Τι δουλειά κανετε; Πώς τα βλέπετε τα πράγματα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22532 από michalisgr
Ωραια θα ηταν να ξεραμε μερικα πραγματα για τον καθενα απο εμας... Εγω π.χ. ειμαι βοηθ.Λογιστη σε εταιρεια συστηματων ασφαλειας..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22544 από kosmidis80
Είμαι υπευθυνος ανταλλακτικών & service (After sales manager) σε εταιρία κατασκευής και εμπορίας δομικών μηχανημάτων. Μεχρι και δυο χρονια πριν, πεντε χρονια στις πωλήσεις των μηχανημάτων ως υπευθυνος Β. Ελλάδας για την ιδια εταιρια και ακομα πιο πριν μηχανικος παραγωγής σε μια άλλη.

Στο σημερα, το παλευουμε καθε μηνα και το μελλον σιγουρα ειναι αβεβαιο...

Ο δικος μας κλαδος (οικοδομή - δημ. & ιδιωτικα τεχνικα έργα) χτυπηθηκε πιο νωρίς και περισσότερο απο αλλους (βλ. τροφιμα, φαρμακα κτλ),δουλειές πλέον στην Ελλάδα για εμας δεν υπάρχουν. :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22569 από Moschalis
Μοσχάλης Ιωάννης (ετών 46) : Κατασκευαστής και "μάστορας"¨απο τα 13. Εχω γίνει μαύρος απο τη δουλιά σε τέτοιο βαθμό που φοβάμαι τους Χρυσαυγίτες!

Μπόζας Σταύρος (ετών 41): Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών. Εχω μαγαζί με υπολογιστές απο το 1995, και απο πέρυσι "τα κάνω όλα" και σε καλές τιμές!

Κωστίμπας Σπύρος (ετών 42): Υδραυλικός εγκαταστάσεων. Αλλοι κοιτάνε τη δουλειά με το μακαρόνι , εγώ με τη σωλήνα (Φ120).

Σημείωση: Οι παραπάνω είναι το service team της εταιρείας ΜΟΣΧΑΛΗΣ

Μη στεναχωριέστε, ο Θεός είναι μεγάλος......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22571 από petrosp13
Καθηγητής Πληροφορικής σε φροντιστήρια μέσης εκπαίδευσης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22627 από ELECTRICALCHIEF
Ηλεκτρολογος εγκαταστατης μηχανικος ΤΕ. Απο το 1999 στο μεροκαματο, απο το 2006 ΕΕ. Κουρασμενος απο τη κατασταση που επικρατει στην Ελλαδα, οχι απο τη δουλεια.

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22646 από ΛΕΩΝ
ειμαι 3ης γενιας εμποροβιοτεχνης και η παραγωγη στα λευκα ειδη παει απο το κακο προς τα τουρκικα ολο και πιο πολυ .Η ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ που ηταν η μανα του υφασματος εχει μετακομισει πλεον για την αλλη μερια του πλανητη
.ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ