Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129141 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
Καλησπέρα Μπάμπη, φύγαμε για Ρουμανία... :lol:

www.romstal.ro/index.php?route=product/m...&manufacturer_id=518

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129162 από mpampis
Απαντήθηκε από mpampis στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

lefteris έγραψε: Καλησπέρα Μπάμπη, φύγαμε για Ρουμανία... :lol:

www.romstal.ro/index.php?route=product/m...&manufacturer_id=518


Γεια σου φίλε μου Λευτέρη, βλέπω έχεις λύσεις για όλα τα προβλήματα. Θα πάρουμε και κανένα Ρ-20 από την Ρουμανία ή μόνο με τα κεραμικά θα γυρίσουμε; :whistle: :whistle: :whistle: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129165 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

mpampis έγραψε:

lefteris έγραψε: Καλησπέρα Μπάμπη, φύγαμε για Ρουμανία... :lol:

www.romstal.ro/index.php?route=product/m...&manufacturer_id=518


Γεια σου φίλε μου Λευτέρη, βλέπω έχεις λύσεις για όλα τα προβλήματα. Θα πάρουμε και κανένα Ρ-20 από την Ρουμανία ή μόνο με τα κεραμικά θα γυρίσουμε; :whistle: :whistle: :whistle: :lol: :lol:


E...όλο και κάτι θα βρούμε B) . Θα την ρυθμίσουμε την κατάσταση :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137605 από konado
Απαντήθηκε από konado στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
πήρε κανείς τελικά τα κεραμικά?εμένα έσπασε απο το κάτω(εκεί που πέφτει η στάχτη) το πίσω κατακόρυφο κομμάτι.υπάρχει περίπτωση να το βρώ μόνο του?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138499 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
ΧΑ μια από τα ιδια ντεμεκ θα τα αλλαζανε μεσα στην εγγυση ηθελα τα πλαινα με τις τρυπεσ κ το κατω με την χαραμαδα μου δωσαν καταλαθοσ το κομματι της κατω πορτασ και τα μεσα που χτυπάει η φλογα :angry: σημερα τα πανω που ειπα μετα από 4χρονια εχουνε τα μαυρα τους τα χαλια κ δεω κανει σωστα την πυροληση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138557 από mpampis
Απαντήθηκε από mpampis στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
Καλησπέρα και καλό χειμώνα σε όλους παιδιά. Από χθες πήρε μπροστά το λεβητάκι και ζεσταθήκαμε εδώ στη Λάρισα. Εξωτερική θερμοκρασία αυτή τη στιγμή 8,5 βαθμούς. Τα κεραμικά είναι σε καλή κατάσταση εκτός από τα πλάγια με τις τρύπες τα οποία έχουν ραγίσει και δεν ξέρω πόσο θα κρατήσουν ακόμα. Αλέκο εσένα άντεξαν 4 χρονιές και έχουν σπάσει ή είναι απλά ραγισμένα; Το κάτω (που πατάνε τα ξύλα) δεν είναι κεραμικό, έχει καταστραφεί και αυτό; Τα έχεις παραγγείλει από τον αντιπρόσωπο που έχεις πάρει τον λέβητα; και ποσό στοιχίζουν για να έχουμε καμιά ιδέα. Εγώ σκέφτομαι να κάνω καμιά πατέντα με πυρίμαχη λαμαρίνα και να την τοποθετήσω αντί για τα κεραμικά (δεξιά και αριστερά αυτά με της τρύπες). Πια είναι η γνώμη σας;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ