Ταξιδιωτικοί προορισμοί: αξίζει τον κόπο;

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107769 από Stavrax
Οπωσδήποτε παγωτό σορμπέ στον ιταλό στην φαρμακοπουλων επάνω από το πάρκινγκ του λιμανιού.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107776 από Τάκης

Stavrax έγραψε: Cafe Del mare κονδύλι. Το ωραιότερο μέρος για μπάνιο σε όλη την Αργολίδα.

Η παραλία Κονδύλι, στο βάθος το Βιβάρι.


Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Stavrax

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107800 από avato-pantou
Εγω θα παω Οκτωμβριο οποτε δεν συγκινουμε απο παραλιες,εχω βαρεθει να βλεπω θαλασσινο νερο εδω που ειμαι ;) Εννοείτε οτι ειναι ευπροσδεκτα οτι εχουν να κανουν με καλο φαγητο...
Μιχαλη αν θες βοηθεια στειλε e-mail.Μπορω να σε βοηθεισω σε οτι θες σχετικα με Σκιαθο.

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107802 από michalisgr
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131936 από theoilia
Είναι να πάω Καλαρρύτες το επόμενο σ/κ.Είναι κάποιος γνώστης της περιοχής για να πει καμιά πληροφορία;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131939 από PRIMUS 45

theoilia έγραψε: Είναι να πάω Καλαρρύτες το επόμενο σ/κ.Είναι κάποιος γνώστης της περιοχής για να πει καμιά πληροφορία;

Είσαι σίγουρος ?
Θα πας σ/κ η θα πας κανα τριήμερο ?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ