Defro Agro Uni 25kW by Αgrovann

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12256 από Αgrovann
Απαντήθηκε από Αgrovann στο θέμα Defro Agro Uni 25kW by Αgrovann

DEKOSTEL έγραψε: Αγαπητοί φίλοι γεια σας!!!
Είμαι νέο μέλος και θέλω να εκφράσω τα συγχαρητήρια για αυτό το τόσο ωραίο και ενημερωτικό forum.
Αγαπητέ φιλέ διάβασα προσεκτικά το αρθώ σου για τον λέβητα που αγόρασες. Τελικά είσαι ευχαριστημένος από αυτό το μηχάνημα??? Ρωτώ γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι για μια τέτοια αγορά. Είμαι από χωρίο της Κέρκυρας και εδώ έχουμε από όλα τα Καύσιμα!!!! Έχεις δοκιμάσει Πυρηνόξυλο???



Καλώς όρισες στην παρέα
Γράφω στην αρχή τι έχω κάψει αλλά στο ξαναγράφω να το δεις

(Πυρηνοξυλο
τροφοδοσία 25"
παραμονή 25"
αέρας 12% καυσαέρια 150 βαθμούς θάλαμος καύσης άσπρος καπνός στην καμινάδα άσπρος
Προβλήματα με την ρύθμιση του αέρα υλικό πολύ ελαφρύ και πετάγεται άκαυστο εξω απο
τον θάλαμο καύσης στάχτη πάρα πολύ που παρασυρετε και καλύπτει τα πάντα

Πυρηνοξυλο 80% πελετ 20%
τροφοδοσία 25"
παραμονή 25"
αέρας 12% καυσαέρια 160 βαθμούς θάλαμος καύσης άσπρος καπνός στην καμινάδα άσπρος
Καύση με ζωηρή ανοιχτόχρωμη πορτοκαλί φλόγα στάχτη πάρα πολύ παρασυρετε και
καλύπτει τα πάντα

Νομίζω ότι ο καυστήρας αυτού του λέβητα καίει τα πάντα τελικά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24527 από spyroseva
Απαντήθηκε από spyroseva στο θέμα Defro Agro Uni 25kW by Αgrovann
Καλησπερα Agrovann,
αν θες στειλε μου το τηλ σου,να σε ρωτησω καποια πραματα
το μαιλ μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ευχαριστω

Σπυρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26635 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Defro Agro Uni 25kW by Αgrovann
Παιδες εγω ξεκινησα ενεργειες για παραγγελια Defro Agro Uni 35 μαζι με το Spyroseva απο Πολωνια ετσι για να στηριξουμε λιγο την ντοπια αγορα !!
Η τιμη βγαινει στα 2.500 Ε και καπου 200-300 τα μεταφορικα !! Με το υπαρχον Budget νομιζω ειναι πραγματικα η καλυτερη επιλογη !! Η παρουσιαση του Βαγγελη και τα λεγομενα του μας εψησαν ασχημα !! Ευχαριστουμε Βαγγελη .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28182 από Αgrovann
Απαντήθηκε από Αgrovann στο θέμα Defro Agro Uni 25kW by Αgrovann

Sp4wN έγραψε: Παιδες εγω ξεκινησα ενεργειες για παραγγελια Defro Agro Uni 35 μαζι με το Spyroseva απο Πολωνια ετσι για να στηριξουμε λιγο την ντοπια αγορα !!
Η τιμη βγαινει στα 2.500 Ε και καπου 200-300 τα μεταφορικα !! Με το υπαρχον Budget νομιζω ειναι πραγματικα η καλυτερη επιλογη !! Η παρουσιαση του Βαγγελη και τα λεγομενα του μας εψησαν ασχημα !! Ευχαριστουμε Βαγγελη .


Άντε καλή παραγγελία και να έλθουν γρήγορα εμένα έκαναν παρακατι 3 μήνες να το στείλουν
Τι έγινε πέσανε οι τιμές εγώ τόσο πείρα τον 25KW!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30263 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Defro Agro Uni 25kW by Αgrovann

Αgrovann έγραψε:
Άντε καλή παραγγελία και να έλθουν γρήγορα εμένα έκαναν παρακατι 3 μήνες να το στείλουν
Τι έγινε πέσανε οι τιμές εγώ τόσο πείρα τον 25KW!


Νομίζω εχουν πεσει οι τιμες αισθητα ! Βρισκω πολυ καλες ευκαιριες αλλα κωλωνω λιγακι στο να καταθεσω λεφτα στο λογαριασμο τους χωρις καμια εξασφαλιση . Να συνεννοηθεις με τους Πολωνους ειναι εν τω μεταξυ πραγμα αφυσικο γιατι κανεις δε μιλαει αγγλικα και φαντασου κανουν μεταφραση τα παντα στο google translator για να δουν τι σημαινουν . Κανα 2 που πηρα τηλεφωνο μου ειπαν δεν πουλαμε στην Ελλαδα προφανως για να αποφυγουν την ταλαιπωρια με τη συνεννοηση και οι υπολοιποι για αντικαταβολη ουτε κουβεντα . Οποτε την εχουμε αφησει την ιστορια να εκκρεμει . Παιζει στο τελος να τη βγαλω με καμια σομπα και να κλεισω κανενα δωματιο , δεν ξερω τους φοβαμαι τους λεβητες πελλετ πια !! Καθε 3 και λιγο ανεβαινει η τιμη και παιζει να κοπανησουν κανενα φορο και εκει σαν το υγραεριο και να μας κοψουν τα ποδια . Εξαλλου πια εφαρμοζεται πολιτικη για να μας ξεσκισουν , οχι για το καλυτερο δυνατο για τη χωρα . Αυτα τα λιγα απο μενα και ευχαριστω για την εκτενη παρουσιαση του λεβητα που εκανες ηταν πραγματικα πολλη χρησιμη :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31266 από Αgrovann
Απαντήθηκε από Αgrovann στο θέμα Defro Agro Uni 25kW by Αgrovann

Sp4wN έγραψε: Καθε 3 και λιγο ανεβαινει η τιμη και παιζει να κοπανησουν κανενα φορο και εκει σαν το υγραεριο και να μας κοψουν τα ποδια . Εξαλλου πια εφαρμοζεται πολιτικη για να μας ξεσκισουν , οχι για το καλυτερο δυνατο για τη χωρα . Αυτα τα λιγα απο μενα και ευχαριστω για την εκτενη παρουσιαση του λεβητα που εκανες ηταν πραγματικα πολλη χρησιμη :)


Δεν ξέρω που μένεις
Αν είσαι αστός έχεις πρόβλημα
Αυτός ο λέβητας είναι βιομάζας καίει απο καλαμπόκι βρώμη μέχρι κάρβουνο και ελαιοπυρήνα
Εγώ φτιάχνω έναν σφυρομυλο τώρα να αλέθω ξύλα ,κλαδέματα και οτι μπορεί να καεί και θα καίω αυτά
Το εχω γράψει και στο παρελθόν έμενα δεν θα μου πιάσει τον κ@@λο κανένας βούλγαρος ή Ελληνας που στραβο@@μησε το βράδυ και είπε το πρωί ας ανεβάσουμε το πελετ σήμερα
Ποσώς με ενδιαφέρει και αν παρεξηγηθούν οι έμποροι που γράφουν εδω μέσα

Είμαι άνεργος από τον χειμώνα και πρέπει να βρω λύση εγώ μόνος μου οχι το κράτος γιατί δεν υπάρχει
Λυπάμαι μόνο που πίστεψα οτι θα φέρναμε ομαδικά απο κίνα και περίμενα ενα χρόνο απο μήνα σε μήνα και τώρα τρέχω πανικόβλητος να τον φτιάξω
Αγαπητοί φίλοι ακόμη έχουμε την τύχη να έχουμε ιντερνετ = γνώση απο εκεί βρήκα βιντεακια και τον φτιάχνω
Μέχρι εχτές ρώταγα τον μάστορα πως είναι μέσα και τώρα τον φτιάχνω απο το μηδέν
Μην περιμένετε να σάς βοηθήσει κανένας τολμήστε να φτιάξετε πράγματα μόνοι σας και αν δεν μπορείτε ζητείστε
βοήθεια και αν τα φτιάξετε αναρτηστετα να τα φτιάξουν και άλλοι
Περιμένετε να ρίξουν τις τιμές ξεχαστετο
Μονο αν τους μείνει απούλητο θα πονέσουν
Έχουν επενδύσει στον ωχ οχαδερφισμό μας
''έλα μωρέ δεν πειράζει και τι έγινε έχει ο θεός'' αλλά αυτό άλλαξε για πάντα δεν έχουμε πια μας τα πήρανε αλλοι!!!!!!!!
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Αgrovann.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ