OPOP BlackStar

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #89937 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα OPOP BlackStar

Dimos78 έγραψε: Οκ θα δω μηπως οφειλεται το προβλημα στην ηλεκτροβανα κ θα σας ενημερωσω.
Ευχαριστω


Τελικά κατάφερες να τα ζεστανεις τα 300 μετρα ταυτόχρονα;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98546 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα OPOP BlackStar
Έφτασε η ώρα του καθαρισμού
Για την δεξαμενή, οι οδηγίες λένε να ρίξουμε λίγο λάδι για να φύγουν τα υπολείμματα
Με τον κοχλία τι κάνουμε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98566 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα OPOP BlackStar
Θα σου πω εγω τι εκανα στο δικο μου , καταρχαν ειμαι πολυ ψειρας οποτε αρκετα που εκανα ειναι τραβηγμενα.

1. αδιασμα ολο το συλο και καθαρησμα με σκουπα τον πατο εκει που ενωνει ο κοχλιας
2. σκουπισμα με vertex το σιλο απο μεσα
3.Βγαλσιμο ο κοχλιας - αδειασμα το πελλετ - χτυπημα ελαφρυ στο κοχλια για τυχων σκονη πελλετ
3. συναρμολογιση ξανα συλο/κοχιας
4.ζεμισμα συλο μεχρι την μεση - σκεπασμα με ναυλον το συλο απο επανω
5. βγαλσιμο του καυστηρα - σχολαστικο καθαρισμα με σπατουλα μεσα/εξω - βγαλσιμο σχαρακι - ξησιμο σχαρακι - φυσιγμα με αερα το blower
6.σχολαστικο ξυσιμο λεβητα (εκει ειναι που με γαμ....) , - αδειασμα συρταρι λεβητα
7. βγαλσιμο σωληνα καμιναδας (απο λεβητα σε καμιναδα) σκουπισμα με ηλεκτρικη σκουπα - αδειασμα Τ

Αυτα ! με πηρε 5 ωρες αλλα εγινε οπως τον αγορασα , αμα εχει παραπονο να παει να γαμ......
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by fotisbasm.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #102872 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα OPOP BlackStar
Ερώτηση
Επειδή έχω πρόβλημα στο λεβητοστάσιο όποτε βρέχει (μπαίνει νερό κάτω από τα πλακάκια), ξέρει κάποιος αν υπάρχει πρόβλημα να σκουριάσει ο πάτος του λέβητα και να ανοίξει σταδιακά τρύπα;
Ξέρω ότι ο λέβητας είναι φτιαγμένος από ατσάλι αλλά δεν βρήκα κάπου αν είναι ανοξείδωτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #102879 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα OPOP BlackStar

petrosp13 έγραψε: Ερώτηση
Επειδή έχω πρόβλημα στο λεβητοστάσιο όποτε βρέχει (μπαίνει νερό κάτω από τα πλακάκια), ξέρει κάποιος αν υπάρχει πρόβλημα να σκουριάσει ο πάτος του λέβητα και να ανοίξει σταδιακά τρύπα;
Ξέρω ότι ο λέβητας είναι φτιαγμένος από ατσάλι αλλά δεν βρήκα κάπου αν είναι ανοξείδωτο

Καλό είναι να το βάλεις σε μια υπερυψωμένη βάση ώστε να μη βρέχεται. Ο δικός μου είναι από ατσάλι και έχει τέτοια προειδοποίηση... Το υλικό να μην είναι εύφλεκτο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #102888 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα OPOP BlackStar

DOOM_NX έγραψε: Καλό είναι να το βάλεις σε μια υπερυψωμένη βάση ώστε να μη βρέχεται. Ο δικός μου είναι από ατσάλι και έχει τέτοια προειδοποίηση... Το υλικό να μην είναι εύφλεκτο...

Κι εγώ το ίδιο έχω κάνει. Τον έχω υπερυψώσει 10-15cm με 4 τσιμεντένια τούβλα. Just in case...

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ