Sos

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167390 από veve 79
Sos δημιουργήθηκε από veve 79
Καλησπέρα! Έχω μεγάλο πρόβλημα με6την σόμπα πελλετ! Είναι ιταλική 25 εκατοστά πλάτος και φαρδιά!την αγόρασα πέρυσι μεταχειρισμένη! Φέτος σρχισε νσ βγάζει καπνους από πάνω και από το παράθυρο!! Μαύρισε ολο το σπίτι! Χαμηλώνει η φλόγα βγάζει ντουμανι μεγάλο και μετα αναβει πάλι! Και το εισπνεουμε όλο αυτο! Την καθαρίσαμε πριν ενα μήνα με ειδικό κα παλι τα ίδια! Δε ξέρω τι να κάνω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167391 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Sos
Μήπως έχεις θέμα με το μοτέρ καυσαερίων να έχει πέσει η ισχύ του η η πλακέτα του ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ να μην δουλεύει καλά και να κάνει κολλήματα στην λειτουργία της καθώς και εκεί που χτυπά πάνω μέρος
η φλόγα πιθανον σε κάποια λαμαρίνα που βγαίνει κάτω από αυτή καλό καθαρισμα .γενικα θέλει ψάξιμο διότι αυτό που ΑΝΑΠΝΕΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167419 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Sos

veve 79 έγραψε: Καλησπέρα! Έχω μεγάλο πρόβλημα με6την σόμπα πελλετ! Είναι ιταλική 25 εκατοστά πλάτος και φαρδιά!την αγόρασα πέρυσι μεταχειρισμένη! Φέτος σρχισε νσ βγάζει καπνους από πάνω και από το παράθυρο!! Μαύρισε ολο το σπίτι! Χαμηλώνει η φλόγα βγάζει ντουμανι μεγάλο και μετα αναβει πάλι! Και το εισπνεουμε όλο αυτο! Την καθαρίσαμε πριν ενα μήνα με ειδικό κα παλι τα ίδια! Δε ξέρω τι να κάνω

Αυτός ο ΕΙΔΙΚΟΣ, τι λέει ?

Βιντυλατερ εξόδου καυσαερίων μου μυρίζει κι εμένα.
Αν βάλετε το αυτί πίσω-κάτω- αριστερά, θα καταλάβετε αν δουλεύει συνεχώς- η αν κάνει σταματήματα για κάποιο λόγο.
- Τι μάρκα είναι η σόμπα ?
- Τι διαδρομές καμινάδας έχετε ? (μήπως έχετε πολές γωνίες και μεγάλη οριζόντια διαδρομή εννοώ )
- Καθαρισμό του εσωτερικού τάμπερ παγίδευσης μικροσωματιδίων , έκανε ο ΕΙΔΙΚΟΣ ?
- Γεμίζει τελείως το τασάκι (εστία κάυσης) ??


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.054 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ