Οδηγός αγοράς νέας ενεργειακής εστίας

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163333 από pothchal
Για τα τζάκια salgueda 18kw μαντεμενια ποια η άποψη σας;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #163553 από thodoris38
Τα SALGUEDA ΤΖΑΚΙΑ ειναι ότι καλύτερο θα μπορούσες να βάλεις είναι τα πιο αξιόπιστα και με τις καλυτερες και περισσότερες κριτικές παντού σε όλα τα forum Επισης σχέση τιμής ειναι απο τα πιο οικονομικά της αγορας χωρίς να ειναι περτιμημενα Και τα τα Dovre που κοιτάς πάντως μιά χαρά είναι. Απλά λίγο υπερτιμημένα χωρίς να προσφερουν περισσότερη ζέστη και χρόνια τα 10 εγγύησης ειναι τα ιδια και στις δυο εταιρείες SALGUEDA Ισπανίας και τα DOVRE.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #163554 από thodoris38
Καλησπέρα την εχω δοκιμάσει εγώ και σου λεω οτι μπορεις να κανεις αναβαθμιση πολυ καλη σαν σκεψη ,αλλα πρωτα να πας να τη δεις απο κοντά την κασετα που αναφερεις SYRIOS γιατι ειναι σκετος τενεκες παιζει η πόρτα απο τη στιγμή που τη αγόρασα και δε εχει τις αποδοσεις που σου είπαν την εχω βάλει εγώ στο σπίτι μου και αναγκαστηκα να τη πεταξω τελικά για τι εκτος οτι δεν ειχα αποδοση καλη, εκαιγε αρκετα ξύλα και καποια στιγμή διαλυθηκε και το σώμα της εστίας που ειναι απο ψιλη λαμαρίνα και οχι μαντεμι οπως μου ειχαν πει αρχικά, το μαντεμι ηταν μονο στα 3πλευρικά σημεία εσωτερικά της κασέτας αλλα αυτη τρυπησε εκει που δεν ειχε μαντεμι στην οροφή της . Ο κατασκευαστης δεν μου αντικαθιστούσε το τζάκι γιατί ειχαν ληξει τα δυο χρονια εγγυηση και επρεπε να ξαναγορασω οποτε επελεξα άλλη μάρκα εισαγωγής που ειχα περισσότερη εμπιστοσύνη οτι θα ισχύουν πραγματικα αυτα που λενε οι κατασκευαστές σαν χαρακτηριστικα, τεχνικα κτλ.... ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΗ ΖΈΣΤΗ ΚΑΙ ΛΙΓΌΤΕΡΑ ΚΑΤΑ ΠΟΛΎ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΞΎΛΩΝ. ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #163555 από thodoris38
τα liseo ΔΕΝ ειναι γερμανικα αλλα τσεχικα και αν προσθεσεις τα εξαρτηματα βγαινουν πιο ακριβά απο άλλες εταιρειες ψαξε λιγο καλυτερα και παντα τζακια εισαγωγης οχι Βουλγαρία- Ελλάδα που βαπτιζουν τα κινεζικα Τζακια για Ελληνικα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #165940 από Marios64
Υπάρχει κάποιο foyer μαντεμένιο που η πόρτα του να ανοίγει πλάι διάπλατα 180 μοίρες; ή όλα φτάνουν μέχρι πχ 90-120 μοίρες;
Επίσης ψάχνω να έχει κλαπέτο που να κλείνει χειροκίνητα ή και να ανοίγει με το άνοιγμα της πόρτας.
Κλίνω σε salgueda hogar ή σε κάποιο La Nordica χωρίς βεντιλατερ και χωρίς να πάρω το δικό τους έξτρα μεταλλικό θερμοθάλαμο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.118 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ