EcoSpar: Ερωτήσεις - Προβλήματα λειτουργίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77771 από theoilia

Panos έγραψε: νέο πρόβλημα, έβαλα φίλτρο καπνού και ενώ κάνει καταπληκτική δουλειά (δεν βγάζει καθόλου καπνό!) τώρα δεν παίρνει μπρος!


Μήπως για αυτό δεν βγάζει καπνό; :)

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77777 από Panos
άσε την πλάκα τώρα, δεν φτάνει που δεν ανάβει, εγώ ζεσταίνομαι τόσο πολύ, ώστε βγάζω και καπνούς από τα αυτιά!

theoilia έγραψε:

Panos έγραψε: νέο πρόβλημα, έβαλα φίλτρο καπνού και ενώ κάνει καταπληκτική δουλειά (δεν βγάζει καθόλου καπνό!) τώρα δεν παίρνει μπρος!


Μήπως για αυτό δεν βγάζει καπνό; :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80785 από panagiotis

ARG1932 έγραψε: θα ηθελα να μαθω καποιοσ που την εχει πολλη καιρο εαν υπαρχη τι προβληματα εχει .

καιει 1 τσουβαλι σε 14-15 ωρες ,κανει λιγο θορυβο ,δεν μου παρουσιασε προβλημα την εχω με θερμοστατη χωρου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86675 από mvarsamh
γεια σας είμαι καινούργια στο site έχω μια Auriga 23W εδώ και 2 χρόνια ειναι πολυ οικονομική περσι την εβγαλα με 500 ευρώ φετος φανταζομαι με 600 και καιει 12-14 ημερησιως φετος ομως χρειάστηκε να αλλαξω κυκλοφορητη το προβλημα ειναι οτι απο τοτε που τον αλλαξε ο τεχνικος δεν σβήνει καθολου ο ανεμηστηρας με αποτελεσμα οταν την σβήνω να περιμενω 10 λεπτα και μετα να την βγαζω απο την πριζα αν ξερει καποιος να με βοηθησει θα ειμαι υποχρεη ή να μου στειλει καποιο manual ευχαριστω email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by mvarsamh.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88211 από panagiotis
εχω την auriga 23kw φθαρθηκαι το σχοινακι της πορτας μου ειπαν οτι ειναι δυσκολο να αλλαχθει γιαυτο καλυτερα αλλαξε πορτα εσας σας φθαρθηκε το σχοινι της πορτας οχι του τζαμιου ειναι μεσα στο σπιτι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88236 από XAALAARAA

panagiotis έγραψε: εχω την auriga 23kw φθαρθηκαι το σχοινακι της πορτας μου ειπαν οτι ειναι δυσκολο να αλλαχθει γιαυτο καλυτερα αλλαξε πορτα εσας σας φθαρθηκε το σχοινι της πορτας οχι του τζαμιου ειναι μεσα στο σπιτι



B) B) B)

μηπως επειδη ειναι δυσκολο να αλλαχθει η πορτα δεν αλλαζεις την σομπα :P :P :P :P :P :P


υ.γ. Αλλιως μας τα πες :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ