OPOP BlackStar

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77475 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα OPOP BlackStar

petrosp13 έγραψε: Η καταμέτρηση της κατανάλωσης σταματάει Στα 999 κιλά;;;


Ω ναι...

Και δεν είναι και ακριβής μέτρηση. Καλά που μέτραγα όταν φόρτωνα, αλλιώς θα είχα χάσει τον μπούσουλα.

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77601 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα OPOP BlackStar
Τεράστια λακαμία
Κι από πού μηδενίζουμε την μέτρηση που έχει στην κεντρική οθόνη; (Αν και δεν έχει νόημα)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77891 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα OPOP BlackStar

petrosp13 έγραψε: Τεράστια λακαμία


Όχι απαραίτητα. Χωρίς να είναι σίγουρος, πρέπει να έχει να κάνει με το Auger Capacity. Αν έχεις κάνει μέτρηση ακριβείας τότε λογικά πρέπει να δουλεύει. Αν όμως για κάποιο λόγο (όπως έχω κάνει εγώ) δεν βάλεις το ποσό της μέτρησης, ή δεν κάνεις συχνά μέτρηση τότε δεν θα δουλεύει σωστά.

petrosp13 έγραψε: Κι από πού μηδενίζουμε την μέτρηση που έχει στην κεντρική οθόνη; (Αν και δεν έχει νόημα)


Εμένα ο Biopel μηδενίζει από το Magazine->Reset Consumpt, φαντάζομαι κι ο Blackstar κάπως έτσι πρέπει να το κάνει.

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77929 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα OPOP BlackStar
Βασιλη μιας και ξαναπιασαμε τον opop για πες μου σε παρακαλω ποσα αναματα και ποσες ωρες εχει η αντισταση σου ; Δεν εχω προβλημα προς το παρων απλα να εχουμε μια γενικη εικονα . Ενωειτε πως εαν καει και την αλλαξεις , μηδενιζεις και τον μετρητη για να ξερεις τι γινετε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77960 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα OPOP BlackStar
φίλε πρι, η επιλογή που λες δεν μηδενίζει την κατανάλωση στην κεντρική οθόνη. Μηδενίζει την κατανάλωση στην τελευταία οθόνη που έχει μόνο τις ώρες καύσης και την κατανάλωση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78284 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα OPOP BlackStar

fotisbasm έγραψε: Βασιλη μιας και ξαναπιασαμε τον opop για πες μου σε παρακαλω ποσα αναματα και ποσες ωρες εχει η αντισταση σου ; Δεν εχω προβλημα προς το παρων απλα να εχουμε μια γενικη εικονα . Ενωειτε πως εαν καει και την αλλαξεις , μηδενιζεις και τον μετρητη για να ξερεις τι γινετε

Χωρίς να την έχω αλλάξει εως τώρα:

petrosp13 έγραψε: φίλε πρι, η επιλογή που λες δεν μηδενίζει την κατανάλωση στην κεντρική οθόνη. Μηδενίζει την κατανάλωση στην τελευταία οθόνη που έχει μόνο τις ώρες καύσης και την κατανάλωση


Χίλια συγνώμη έχεις δίκιο! Το σωστό είναι Magazine->Actual Content κι εκεί βάζει κάθε φορά που φορτώνεις καύσιμο το πόσο έβαλες (ή το μηδενίζεις αν το θες απλά να μετράει αρνητικά). Και πάλι συγνώμη για το μηδενισμό του μετρητή.

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ