Τι δουλειά κανετε; Πώς τα βλέπετε τα πράγματα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #22656 από eliasger
Είμαι 43 ηλεκτρονικός και προιστάμενος παραγωγής σε μια εταιρία ηλεκτρονικών κατασκευών που εξάγει απο Αμερική μέχρι Κίνα .
Στην ίδια δουλειά 22 χρόνια και είχα παράλληλα και ένα εργαστήριο για 5 χρόνια .
Πίστευα ότι θα με φάει η πολλή δουλειά σιγά σιγά όμως βλέπω ότι όπως όλοι έτσι και εγώ θα πάμε από πείνα .

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #22712 από Tsimp
Είμαι 42χρ. Νοσηλευτής εδώ και 16 χρόνια τα μισά στην Αθήνα και τα υπόλοιπα μέχρι και σήμερα στο Νοσοκομείο Τρικάλων.Δόξα το Θεό με την κρίση έχουμε αρκετή δουλειά (σε παρένθεση βέβαια)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #22716 από stergiosbik

Tsimp έγραψε: Είμαι 42χρ. Νοσηλευτής εδώ και 16 χρόνια τα μισά στην Αθήνα και τα υπόλοιπα μέχρι και σήμερα στο Νοσοκομείο Τρικάλων.Δόξα το Θεό με την κρίση έχουμε αρκετή δουλειά (σε παρένθεση βέβαια)


Πατριδα τον Βασιλη τον Παπανικολαου κ την Κυριακη την Μεκρα στην αποστειρωση τους ξερεις?

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #22717 από Tsimp
τον Παπ.. ναι την Μεκρα απο Καλαμπακα αν είναι ναι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #22720 από dmtr
Είμαι 61χρ. Δάσκαλος και Διευθυντής αγώνων Μπριτζ. Αν και το Μπριτζ είναι μια πολύ φθηνή διασκέδαση, 6 ευρώ για ένα τουρνουά διάρκειας, περίπου, 4 ωρών, το καλοκαίρι παρατηρήθηκε αισθητή μείωση των συμμετοχών των αγωνιζομένων. Και βέβαια, και ο επερχόμενος χειμώνας θα είναι ακόμα πιο δύσκολος.
Υπομονή!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #22723 από stergiosbik

Tsimp έγραψε: τον Παπ.. ναι την Μεκρα απο Καλαμπακα αν είναι ναι


Ναι απο Καλαμπακα.
Συγχωριανοι κ οι δυο

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ