Υγραεριοκίνηση

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #10089 από michalisgr
Υγραεριοκίνηση δημιουργήθηκε από michalisgr
Γεια χαρα.. Αγορασα ξανα το ιδιο αυτοκινητο που ειχα.. Την ιδια μαρκα δηλαδη και παλι βενζινη.. Τωρα θελω να του βαλω και Υγραεριο.. Ξερει κανεις κανα καλο μαστορα να το παω;; Εχω βρει με 1000€ εδω στο Αιγινιο αλλα δε ξερω τι παιζει.. Ο πεθερος μου εβαλε απο αυτον 1 χρονο τοχει και δε του εβγαλε προβλημα... αλλα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #10092 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Απ: Υγραεριο

michalisgr έγραψε: Γεια χαρα.. Αγορασα ξανα το ιδιο αυτοκινητο που ειχα.. Την ιδια μαρκα δηλαδη και παλι βενζινη.. Τωρα θελω να του βαλω και Υγραεριο.. Ξερει κανεις κανα καλο μαστορα να το παω;; Εχω βρει με 1000€ εδω στο Αιγινιο αλλα δε ξερω τι παιζει.. Ο πεθερος μου εβαλε απο αυτον 1 χρονο τοχει και δε του εβγαλε προβλημα... αλλα...


Καλα ρε ανθρωπε γιατι πουλησες τοτε το παλιο που ειχες?
Για να ξαναπαρεις το ιδιο? :woohoo:
Ρε απατεωνα μηπως το αλλο ειχε προβληματα κ το σκοτωσες? :evil:
Παντως 1000euro για μετατροπη ειναι πολυ καλη τιμη.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #10097 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Απ: Υγραεριο
Γιατί δεν πήρες diesel ; ευκαιρία ήταν ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #10370 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Υγραεριοκίνηση
οχι ρε..το αμαξακι ηταν μια χαρα..απλα ειχε 108,000 χλμ.αυτο που πηρα εχει 38,000.. Καλα ειναι 1000€;;; βρηκα και με 750€

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #10376 από spyroskosmas
Απαντήθηκε από spyroskosmas στο θέμα Απ: Υγραεριοκίνηση
Επειδή έχω ασχοληθεί αρκετά με το θέμα, η τιμή από μόνη της δε λέει τίποτα ή μπορεί να λέει και πολλά. Αυτό που πληρώνεις είναι 1. Το σύστημα που βάζεις. Άλλη τιμή έχει σαφώς το Prins ή το Zavolli από ένα τούρκικο. 2. Πληρώνεις την ποιότητα της δουλειάς στο συνεργείο. Έχω δει δουλειά που δεν καταλάβαινες ότι είχε γίνει μετατροπή, και άλλη δουλειά που γινόταν πανικός καλωδίων και μαρκουτσιών. ΆΛλοι τρυπάνε την πολλαπλή πάνω στο αυτοκίνητο και όλα τα ρινίσματα πηγαίνουν στους κυλίνδρους.
Αν δεις δουλειές, καταλαβαίνεις την ποιότητα.
Οι τιμές έχουν πέσει τον τελευταίο καιρό.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ