τζάκι καλοριφερ ως κύρια πηγή θερμανσης

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171539 από Tsiknis
γειά σας έχω ένα σπίτι 120τμ διώροφο έχουν περαστεί σωληνώσεις καλοριφερ από παλιά έχει μείνει στην τσιμέντο γωνία και το συνεχίζω τώρα.. μαρεσει να έχω φωτιά στο σαλόνι μου λόγο αισθητικής και θέλω να το προσπαθήσω όλο αυτό που λέτε με το κουβάλημα οπότε δεν με απασχολεί το θέμα.. θελω να βάλω το συγκεκριμένο τζάκι www.kaminotechniki.gr/proionta/energeiak...rou-aera/xk3-antitar αξιοποιώντας τις γραμμές που έχουν βάλει οι προηγούμενοι.. θελω να ακούσω γνώμες η να μου πρωτεινετε κάτι άλλο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171542 από χρηστος8

Tsiknis έγραψε: γειά σας έχω ένα σπίτι 120τμ διώροφο έχουν περαστεί σωληνώσεις καλοριφερ από παλιά έχει μείνει στην τσιμέντο γωνία και το συνεχίζω τώρα.. μαρεσει να έχω φωτιά στο σαλόνι μου λόγο αισθητικής και θέλω να το προσπαθήσω όλο αυτό που λέτε με το κουβάλημα οπότε δεν με απασχολεί το θέμα.. θελω να βάλω το συγκεκριμένο τζάκι www.kaminotechniki.gr/proionta/energeiak...rou-aera/xk3-antitar αξιοποιώντας τις γραμμές που έχουν βάλει οι προηγούμενοι.. θελω να ακούσω γνώμες η να μου πρωτεινετε κάτι άλλο...



Λεει η εταιρια στην επισημη σελιδα της για το τζακι...


Αυτή η μέθοδος μας δίνει πολλαπλάσια θερμοκρασία και ταυτόχρονα σχεδόν μηδενικά καυσαέρια, που μαζί με το εξελιγμένο σύστημα μετάδοσης θερμότητας στο νερό μας δίνει ίσως το μοναδικό τζάκι στον κόσμο με τόσο μεγάλη θερμική και οικολογική απόδοση

ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΖΑΚΙ ΛΕΒΗΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΙΣΣΑ

Αυτες τις βαρυγδουπες δηλωσεις να φοβασαι αδερφε.
Αυτα δεν τα λενε ΟΥΤΕ οι εταιριες που πουλανε τζακια οπως τα BODART GONAY των 5 και 6 χιλιαδων ευρω

Να προσεχεις τι θα επιλεξεις.
Εγω θα σου προτεινα να βαλεις λεβητα πελλετ αν και δεν ξερω σε ποια περιοχη της Ελλαδας εισαι.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171543 από Tsiknis
κοίτα το τζάκι μου το δείχνουν σσε καλή τιμή γτ από εκεί παίρνω κιαλα πράγματα γενικά πως σου φένετε το τζάκι καλοριφερ.. και γενικά θέλω τζάκι στο σαλόνι γιαυτό δεν πάω σε λέβητες επίσης μένω στην Κω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171545 από stergiosbik
Aφου γουσταρεις τοσο το τζακι φτιαξε ενα απλο ενεργειακο,χωρις μοτερ,να το αναβεις οποτε κανεις κεφι και να σου βγει φθηνα.
Την κυρια θερμανση του σπιτιου μην την βασιζεις στο τζακι.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171546 από χρηστος8

Tsiknis έγραψε: κοίτα το τζάκι μου το δείχνουν σσε καλή τιμή γτ από εκεί παίρνω κιαλα πράγματα γενικά πως σου φένετε το τζάκι καλοριφερ.. και γενικά θέλω τζάκι στο σαλόνι γιαυτό δεν πάω σε λέβητες επίσης μένω στην Κω


Αφου το εχεις προαποφασισει γιατι ρωτας δεν εχω καταλαβει.

Οσο για το πως μου φαινεται το συγκεκριμενο θα σου πω...

Ωραιο...πολυ ωραιο οπως ενα παραμυθι που ακουνε τα παιδια και πεφτουν για υπνο χαρουμενα.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171549 από Tsiknis
δηλαδή λες πως δεν γίνεται να έχεις κυρία θερμανση από τζάκι θες να μου πεις τα υπέρ και τα κατά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ