EcoSpar: Ερωτήσεις - Προβλήματα λειτουργίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76779 από ARG1932
θα ηθελα να μαθω καποιοσ που την εχει πολλη καιρο εαν υπαρχη τι προβληματα εχει .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76813 από sak

kostaspas έγραψε: Μπορει να μου πει καποιος γιατι μετα απο 4-5 ωρες καυσης το τασακι γεμιζει με σταχτη και εχω μεγαλη φλογα και πρεπει να την σβηνω και να το αδειαζω γιατι πεφτει το πελλετ εξω? Αυτο το κανει με ολα τα πελλετ που εχω δοκιμασει. Σομπα αεροθερμη solara εχω και η σταχτη μενει στο σχεδιο απο το τασακι οταν την αδειαζω αλλα διαλειεται ευκολα.

Να ανεβάσεις τον αέρα και είναι οκ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77041 από kostaspas

sak έγραψε:

kostaspas έγραψε: Μπορει να μου πει καποιος γιατι μετα απο 4-5 ωρες καυσης το τασακι γεμιζει με σταχτη και εχω μεγαλη φλογα και πρεπει να την σβηνω και να το αδειαζω γιατι πεφτει το πελλετ εξω? Αυτο το κανει με ολα τα πελλετ που εχω δοκιμασει. Σομπα αεροθερμη solara εχω και η σταχτη μενει στο σχεδιο απο το τασακι οταν την αδειαζω αλλα διαλειεται ευκολα.

Να ανεβάσεις τον αέρα και είναι οκ

Ποσο ομως. Οι τιμες που εχω τωρα ειναι: 1500-1770-1900-2030-2200. Απο το ενα μεχρι το πεντε αντοιστιχα ειναι οι τιμες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77070 από veziris

ARG1932 έγραψε: θα ηθελα να μαθω καποιοσ που την εχει πολλη καιρο εαν υπαρχη τι προβληματα εχει .


Εγώ ευτυχώς από μέσα Νοέμβρη που την καίω δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77191 από panagiotis
Την καιω 23kw 3 μηνες ολα καλα μεχρι στιγμης και οικονομικη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77770 από Panos
νέο πρόβλημα, έβαλα φίλτρο καπνού και ενώ κάνει καταπληκτική δουλειά (δεν βγάζει καθόλου καπνό!) τώρα δεν παίρνει μπρος! πρέπει να αυξήσω το pr 16 ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ