ιδεες για τζακι

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170229 από giannis79
ιδεες για τζακι δημιουργήθηκε από giannis79
γεια σε ολους το σπιτι μου ειναι στον 2ο οροφο 95 τμ εχω ενα παλιοτζακι μαντεμι εσκασε στον 3 χρονο λειτουργειας
μετα απο αλλα 3 χρονια κλειστο αποφασισςα να το αλλαξω να βαλω κατι παραπανω να γινει μια σωστη δουλεια να το ευχαριστιεμαι γιατι το τζακι ειναι καψουρα αλλα να ζεσταινω και το σπιτι μου γι αυτο θα ηθελα να μου πειτε και εσεις μερικεσ ιδεες
1 τζακι που στελνει τον αερα απο κατω δηλαδη πιατζετα η δεν εχει σημασια?
2θελω να στελνω αερα και στα δωματια μια αποσταση περιπου 4 με 6 μετρα η μεγαλυτερη οποτε τζακι με βεντιλατερ η οχι και αν ναι καλητερα μονομπλοκ?
3εδω ειναι νησι και δεν υπαρχει ποικιλια εγκαταστατων ενας που ξερω δουλευει τα dovre κυριως και τα ξερει
αλλα μπορουμε να βαλουμε και κατι αλλο αν θελω
4 εχω σταμπαρει και κατι ιταλικα camineti montegrappa light 01 la nordika ghisa 750 piano
καθως επισης και τα nordpeis αλλα δεν ξερω αν δουλευουν με βεντιλατερ και αν χωρισ αυτο μπορουν να με καλιψουν
ευχαριστω εκ τον προτερον

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170230 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα ιδεες για τζακι
1 πολυ καλη φιρμα αλλα δεν εχει σημασια
αυτο που εχει σημασια ειναι ο εγκαταστατης να ξερει την δουλεια του και να ακολουθησει τις οδηγιες του κατασκευαστη
2 σιγουρεψου οτι τα βεντιλατερ του τζακιου εχουν την ικανοτητα να στειλουν τον αερα σε τετοια αποσταση αλλως θα χρειαστεις εξτρα ανεμιστηρα και θα μπορεις να στειλεις οπου θες σ αυτη την περιπτωση δεν εχει σημασια να εχει το τζακι δικο του ανεμιστηρα ...αν εχετε συχνες δικοπες ρευματος προτιμησε τζακι χωρις ανεμιστηρα
3 επισης καλη φιρμα
4 πολλα τζακια προσφερονται με αλλα και χωρις ανεμιστηρα σε τετοιες περιπτωσεις προτιμαμε το με εκτος κι αν βαλεις εξτρα προσεξε με την εμπειρια που εχει ο τζακας να αξιολογησετε σωστα την ισχυ του τζακιου


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ