Για τα παιδιά μιας εποχής παλαιότερης...

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58554 από stergiosbik

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58556 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

stergiosbik έγραψε:












Το πρόβλημα θα είναι, αν δε συνεχίζεις να τα διαβάζεις και τώρα!!!!! :evil: :evil:










Εγω παντως διαβαζα κ αυτο οποτε επεφτε στα χερια μου!!!! :lol: :lol: :lol:



Παιζατε κανενας 21 με περιοδικα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58558 από dmtr
Θυμάμαι...
Πρέπει να ήμουν γύρω στα 10. Ποτέ δεν μου άρεσε το διάβασμα των σχολικών βιβλίων και πάντα έβρισκα να κάνω κάτι άλλο. Ένα απόγευμα, ο πατέρας μου για να με ελέγχει τάχα, με έβαλε να κάτσω να διαβάζω τα μαθήματα μου κοντά του, στο διπλό κρεββάτι που ήταν ξαπλωμένος και διάβαζε την εφημερίδα του. Εγώ πήρα ένα μεγάλο μπλε τετράδιο μετά έβαλα τον μικρό ήρωα ανοικτό, σαλόνι το λένε νομίζω, και από πάνω τένα σχολικό βιβλίο. Έσπρωχνα το βιβλίο και διάβαζα τον μικρό ήρωα. Όταν χρειαζ'οταν να γυρίσω σελίδα ήταν μια μικρή διαδικασία, αλλά τα κατάφερνα. Ολα πήγαιναν καλά και εγώ έπλεα σε πελάγη ευτυχίας, μέχρι τη στιγμή που ο πατέρας μου δίψασε και μου λέει "μικρέ πιάσε ένα ποτήρι νερό" . Τώρα τι κάνουνε; Κλείνω το μέσα βιβλίο, από πάνω δεύτερο στρώμα ο μικρός ήρωας και τρίτο στρώμα εξωτερικά το μπλε τετράδιο. Τα ακουμπάω πάνω στο κρεββάτι και πάω για το νερό. Μέχρι να φέρω το νερό, το πιθανότερο είναι ότι από περιέργεια τράβηξε το μπλε τετράδιο να δει τι φτιάχνω. Τα αποκαλυπτήρια του μικρού ήρωα ήταν πραγματικότητα. Που σε πονεί και που σε σφάζει. Το πόσο ξύλο έφαγα εκείνη τη βραδιά ακόμα το θυμάμαι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58566 από stergiosbik
Γιαννη τωρα εχω αλλο χομπυ!!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58589 από OANNHSEA
stergiosbik
Ήσουν από αυτούς που διάβαζαν την Κατερίνα όταν ήταν μικροί;;; :silly: :silly: :silly:

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58593 από stergiosbik

OANNHSEA έγραψε: stergiosbik
Ήσουν από αυτούς που διάβαζαν την Κατερίνα όταν ήταν μικροί;;; :silly: :silly: :silly:


Οχι με τιποτα!
Το Κατερινα ηταν μαπα!
Εγω διαβαζα αυτο....



:P :P :P

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ