Ομαδική αγορά για λέβητες Varmebaronen Group Buy

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11445 από mastoras

xunilz έγραψε: Η εγκατάσταση να φανταστώ γίνεται απο τους ίδιους γιατι έχω διαβάσει σε δίαφορα forums που έχει γίνει απο υδραυλικους και παρουσιάσανε πολλα προβλήματα.


Τους ίδιους ποιους ? :dry:

Μιλάς για τον συγκεκριμένο λέβητα και την εγκατάσταση του η γενικά αναφέρεσαι για όλους τους λέβητες που τους περνάνε οι υδραυλικοί ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11446 από xunilz
Τους ίδιους μιλαω απο την εταιρεία που θα αγοραστεί ο καυστήρας pellet και μιλαω γενικά για περιπτωσεις που διαβασα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11447 από mastoras
Οι καυστήρες και οι λέβητες, όλοι, τοποθετούνται-συνδέονται στην εγκατάσταση από τους υδραυλικούς, και μετά έρχεται τεχνικός από την εταιρία για το πρώτο άναμμα και τις ρυθμίσεις. :)

Απλά πράγματα...... :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11449 από xunilz
Εκει ειναι το πρήβλημα μου όμως "τους υδραυλικούς" που δεν ξέρουνε και οχι απο την ίδια την εταιρεία με προσωπικο που πραγματικά γνωρίζει... δεν εμπιστεύομαι κανέναν υδραυλικό στην περιοχή μου που δεν έχει δει ξανα τέτοιο καυστήρα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11450 από jnet

xunilz έγραψε: Η εγκατάσταση να φανταστώ γίνεται απο τους ίδιους γιατι έχω διαβάσει σε δίαφορα forums που έχει γίνει απο υδραυλικους και παρουσιάσανε πολλα προβλήματα.


Επειδή είχα ήδη κάνει την ερώτηση η απάντηση ήταν ότι θα εξεταστεί η κάθε περίπτωση ανάλογα με του που είναι ο πελάτης. Επειδή είσαι στα Ιωάννινα πιστεύω ότι θα μπορούσε να γίνει από αυτούς μια και απέχεις 2 ώρες από την έδρα τους.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11456 από χρηστος8

xunilz έγραψε: Τους ίδιους μιλαω απο την εταιρεία που θα αγοραστεί ο καυστήρας pellet και μιλαω γενικά για περιπτωσεις που διαβασα





Επειδη εχω συνδεσει αρκετους λεβητες της εν λογω εταιριας... αν θες να αναφερθεις σε τυχον προβληματα καντο ...υδραυλικος ειμαι θα καταλαβω.
Τι λαθος θα μπορουσε να κανει ενας υδραυλικος σε μια απλη παραλληλη συνδεση με εναν πετρελαιου(φανταζομαι).
Οπως σου ειπε κι ο μαστορας απλα ειναι τα πραγματα :)



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ