Ετήσιο Ειδικό Τέλος Ηλεκτροδοτούμενων Επιφανειών (ΕΕΤΗΔΕ ): θα το πληρώσετε;

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1190 από michalisgr
Ρε μαγκες.. Εδω και μερες σκεφτομαι να μη πληρωσω αυτη τη παπαρια... το Ειδικο Τελος.. Σας ηρθε;;

Εμενα 530€ σε μια δοση επειδη αλλαξα απο ΔΕΗ σε Energa. τους ειπα οτι θα πληρωθει κανονικα σε 2 δοσεις.. Δε το δεχονται και μου ειπαν θαρθουν να μου κοψουν το Ρευμα.. Αντε αντε.. Εχει να γινει χαμος στη γειτονια αν το επιχειρησουν!! Τους λεω θα πληρωθει σε 2 δοσεις οπως οριζει ο νομος και ΜΕΤΑ θα παω στην Energa.. Παλι δε το δεχονται... :silly: :silly: :silly: :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1193 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

michalisgr έγραψε: Ρε μαγκες.. Εδω και μερες σκεφτομαι να μη πληρωσω αυτη τη παπαρια... το Ειδικο Τελος.. Σας ηρθε;;

Εμενα 530€ σε μια δοση επειδη αλλαξα απο ΔΕΗ σε Energa. τους ειπα οτι θα πληρωθει κανονικα σε 2 δοσεις.. Δε το δεχονται και μου ειπαν θαρθουν να μου κοψουν το Ρευμα.. Αντε αντε.. Εχει να γινει χαμος στη γειτονια αν το επιχειρησουν!! Τους λεω θα πληρωθει σε 2 δοσεις οπως οριζει ο νομος και ΜΕΤΑ θα παω στην Energa.. Παλι δε το δεχονται... :silly: :silly: :silly: :silly:

Παράξενο μου φαίνεται! Αφού και στην Energa να είσαι, η ΔΕΗ θα συνεχίζει να στέλνει λογαριασμό για ΕΡΤ κλπ κάθε δίμηνο, οπότε σε 2 δόσεις θα πάρει και το Ειδικό Τέλος. Έτσι κι αλλιώς δεν είναι δικό της, στο Υπ. Οικονομικών θα το δώσει! Σαν εκδίκηση μοιάζει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1263 από bill987
θα σου κάνουν αέρα......

Πήγαινε και δες τον διευθυντή, πες του το και το, θέλω να το πληρώσω αλλά δεν με αφήνετε, τι να κάνω ??

Και μετά θα δούμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #12643 από michalisgr
Ρε παιδια.. Ειναι κανας αλλος εδω που δε τοχει πληρωσει ακομη;; Εμενα εκτος του οτι ηρθε λαθος σε τιμη ζωνης και συντολεστη εκανα αιτηση στο δημο να το αλλαξουν! Εκτος του ημουν ενεργκα και το χαρατσι μου ηρθε στη ΔΕΗ. τωρα μας γυρισαν παλι στη ΔΕΗ.. Για να κανουμε ΝΕΟ συμβολαιο θελουν αποδεικτικο πληρωμης τους χαρατσιου 2011 απο την Εφορια. Να ομως που εχει υπολογιστη λαθος;; Τι κανουμε τωρα;; Παμε εφορια;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #12645 από terisds

michalisgr έγραψε: Ρε παιδια.. Ειναι κανας αλλος εδω που δε τοχει πληρωσει ακομη;; Εμενα εκτος του οτι ηρθε λαθος σε τιμη ζωνης και συντολεστη εκανα αιτηση στο δημο να το αλλαξουν! Εκτος του ημουν ενεργκα και το χαρατσι μου ηρθε στη ΔΕΗ. τωρα μας γυρισαν παλι στη ΔΕΗ.. Για να κανουμε ΝΕΟ συμβολαιο θελουν αποδεικτικο πληρωμης τους χαρατσιου 2011 απο την Εφορια. Να ομως που εχει υπολογιστη λαθος;; Τι κανουμε τωρα;; Παμε εφορια;;;

Πρωτα πληρωνεις,στην εφορια εστω και εαν ειναι λαθος,και μετα θααααααα εχεις να παιρνεις αφου κανεις και ενσταση για τα τετραγωνικα στον δημο η στην εφορια.Αλλα δεν εισε ο μονος!!!!!!!
sfinaki.gr/?p=52674

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13564 από michalisgr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ