Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33027 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
Δημήτρη,αναφέρεις ότι έχεις 113 τ.μ. σπίτι με βορινό προσανατολισμό.Η απορία μου είναι γιατί δεν αγόρασες τον αντίστοιχο 25 kw λέβητα,για να είσαι πιο σίγουρος ότι θα ζεσταθείς σωστά,από τη στιγμή που η διαφορά του 15άρη με τον 25άρη είναι μόνο 200 ευρώ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33028 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
panos ευχαριστώ για τα καλορίζικα
η δεξαμενή δεν είναι 250κιλα μην μπερδευόσαστε παιδιά μέσα γράφουν 250 λίτρα χωρητικότητα στην ουσία επειδή τον γέμισα πήρε 7 τσουβάλια δηλαδή 105 κιλά πολλες εταιρίες γράφουν χωρητικότητα σε λίτρα αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι έτσι
όσο για το σταθεροποιητή είναι καλός να μπει για να προφυλαχτείς απο την ΔΕΗ

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33030 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
jps την επιλογή την έκανα αφου μίλησα με αυτόν που μου τον πούλησε μου είπε πως δεν χρειάζεται ποιο μεγάλο μηχάνημα αυτό θα με καλύψει χωρίς κανένα πρόβλημα οπότε τον εμπιστεύτηκα και έκανα την κίνηση μου είπε πως τα kw του σπιτιού μου είναι λιγότερα απο 15 και το έβγαλε με ένα τύπο 113χ3χ30=10170 δηλαδή 10kw όπου 3 είναι το ύψος το 30 είναι η θερμίδες που χρειάζεται κάθε κυβικό μέτρο

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33034 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
Δημήτρη του ανέφερες,ότι πρόκειται για 27 ετών σπίτι,που έχει βορινό προσανατολισμό;Του έδωσες τις διαστάσεις των υπαρχόντων σωμάτων;Πόσα λίτρα boiler έχεις;Γιατί οι θερμίδες δεν προκύπτουν,ακριβώς,όπως σου ανέφερε ο πωλητής.Τέλος πάντων.Σου εύχομαι και εγώ καλές και απροβλημάτιστες καύσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33053 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
Δημήτρη καλές ζέστες να έχεις με τον γεμάτο τεχνολογία Πολωνό σου. Θεωρώ ότι θα μπορείς να ζεστάνεις και άλλα 35μ2 τουλάχιστον αν χρειαστεί. Εγώ με 20αρι ζεσταίνω 240μ2.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33056 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
του ανάφερα τι σπίτι εχω τον έφερα το είδε και απο κοντά και είδε και τα καλοριφέρ 80L είναι το μποιλερ που εχω

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ