παιδιά όταν το αγόρασα πριν 5 χρόνια δεν ήθελα με τίποτα να δώσω τα 400 € που ζητούσαν για το εργοστασιακό μοτέρ με τον θερμοστάτη. Άσε που δεν μου άρεσαν καθόλου γιατί δεν είχαν αυτοματισμούς. Ρώτησα τον αντιπρόσωπο στη Θεσ/νίκη αν γίνεται να δουλέψει χωρίς μοτέρ και μου είπε ότι πρέπει να ανοιχτούν όλες οι τάπες (6 επάνω και άλλες 6 νομίζω στα πλάγια και κάτω) αλλά δε μου το σύστησε γιατί μου είπε ότι ενδέχετε να έχω υπερθερμάνσεις και μυρωδιά του καμένου αέρα από τις υψηλές θερμοκρασίες.
Κατόπιν του ζήτησα το ίδιο 2180 σε foyer δηλ. χωρίς τον μεταλλικό θάλαμο και μου είπε ότι ειδικά το 2180 ανεβάζει τόσο υψηλές θερμοκρασίες που ακόμα και έτσι ενδέχεται να έχουμε τα ίδια προβλήματα. Ήθελε λέει πολύ προσοχή στα ανοίγματα, και τις διαστάσεις τους, αλλά και πάλι :S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #151698 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τι γνωμη σας για τα dovre?
Μπα ggεοργε λαθος κανεις , το τζακι δεν το βαρεθηκα ουτε την χαμαλίκα ! αλλα πραγματα βαρεθηκα
Το τζακι ειναι μαγεία , την tv την εχω παντα πλατη , την ακουω αλλα εχω παψει να την βλεπω !

gkesi , μαλακιες σε ειπε , γιατι δεν εχει εστια σκετη και επρεπε να παραγγειλει ! παρτην με θερμοθαλαμο και βγαλτον ..... μπουρδες , paizei και νεο μοντελο με βερμικουλητη μεσα (πλαινα και πλατη)

Αν θες πραγματι να παρεις dovre , τοτε βρες τις αναγγες σου
Ρε ggeorge βγαλε εσυ το μοτερ και αστο φυσικης ροης :p

Enplwcafe δεν μας ειπες ποσα λεφτα θελεις να διαθεσεις , κοίτα μια αγγελια αν σε ενδιαφερει
www.car.gr/parts/view/6195671/

Σαν ντιζαιν για μενα ειναι καλητερα τα jolly

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ