Πωλείται πελλετομηχανή

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95183 από kostas.b
Πωλείται πελλετομηχανή δημιουργήθηκε από kostas.b
Πουλαω την πελλετομηχανη μου η οποια ειναι 7,5KW και δουλευει με τριφασικο ρευμα.
Η μηχανη ειναι σε πολυ καλη κατασταση αγορασμενη τον Φλεβαρη του 2012 απο τον gmi.gr και μου κοστισε 2000 χιλ ευρω.Εχω φιαξει περιπου 1 τονο πελλετ απο πριονιδι ξυλουργειου και περιπου 4 τονους πελλετ απο πυρηνοξυλο αναμεμειγμενο με πριονιδι πριονοκορδελας.Επισης εχω δοκιμασει μ' επιτυχια κι εφιαξα μικροποσοτητες πελλετ απο διαφορα υλικα οπως μπαλα καλαμποκιου , αχυρου , βαμβακιου (στελεχος και φυλλαρακι) και αγριοαγγιναρας.

Οι λογοι που την πουλαω ειναι
α) Για να φιαξεις πελλετ χρειαζεται να εχεις αρκετο ελευθερο χρονο κατι το οποιο εγω δεν μπορω να διαθεσω.
β) Η ελλειψη υλικου στην μορφη που χρειαζεται για να γινει πελλετ.Πλεον σε οσους απευθυνομαι ή δεν μου δινουν το υλικο τους ή το κρατουν για ιδια χρηση.
γ) Η περαιτερω επενδυση ενος σεβαστου ποσου για αγορα σφυρομυλου, κλαδοτεμαχιστη και ευρεση χωρου αποθηκευσης του υλικου

Η τιμη που την πουλαω ειναι 1300 ευρω.
Προβλημα μου εβγαλε μονο στα ρουλεμαν των ρολερ τα οποια και αλλαξα με αλλα επωνυμα αριστης ποιοτητας.
Την μηχανη την δινω με τον γρασσαδορο της καθως και με δυο γεματες συριγγες γρασου υψηλων θερμοκρασιων.

Για επικοινωνια το mail ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.














Διαγράφηκε link που απαγορεύεται
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.051 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ