Θυμάμαι τον εαυτό μου...

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69965 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Θυμάμαι τον εαυτό μου...
Δεν θα εχει νοημα να προσθεσω κι εγω τα δικα μου.
Απλως μια ερωτηση κ ταυτοχρονα διαπιστωση.
Κανατε η δεν κανατε τον καλυτερο υπνο οταν τοτε δεν υπηρχε θερμανση στα υπνοδωματια? :cheer:
Ακομα κ τωρα μολις παω στο χωριο κ μεχρι η ξυλοσομπα να ζεστανει το εκαστοτε δωματιο "τραβαω" κατι υπνους!!!
Κ αν βρεχει κι ολας(γιατι ο ηχος που κανει η βροχη οταν πεφτει στον τσιγκο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!) εκει μιλαμε για την απολυτη νιρβανα!!! :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70044 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

stergiosbik έγραψε: Δεν θα εχει νοημα να προσθεσω κι εγω τα δικα μου.
Απλως μια ερωτηση κ ταυτοχρονα διαπιστωση.
Κανατε η δεν κανατε τον καλυτερο υπνο οταν τοτε δεν υπηρχε θερμανση στα υπνοδωματια? :cheer:
Ακομα κ τωρα μολις παω στο χωριο κ μεχρι η ξυλοσομπα να ζεστανει το εκαστοτε δωματιο "τραβαω" κατι υπνους!!!
Κ αν βρεχει κι ολας(γιατι ο ηχος που κανει η βροχη οταν πεφτει στον τσιγκο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!) εκει μιλαμε για την απολυτη νιρβανα!!! :lol:


το παμε!!!! :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70051 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Θυμάμαι τον εαυτό μου...
Aχ Στέργιο μου. Τα νιάτα ήταν που κάναν τον ύπνο βαθύ και "ονεριρεμένο". Μια φορά η γυναίκα μου έφερε κλειδαρά γιατί κοιμόμουν και δεν άκουγα το κουδούνι. Τι να σου λέω για "ύπνους άπειρους". Τώρα, αν ξυπνήσω κάποια στιγμή και δεν πονάω πουθενά, θα ψαχτώ μπας και είμαι μέσα σε κάνα "μπαούλο" :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70053 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Θυμάμαι τον εαυτό μου...

dmtr έγραψε: Aχ Στέργιο μου. Τα νιάτα ήταν που κάναν τον ύπνο βαθύ και "ονεριρεμένο". Μια φορά η γυναίκα μου έφερε κλειδαρά γιατί κοιμόμουν και δεν άκουγα το κουδούνι. Τι να σου λέω για "ύπνους άπειρους". Τώρα, αν ξυπνήσω κάποια στιγμή και δεν πονάω πουθενά, θα ψαχτώ μπας και είμαι μέσα σε κάνα "μπαούλο" :P




Αφιερωμενο! :cheer:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dmtr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70055 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

dmtr έγραψε: Aχ Στέργιο μου. Τα νιάτα ήταν που κάναν τον ύπνο βαθύ και "ονεριρεμένο". Μια φορά η γυναίκα μου έφερε κλειδαρά γιατί κοιμόμουν και δεν άκουγα το κουδούνι. Τι να σου λέω για "ύπνους άπειρους". Τώρα, αν ξυπνήσω κάποια στιγμή και δεν πονάω πουθενά, θα ψαχτώ μπας και είμαι μέσα σε κάνα "μπαούλο" :P


Εγώ πήγα φυλακή γιατί σε ίδιο περιστατικό ξύπνησα και νομίζοντας πως είναι διαρρήκτης.. του δωσα μιά με μιά τάβλα που βρήκα πρόχειρη και..... :sick: :sick: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70058 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Θυμάμαι τον εαυτό μου...

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε:

dmtr έγραψε: Aχ Στέργιο μου. Τα νιάτα ήταν που κάναν τον ύπνο βαθύ και "ονεριρεμένο". Μια φορά η γυναίκα μου έφερε κλειδαρά γιατί κοιμόμουν και δεν άκουγα το κουδούνι. Τι να σου λέω για "ύπνους άπειρους". Τώρα, αν ξυπνήσω κάποια στιγμή και δεν πονάω πουθενά, θα ψαχτώ μπας και είμαι μέσα σε κάνα "μπαούλο" :P


Εγώ πήγα φυλακή γιατί σε ίδιο περιστατικό ξύπνησα και νομίζοντας πως είναι διαρρήκτης.. του δωσα μιά με μιά τάβλα που βρήκα πρόχειρη και..... :sick: :sick: :evil:


Αστα αυτα!
Βρηκες την ευκαιρια να κοπανησεις την πεθερα!!! :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ