Ηλεκτρικοί Λέβητες

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157578 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ηλεκτρικοί Λέβητες
περιπου ισοδυναμα σε ευκολια ειναι αεριο ρευμα και πετρελαιο ...μια απορια ομως την δεξαμενη πως και την εχεις ?... δεν εχει ο καθενας μια δεξαμενουλα προπανιου για να τηγανιζει ψαρια :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157586 από ΑΝΕΣΤΗΣ98
Απαντήθηκε από ΑΝΕΣΤΗΣ98 στο θέμα Ηλεκτρικοί Λέβητες

ΝΩΝΤΑΣ έγραψε: Ανεστη δεν τιθετε θεμα ορεξης αλλα θεμα χρονου. δουλεια 8ωρο στο εργοστασιο 3+ μερες εξτρα σε αλλη δουλεια αρκετες ελιες (τα ξυλα πανε στο τζακι των γονιων μου) λιγο ο κηπος(ψυχοθεραπεια) κανα κυνηγη η ψαρεμα οταν προλαβαινω αρα χρειαζομαι μια λυση για θερμανση Σωστη και φτηνη χωρις να αφιερωνω χρονο.

Αυτό είναι και το ζητούμενο. Όχι μόνο δουλειά-δουλειά. Στην ίδια φάση είμαι και εγώ αλλά στο γραφείο και έτσι και δεν βάλω κανένα μαρούλι ή να κόψω κανένα ξύλο θα κόψω κεφάλια :lol: Άρα πας ή σε πέλλετ με σχετικά νορμάλ ασχολία για τα δεδομένα σου ή σε αέριο αφου έχεις δεξαμενή. Την τιμολογιακή πολιτική στο ρεύμα τη φοβάμαι προσωπικά, οπότε δεν θα έκανα μεγάλη επένδυση. Αγόρασε λιγο πιο ακριβά τη ζέστη γιατί το χρόνο δεν μπορούμε να τον αγοράσουμε με τίποτα ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157681 από ΝΩΝΤΑΣ
Απαντήθηκε από ΝΩΝΤΑΣ στο θέμα Ηλεκτρικοί Λέβητες
Σωστα τα λες .Ειδα σημερα οτι απο τον απριλιο θα παιξει ενα προγραμμα για την κατοικια για μονωσεις λεβητες και αλλα τετοια με ατοκα δανεια και επιδοτηση εως 70% θα το κοιταξω και αυτο να δω τι γινεται και αποφασιζω, ετσι και αλλιως φετος καλα την βγαλαμε :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157682 από ΝΩΝΤΑΣ
Απαντήθηκε από ΝΩΝΤΑΣ στο θέμα Ηλεκτρικοί Λέβητες
κληρονομια απο τον θειο ..... :) :) :) :) :) :) :) αυτος ετρωγε πολλα ψαρια τηγανιτα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ