Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

• Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Συμβουλες για αρχικα βηματα ανακαινισης και ενδοδαπεδια με α/θ

Συμβουλες για αρχικα βηματα ανακαινισης και ενδοδαπεδια με α/θ 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #152787

• dimlyk
  • Το Άβαταρ του/της dimlyk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες1254
    • Κάρμα: 40
εξαρταται για τι πραγμα μιλας ...αρκετα ασυνηθιστο για σπιτια για τα δικα μας δεδομενα
γενικα παντως κρυο αερα δεν βαζουμε στο σπιτι αν και ειναι η πιο απλη και ισως πιο υγιεινη λυση ...αλλα μιλησες για διαχειριση ...κι εκει πηγε το μυαλο μου σε βιοκλιματικα σπιτι η προκλιματισμενο αερα κλπ

Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Συμβουλες για αρχικα βηματα ανακαινισης και ενδοδαπεδια με α/θ 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #152789

• giabritsos
  • Το Άβαταρ του/της giabritsos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες7
    • Κάρμα: 0
dimlyk έγραψε:
εξαρταται για τι πραγμα μιλας ...αρκετα ασυνηθιστο για σπιτια για τα δικα μας δεδομενα
γενικα παντως κρυο αερα δεν βαζουμε στο σπιτι αν και ειναι η πιο απλη και ισως πιο υγιεινη λυση ...αλλα μιλησες για διαχειριση ...κι εκει πηγε το μυαλο μου σε βιοκλιματικα σπιτι η προκλιματισμενο αερα κλπ
Συνεχης αερισμος του σπιτιου για να μην χρειαζεται να ανοιγουμε παραθυρα με τον γνωστο τροπο

Sent from my iPhone using Tapatalk

Συμβουλες για αρχικα βηματα ανακαινισης και ενδοδαπεδια με α/θ 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #152792

• dimlyk
  • Το Άβαταρ του/της dimlyk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες1254
    • Κάρμα: 40
αυτοο απαιτει καποιο συστημα με καναλια ανεμιστηρες και προκλιματισμο του αερα για να γινει σωστα ...

Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Re:Συμβουλες για αρχικα βηματα ανακαινισης και ενδοδαπεδια με α/θ 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #155621

• giabritsos
  • Το Άβαταρ του/της giabritsos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες7
    • Κάρμα: 0
Έχω προχωρήσει εγκρίθηκε δάνειο και μαζεύω προσφορές από συνεργεία .για θέρμανση μου έκαναν μια προσφορά .ενδοδαπεδια της giacomini και της interplast με την ελληνική 400 ευρώ φτηνότερη.επισης για αντλία μου δώσανε 2 θα σας τις δείξω σε φωτό και περιμένω μια ακόμα από daikin χαμηλών split.οι 2 αντλίες είναι 12 kw.θα μου πείτε γνώμη και για το πάτωμα και για αντλίες;όσον αφορά αξιόπιστια και απόδοση;

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.151 δευτερόλεπτα