Primus 45

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115539 από ILIASPOT
Απαντήθηκε από ILIASPOT στο θέμα Primus 45
τα σώματα είναι περίπου 27000 kcal και το boiler για ζεστό νερό χρήσης 120lt

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116019 από giorgos m 35
Απαντήθηκε από giorgos m 35 στο θέμα Primus 45
Γειά σας φίλοι. Έχω αρχίσει να ανάβω το λέβητα με ξύλο από απόγευμα σε απόγευμα Η απόδοση του είναι πολύ καλή αφού με λίγα ξύλα έχω ζεστό νερό και σπίτι. Σήμερα το απόγευμα που πήγα να τον ανάψω έβγαλε την ένδειξη off και δεν ξεκινάει ο φυσητηρας . Στο τεχνικο εγχειρίδιό στην περίπτωση αυτή λέει να επικοινωνούν με εξουσιοδοτημενο τεχνικό. Ευτυχώς δεν κάνει κρύο γιατί στην mavil το Σ/Κ δεν νομίζω να βρω κανέναν. Έχει τύχη σε κανένα άλλο το ίδιο πρόβλημα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116026 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

giorgos m 35 έγραψε: Γειά σας φίλοι. Έχω αρχίσει να ανάβω το λέβητα με ξύλο από απόγευμα σε απόγευμα Η απόδοση του είναι πολύ καλή αφού με λίγα ξύλα έχω ζεστό νερό και σπίτι. Σήμερα το απόγευμα που πήγα να τον ανάψω έβγαλε την ένδειξη off και δεν ξεκινάει ο φυσητηρας . Στο τεχνικο εγχειρίδιό στην περίπτωση αυτή λέει να επικοινωνούν με εξουσιοδοτημενο τεχνικό. Ευτυχώς δεν κάνει κρύο γιατί στην mavil το Σ/Κ δεν νομίζω να βρω κανέναν. Έχει τύχη σε κανένα άλλο το ίδιο πρόβλημα;

Δεν λέει μόνο αυτό!!!!!!!!!!!!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116032 από ILIASPOT
Απαντήθηκε από ILIASPOT στο θέμα Primus 45

ILIASPOT έγραψε: Σαν απόδοση όμως?Απο προβλήματα?Γιάτι όπως διάβασα παραπάνω οι παλιοί είχαν κάποια ζητήματα.Θα τον χρισιμοποιώ με πελλετ και ξυλοκάρβουνο κυρίως στην περιοχή της Κοζάνης σε 100m2 οικία με καλή μόνωση και σε συνεργασία με τζάκι ενεργειακό καλοριφέρ



Κανείς να με βοηθήσει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116033 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

ILIASPOT έγραψε:

ILIASPOT έγραψε: Σαν απόδοση όμως?Απο προβλήματα?Γιάτι όπως διάβασα παραπάνω οι παλιοί είχαν κάποια ζητήματα.Θα τον χρισιμοποιώ με πελλετ και ξυλοκάρβουνο κυρίως στην περιοχή της Κοζάνης σε 100m2 οικία με καλή μόνωση και σε συνεργασία με τζάκι ενεργειακό καλοριφέρ



Κανείς να με βοηθήσει?

Τι επαθες?????


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116035 από ILIASPOT
Απαντήθηκε από ILIASPOT στο θέμα Primus 45
Ειμαι ετοιμος να προβω στην αγορα του primus 34 αλλα ειναι ο παλιος(τον βρηκα σε καλη τιμη).Να τον αγορασω?Γιάτι όπως διάβασα παραπάνω οι παλιοί είχαν κάποια ζητήματα.Ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.206 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ